Малявка ще та• Изменено 20 марта в 23:56
Це вже старість?
З дитинства жила в селі. Після закінчення школи переїхала і місто, по квартирах з майбутнім чоловіком. І мені дуже подобалося жити не в будинку а в квартирі. Потім купили свою квартиру і я думала що нарешті мрія збулася.
І от мені 38 років,дітям 8 і 14 років вже.
І тут я розумію що дуже хочу лити в приватному будинку, тільки не один на дві сім´ї, а особисто свій.
Коли їжджу до батьків, то прямо їхати в квартиру не хочеться. Там свобода, тиша, свіже повітря, купа місця, авто у дворі а не під під´їздом і тп.
Прямо серйозно думаю про будинок.але в місті нам не реально купити,лише в селі.
Але ж там немає робити, треба ближче до міста.
Скажіть, це але старість чи це нормально?
Мене тепер почало все дратувати, сусіди,шум під вікнами, постійний пил у дворі,що не хочеться вікна відчиняти..
Просто поговорити.
Можливо в когось був такий самий досвід.
Поділіться.
Думала вже квартиру продати і шукати будинок,але докладати потрібно чимало.
Просто поговорити.
Поділіться.
Результат:
вже голосів:
109 (40.82%)
Можна і за містом буд
66 (24.72%)
Квартира
54 (20.22%)
Будинок (лише вмісті)
38 (14.23%)
Інший варіант
Малявка ще та
• 20 марта в 23:57
Або жити в селі і їздити на роботу в місто. Квартира 2 кімнатна.
Диверсификация• 20 марта в 23:58
Я так сьогодні наробилася біля того будинку, що заснути не можу 😥І це лише початок .Загрібати садок , білити та обрізати дерева , садити город , квітники , миття вікон і тд , я не витягую вже
Малявка ще та
• 20 марта в 23:59
В квартирі стало реально тісно. І це вже дратує. Діти постійно вдома. А в селі всі на вулиці, наче відпочиваєш один від одного.
Сокодавка ще та• 20 марта в 23:59
Я в этом случае решила купить дачу, все же дешевле большого дома. Хочу - там живу, надоело - еду в квартиру. Но работаю удаленно, искала недалеко от города. Ну и у нас еще там море.)
Ручки-Крючки• 20 марта в 23:59
Дом это здорово. Но хватит ли у вас денег его содержать? Дом, особенно старый, - дорогое удовольствие. Хотя вас понимаю. Сама хочу частный дом, устала от квартиры. Там вышел во двор и ты уже на свежем воздухе. Можно и посидеть, и полежать, и летом спать на улице, а не в душном помещении. Ягоды, фрукты, зона отдыха с мангалом...
Малявка ще та
• 21 марта в 00:00
Ответ дляДиверсификация
Я Вас розумію, бо виросла в селі. Але можна по мінімуму посадити.
Диверсификация• 21 марта в 00:00
Ответ дляРучки-Крючки
Ягоди , фрукти …не покропите-нічого не буде , а стрижка трави кожні два тижні .
Малявка ще та
• 21 марта в 00:01
Ответ дляСокодавка ще та
Клас, молодці.
Вельшановна• 21 марта в 00:01
Ответ дляРучки-Крючки
І сніг відкинути, і траву покосити, і пофарбувати, і підлатати, і город посадити, доглянути, викопати. І так далі )))
Коли мовчу- приємна жінка• 21 марта в 00:01
У нас холодная неделя и котел сломался в субботу. В понедельник был праздник. И вообще здесь все всё делают очень медленно.
Ну его в баню, этот дом. Даешь теплые квартиры!
По лестнице на второй этаж забодалась подниматься и спускаться.
Еще огромные пауки с улицы через открытые окна/двери лезут.
Диверсификация• 21 марта в 00:02
Яке дурне постійно ставить цей смайл 🤦🏻♀️? От вам і советчица , люди не вміють сприймати реальність
Малявка ще та
• 21 марта в 00:02
Ответ дляВельшановна
Тобто ви б із задоволенням жили б у квартирі?
Штора с кисточкой• 21 марта в 00:05
Ответ дляДиверсификация
Не всем нужен огород и цветники, представляете?
вАлнуюся сильнА• 21 марта в 00:05
Ответ дляДиверсификация
і що там такого складного в тій стрижці?
Вельшановна• 21 марта в 00:06
Ответ дляМалявка ще та
Так. Я виросла в хаті, до 17 років активно приймала участь в домашньому господарстві, худоба, городи. Я не хочу жити в хаті. Мені з головою вистачає літа на дачі, але за умови, що я не пашу на городі, а так, по верхам тільки: газон постригти, полити там щось. Мені цього з головою, часом аж ніг не чую, гудуть до вечора. Ну її ту хату.
Малявка ще та
• 21 марта в 00:07
Ответ дляНевісточка ж
Я совсем жить в селе не хочу, но дачу на лето хочу уже
Скільки вам років? Бо мені здається що в мене це через вік.. раніше про дім навіть не думала, і не думала що колись подумаю.
Везде свои плюсы и свои минусы. В квартиру пришел с работы, похоботился чуток по делам и задрал ноги на диван. А в доме постоянно какой-то движ. Утром выйдешь кофе попить на крыльцо - ебааа, соседские коты всю дверь обоссали. Идешь берешь энзимы, запшикиваешь метки эти, идёшь включаешь воду на шланг, чтобы смыть красоту. Твою ж дивизию, крепежка за зиму рассохлась, надо шланг перекрутить. Пока шланг крутишь, видишь что уже пырей вылезти пытается. Идешь набирать бак отравы, пшикаешь тот пырей. Голову вправо повернешь - а там гортензии пора быстро после зимы обрезать
... Обед. Попила блин кофе
Вельшановна• 21 марта в 00:09
Ответ дляPrervana
... Обед. Попила блин кофе
Істина. І так щодня
Малявка ще та
• 21 марта в 00:09
Ответ дляPrervana
... Обед. Попила блин кофе
Ви вмієте відмовляти 😀
Ananasprotivogaz• 21 марта в 00:11
Ответ дляМалявка ще та
А ездить сколько часов?
Ananasprotivogaz• 21 марта в 00:12
Ответ дляДиверсификация
В марте? Огород?
Творю чудеса• 21 марта в 00:12
Ответ дляМалявка ще та
А дети, школы, кружки. Забрать со школ. Это головняк
Ответ дляВельшановна
Істина. І так щодня
А если не дай божечки ОКР какой - так вообще можно с утра в забег как пойти, так и с темнотой упасть без сил. И все равно будет в черепушку долбиться мысль ’там на веранде пауки живут, надо веником кубла смести, желательно прямо сейчас’
Малявка ще та
• 21 марта в 00:13
Ответ дляAnanasprotivogaz
А ездить сколько часов?
25 км від міста але ж кожного дня їздити. І це потрібно продати квартиру,щоб купити дім. І дітям потім доведеться їздити з села на навчання після закінчення школи.
Ananasprotivogaz• 21 марта в 00:14
Ответ дляМалявка ще та
Это очень много. А если зима, снег и т.д.?
Мама фіфті цента• 21 марта в 00:14
Я за квартиру однозначно.
Я городской ребенок, но в детстве каждые выходные меня родители возили на дачу, капали на мозги что нужно помогать с огородом и обижались когда у меня были другие планы.
С тех пор лютой ненавистью ненавижу ни сад-огород, ни работы во дворе и благоустройство близлежащей территории, а частный ассоциируется именно с таким вот ’досугом’.
К слову сказать обожаю бывать за городом на природе, отдых с палатками, байдарки, велосипед. Но шашлык у друзей на даче если это занимает больше чем один вечер уже внапряг
Малявка ще та
• 21 марта в 00:15
Ответ дляAnanasprotivogaz
Отож, але в місті ми не купимо будинок,ціни космос.