Куплю орехи• 27 марта в 08:20

Березовий сік рецепти

Дівчата, хто заготовляє сік на зиму, які є хороші рецепти? Просто квас не подобається. Колись пила дуже смачний, здається, з бузиновим цвітом.
Поділіться, будь ласка, у кого є перевірені рецепти смачних напоїв.
Я только за!• 27 марта в 08:22
Він зберігає користь після консервації?
автор Куплю орехи • 27 марта в 08:28
Ответ дляЯ только за!
Він зберігає користь після консервації?
Його можна не тільки консервувати. Зберігається в погребі без консервації. Продукти бродіння, як правило, корисні.
Несу пургу• 27 марта в 08:51
Кто знает где купить ребенку хочу чтоб знал что оно такое
Свідок Перемоги• 27 марта в 09:07
Ответ дляНесу пургу
Чистий березовий сік не відрізнити від джерельної води🤓
Свідок Перемоги• 27 марта в 09:08
Ответ дляНесу пургу
Березовий сік продукт що дуже швидко псується. Тому чистий натуральний можна купити на місці видобутку, ну може ще на місцевих базарчиках.
Любви вам!• 27 марта в 09:26
Березовий сік вже є?
автор Куплю орехи • 27 марта в 09:37
Ответ дляЛюбви вам!
Березовий сік вже є?
Так.