Плету корзинки• 27 марта 2025

замучені одинокі мами / вмотивовані і ефективні

в мене є подруга, яка весь час ефективна.
ходить після роботи на курси тричі в тиждень, багато домашніх завдань вечорами. дома дитина, чоловік. в спортзал ходить.

я така можу бути пару місяців. далі наступає період, коли я мушу розслабитись. наприклад, пару тижнів вечорами дивитись серіали (а не вивчати мову/допрацьовувати/робити щось корисне).
просто серіали, не іноземно мовою, а для душі, з перекладом.

зі мною щось не так? я не можу весь час бути такою супер ефективною.
Муууумие• 27 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ви хочете мати те, за що вас похвалять оточуючі. Вам правда не хочеться мати те, що буде дарувати спокій, задоволення, радість саме вам? А не маркувати вам як ’жінка в ресурсі/ потоці’?
Ви не правильно розумієте, те що автор навчається, це вклад в себе на перспективу, а не що хтось її буде хвалити. Навчання це в подальшому краща робота, краща зп і краший , комфортніший спосіб життя. Це пенспектива на майьутнє, а не ви&бос для суспільства
Свій варік• 27 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
от є авдомв люди, вони розписують день по хвилинах.
а я так не можу. мені треба 1-2 год в день релаксу, навіть за рахунок сну
И это правильно, вы останетесь дОльше работоспособной, а марафонцы-стахановцы выгорят или заболеют.
Я така бойова• 27 марта 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Почему вы думаете, что нельзя заниматься спортом и учить язык для себя, а не похвалы окружающих?
Можна, але автор хоче іншого в відчуває себе винною
младокошкина• 27 марта 2025
Просто есть активные люди и здоровые. Я например быстро устаю и мне весь этот перечень не дастся никак
Моторошні троянди• 27 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Нет. Автор может этого искренне хотеть и не хотеть заниматься в моменте.
А многие вещи без системности не дают никакого результата - просто трата времени
Украиночка• 27 марта 2025
Отдых - это потребность, поэтому если человек им пренебрегает, то у него проблемы - или финансовые, или эмоциальные. И только в этих случаях мы супер эффективны
Муууумие• 27 марта 2025
Ответ дляСвій варік
Марафонці -стахановці в 40 будуть насолоджуватися життям, маючи пасивний дохід, і працювати в задоволення, на розслабоні, а не гнатися вперед. Всьому свій час, і до 40 це еланий період, напрацювати те шо буде після 40.
_Злата Ibra_• 27 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
але дивитись серіали - це хіба класний час для себе?
для себе - це спорт, гарно душ прийняти (а не тичити серіал до 2-3 ночі і недосипати), мову іноземну вивчити, прогулятись
Достали своим спортом.
_Злата Ibra_• 27 марта 2025
Ответ дляКонотопська відьма
У мене взагалі відчуття, що я народилася без енергії, якщо взяти за приклад зарядку телефона, то я 19%) тобто вже червона, але деякий час ще можу працювати. І я все життя така. Навіть в садочку зі мною не було проблем укласти спати, я завжди спала, а ось розбудити було важко) то я в захваті з тих у кого енергії багато, але на жаль я не така
Тоже самое
Не любовница• 27 марта 2025
Каждому свое, я наоборот если буду смотреть сериалы, у меня чувство отупения и потерянного времени у меня лично (про других не говорю если что). Короче, у каждого свой вайб
Свій варік• 27 марта 2025
Ответ дляМуууумие
Они к этому времени или поедут крышей, или наживут болезни пострашнее, тк организм не прощает работы на износ. И вполне реально применить немного смекалки и кругозора, чтобы иметь к 40 даже больше этих бессмертных пони, не загоняя себя.
Техноложка• 27 марта 2025
Ответ дляСвій варік
Совершенно согласна, причем подтверждаю на практике.
Муууумие• 27 марта 2025
Ответ дляСвій варік
Незнаю, хто там їде кришою, в моєму оточенні ніхто не поїхав, навпаки, твердо стоять на ногах в свої 43-46 роки і живуть вже на розслабоні.
КаваЗМолоком• 27 марта 2025
А кому повинні, дійсно
Наизнанку• 27 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
я хочу окрім роботи мати якісь досягнення.
але така постійно втомлена і лінива
Та вы нихрена не знаете даже о себе, такие заезженные банальные фразы - спорт, языки. Вам это просто неинтересно. Есть масса других вещей, которыми люди занимаются
Я така бойова• 27 марта 2025
Ответ дляМуууумие
Автор це робить не для задоволення, а тому що треба. І саме тому,це заняття відбирає багато сил та енергії
Телячі ніжноСті• 27 марта 2025
Ответ дляГореотума
Не стройте из себя психолога и не лечите автора. Это форум, место для поговорить, а не консультация
Обожаю . Приходит такая и начинает цу раздавать, кому что делать.
Телячі ніжноСті• 27 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Подумайте лучше, почему у Вас это вызывает чувство вины. Тогда и с остальным разберетесь.
Скляна миша• 29 марта 2025
В мене коли висипаюсь і виключені дефіцити - я енергійна та ресурсна. Якщо не спала достатньо або знову впало залізо - знаходжуся в режимі енергозбереження місяцями.