мимАпроходила• 29 марта в 08:30

Психопатія у дитини

Доброго дня.
У моєї дитини є якісь неврологічні розлади. Від маленького зверталася до різних психологів, пробувала різними способами коригувати поведінку дитини, але якось практично усе без результату .
Нещодавно мені психолог сказав, що це психопатія :( Я у відчаї . Можливо хтось з таким стикався. Чи лікується це?
Дитині 11 років
Маруська Му• 29 марта в 08:53
Ответ дляСтебель березы
не важно. главное что есть это, в отличии от вашего утверждения, что нет
Послушайте, ну это несерьезно. Я оперирую актуальными данными. Медицина развивается, старые диагнозы перестают быть диагнозами, появляются новые. Нормальная помощь возможна лишь при правильной диагностике. То же ВСД - симптомокомплекс, за которым может скрываться очень многое, и это обычно можно и нужно диагностировать и лечить, а раньше писали заветные три буквы и советовали гулять и пить витаминки.
Что значит - есть? По такой логике, гомосексуальных людей нужно в дурку запирать, ведь в шестой ревизии МКБ, которая была принята в 1948 году, она классифицировалась как психическое заболевание. А пойдя еще дальше - в средние века люди с псих. заболеваниями и эпилепсией, зачастую могли быть объявлены одержимыми и даже сожжены на костре.
Рассказница• 29 марта в 08:53
Ответ дляЩедрик
Вам збрехали. Скільки сина водила по психіатрах (синдром Аспергера) ніхто не казав про згоду від батька. Йдіть краще до психіатра в приватну клініку. Лікар відправить вас на МРТ мозку та ЕЕГ. Буде видно чи є органічна причина і чи можна її прибрати. Якщо органічної причини немає чи її не можна змінити, то назначить ліки для корекції поведінку
Да конечно,расскажите тут. Нужно разрешение обоих родителей на обследование ребенка в псих диспансере
Тантрический кекс• 29 марта в 08:54
Хто там пише ’вперше чую про згоду обох батьків’? Ось скопіювала з Дії:

У разі якщо один із батьків відмовляється від надання згоди на проведення психіатричного огляду чи надання психіатричної допомоги малолітній особі, або якщо у малолітньої особи відсутні батьки, потрібно отримати таку згоду від органу опіки та піклування.
Щедрик• 29 марта в 08:59
Ответ дляТантрический кекс

Моєму сину 12років. Жодного разу чоловік не ходив зі мною до лікаря і нічого не підписував. Багато чоловіків не визнають проблеми психічного характеру у своєї дитини, що не лікують дитину, бо чоловік не хоче?
Мороженная курица• 29 марта в 09:00
Ответ дляЩедрик
Де це потрібно згоду двох батьків?
У психіатра! Ви не в курсі явно. Або ви оперуєте старою інформацією. Зараз навіть у приватній клініці потрібна або присутність обох батьків на першому прийомі, або згода.

Я сама на цьому тижні водила доньку до психіатра Зігура Галина Володимирівна. Вона з Охматдиту. Але там попасти важко до неї і прийом 15 хвилин. Тому ми пішли до неї на прийом в Кіндер Клінік. Прийом 1 година. Але навіть там на першому прийомі потрібна присутність обох батьків з паспортами і свідоцтвом про народження дитини. Або згода того з батьків, хто не може прийти. Ми з чоловіком там підписали один бланк про згоду, на якому ми обоє і він і я заповнили свої дані і дані дитини.
Стебель березы• 29 марта в 09:01
Ответ дляМаруська Му
что вы пытаетесь мне доказать так и не поняла)... психопатия есть? есть! входит в группу мкб? входит
сказочное_Бали• 29 марта в 09:01
Ответ длямимАпроходила
До якого спеціаліста найкраще в першу чергу звернутися на вашу думку?
так у ребенка есть аутизм? проблемы с общением, обучением, развитием? желудочно кишечным трактом, дерматитом и тд. все это важно в совокупности знать
Тантрический кекс• 29 марта в 09:02
Ответ дляЩедрик
За законом психіатр був зобов´язаний взяти заяву обох батьків. Я вище кидала посилання. Якщо немає згоди одного з батьків - тоді береться згоди опіки та піклування. Я не знаю як лікарі обходять таку вимогу: або порушують, або може спеціалізація не психіатр, а інша? У Київській лікарні павлова відмовлялися приймати без згоди батька на обстеження амбулаторне. Це від співробітниці знаю. При цьому дитина важка, аутист.
Маруська Му• 29 марта в 09:04
Ответ дляСтебель березы
Вряд-ли можно что-то доказать человеку который не видит разницы между 9 и 11
Стебель березы• 29 марта в 09:06
Ответ дляМаруська Му
вы не ответили на поставленный вопрос, психопатия имеется в перечни мкб или нет?))
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:10
Ответ длямимАпроходила
Після цього я звернулася у психіатрію, але там потрібно згоду двох батьків. В нас батько нічого не визнає. Тому звернутися до психіатра поки що не вийшло
не примет он вас без заявления отца. вы можете сделать как моя сосдека, прийти в кабинет чисто САМА поговирть и пожаловаться на свою жизнь, ребенок будет шариться по кабинету и говорить свою херню.
врач в конце приема скажет что думает, но официальную бумагу и диагнозвам дать не сможет.
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:10
Ответ дляЩедрик
Де це потрібно згоду двох батьків?
в психитарии только так.
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:11
Ответ длямимАпроходила
Це можна десь приватно звертатися з цим питанням?
Чи виліковується це ?
что именно? трудно советовать в общем.
по сути, психитария не лечится
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:11
Ответ длясказочное_Бали
вначале хорошенько обследуйте ребенка. возможно у него аутизм? и психопатия уже как следствие. тут уже нужны непсихологи, а другие врачи
ух ты, это какие?
ДеньгиНеСдаю• 29 марта в 09:12
Ответ дляТантрический кекс

Ну, може це якесь нове правило.

Моєму сину зараз 14 років. До психіатра ходимо з двох років. Тоді точно не потрібно була згода обох батьків. Тоді ж і поставили сина на облік. А як стоїть на обліку - вже все іде по плану лікування.
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:12
Ответ длямимАпроходила
Це лікар , який має дуже багато хороших відгуків. Вона має медичну освіту.
автор, если вы в киеве, избегайте Гусака.
ДеньгиНеСдаю• 29 марта в 09:14
Ответ дляЩедрик
Мабуть, це якесь нове правило. Моєму сину 14 років. На обліку у психіатра 12 років. Тоді ніхто ніякого дозволу від батька не запитував.
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:14
Ответ дляЩедрик
ДА!
ЧупакабраЗеБест• 29 марта в 09:15
Ответ дляМороженная курица

мы к Зигуре тотже кодили, еще когда она принимала на смоленсокй. уде тогда требовали двоих родителей, и лично, и не чтото там на бумажке дома ктото написал.
ДелиВерка• 29 марта в 09:23
Так, лікується
Йдіть у Павлова
Ми корегували поведінку ліками (поки не «переріс» ) зараз виглядає як нормотиповий 15 річний хлопець +-
Корегування було десь в 9 років
ДелиВерка• 29 марта в 09:24
Ответ длямимАпроходила
Приватним шляхом вирішується це питання
ЛеньГуглить_правда• 29 марта в 09:25
Ответ дляЩедрик
Де це потрібно згоду двох батьків?
У психиатра нужно согласие 2 родителей. Но можно обратиться в органы опеки и попечительства и они выдают свое решение.
Холодная каша• 29 марта в 09:25
Ответ дляМаруська Му
Сходите к частному. Им ничего подобного не нужно, можно вообще пройти обследование и лечение на условиях полной анонимности.
Либо нужно ’договориться’, ну вы поняли.
Мне как-то совершенно открытым текстом в гос. психиартии сказали - оплачиваем прием или заводим карту и подписываем інформовану згоду?
Вчера была в добробуте, мне строго сказали или вдвоём с отцом либо приёма не будет, но он в ЗСУ сейчас, сказали предоставить подтверждающие документы
автор мимАпроходила • 29 марта в 09:26
Ответ дляДелиВерка
Так, лікується
Йдіть у Павлова
Корегування було десь в 9 років
Ми не з Києва:(
Холодная каша• 29 марта в 09:26
Ответ дляЩедрик
А як прибрати органику?)
ЛеньГуглить_правда• 29 марта в 09:26
Ответ длямимАпроходила
Тобто в дорослому віці йому доведеться теж сидіти на таблетках?
Чего вы думаете, что он их будет пить?
Обычно люди больные люди не видят своих проблем.
ДелиВерка• 29 марта в 09:29
Ответ длямимАпроходила
Ми не з Києва:(
Багато приїздять у Київ, тут багато гарних лікарів і відділення дитячі
Якщо що буде знати, як альтернативний варіант
ЛеньГуглить_правда• 29 марта в 09:33
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну, може це якесь нове правило.

У ребенка инвалидность по психиатрии с 3х лет сейчас 9 . И каждые 2 года перекомиссии и с 2018 г когда оформляли первично уже требовалось согласие 2х родителей.
Вот сейчас дали актуальный список документов для госпитализации где есть копии паспортов 2х ролителей( ну и папа заяву потом по месту подписывает) . Единственное , что последний раз 2 года назад я вместо мужа расписалась потому что он был не в городе, но у меня спрашивали он не против , я предоставила копии его паспорта и у ребенка по этой назологим уже имелась инвалидность.
Требования про согласии 2х родителей было уде очень давно
НЛОша• 29 марта в 09:45
Ответ длямимАпроходила
немає такого діагнозу психопатія. І психолог не має права ставити діагнози.
Йдіть до психіатра.
НЛОша• 29 марта в 09:46
Ответ дляСтебель березы
Классификация психопатий в МКБ-9 · 301.0. Параноидная (паранойяльная) психопатия · 301.1. Аффективная психопатия, гипертимная психопатия, гипотимная психопатия.
зараз користуються МКХ -11.
Психопатія зараз касифікується як розлад особистості.