Хочу барабульки• 29 марта в 19:03
З´їдає ненависть
Незважаючи на війну, хоча і живу в прифронтовій зоні, не можу нічого з собою зробити. Живу з чоловіком і дитиною, старша дитина живе в іншій країні, дитина молодша дуже хворіє і я хворію, поїхати не можемо нікуди, але і нікуди їхати. Молодша дуже прив´язана до батька, дуже любить, від цього я в шоці. Чоловік, що тільки не робив((тільки не вживав наркотики і не бив, дуже жалкую, що як народилася дитина молодша, то я з ним не розлучилася, зараз його перенести не можу, бісить, раніше плакала за ним днями і ночами, зараз і говорити не хочу, хотіла щось пропити, щоб легче було, але слабкий дуже Жкт і печінка, пила валерьянку і барбовал, але не діє зовсім, ніколи не забуду, що було, зараз веде себе ідеально, але мені це непотрібно, в голові всі ситуації. Навіть якщо я не з ним буду жити, все рівно не забуду нічого. Дитину молодшу дуже шкода, для неї він Бог, напевно потрібен психіатра, бо з´їдаю сама себе.
Молода і нерозважлива• 29 марта в 19:07
От того что вы разведетесь папа не перестанет быть папой для ребёнка, зачем терпеть это говно А-ля ради ребёнка, ребёнок вырастит и скажет вам ’ Мам я не просил с ним жить и страдать, сама виновата ’ в общем никто не оценит вашу жертву поверьте
Хочу барабульки
• 29 марта в 19:08
Ответ дляМати тріля
Организовать время так, чтоб быт занимал 10%, еще 15% дети
Мысли из головы выбросить не могу,чтоб не делала.
Мати тріля• 29 марта в 19:08
Ответ дляХочу барабульки
Просто делайте, а там мысли сами уйдут
Прикуси Язика• 29 марта в 19:09
Ответ дляХочу барабульки
о ребенке думайте, ему нельзя в такой обстановке расти
В курсі діла• 29 марта в 19:09
Ви уже б давно спокійно могли жити в Німеччині на виплатах. Але вам і так нормально.
Ви хочете, щоб вас пожаліли?
Прикуси Язика• 29 марта в 19:11
Ответ дляВ курсі діла
Ви хочете, щоб вас пожаліли?
плюс ребенок болеет, там и лечение было бы
Трусиковед• 29 марта в 19:11
Ответ дляХочу барабульки
Это нормально :/
А ненависть надо отпустить. И обиды.
И расстаться.
А ненависть надо отпустить. И обиды.
И расстаться.
Хочу барабульки
• 29 марта в 19:11
Ответ дляВ курсі діла
Ви хочете, щоб вас пожаліли?
Я сама вже себе ненавиджу, що стільки років терпіла, здоров´я своє знищила, молодість, красу, волосся,нервів немає. А він каже, ну що не так, не гуляю, не п´ ю, вдома днями, як ти і хотіла, але хотіла я щоб так було 10 років назад. Вже не потрібно це мені зараз.
Хочу барабульки
• 29 марта в 19:12
Ответ дляТрусиковед
Это нормально :/
А ненависть надо отпустить. И обиды.
И расстаться.
А ненависть надо отпустить. И обиды.
И расстаться.
Вот не могу эту ненависть отпустить, он говорит вызови тцк, пускай на войну заберут или толкни меня из окна.
В курсі діла• 29 марта в 19:12
Ответ дляХочу барабульки
Так а шо вам потрібно? Ви самі знаєте?
У вас одне життя, а живете так наче буде ще одне
Трусиковед• 29 марта в 19:13
Ответ дляХочу барабульки
обойдется, пусть другие бабы забирают этот трофей
В курсі діла• 29 марта в 19:13
Ответ дляХочу барабульки
Для чого вам це все? ’Детипапкулюбят’?
У дитини травма психологічне на все життя буде. Скільки їй?
Хочу барабульки
• 29 марта в 19:14
Ответ дляТрусиковед
Уже нагулялся, но мне не легче. Мозг все помнит, мне все равно сейчас, может идти гулять, что хотеть делать.
Трусиковед• 29 марта в 19:14
Ответ дляХочу барабульки
Найдите ему бабу на 10 лет моложе себя и пусть валит
Хочу барабульки
• 29 марта в 19:15
Ответ дляВ курсі діла
Для чого вам це все? ’Детипапкулюбят’?
7 років.
Хочу барабульки
• 29 марта в 19:15
Ответ дляТрусиковед
Сидит днями дома, и не валит никуда.
В курсі діла• 29 марта в 19:15
Ответ дляХочу барабульки
7 років.
Ну дотягніть до своїх 50, і до її 16
Хочу барабульки
• 29 марта в 19:16
Ответ дляТрусиковед
Самое интересное, что искал всегда одногодок или чуток старше.
Трусиковед• 29 марта в 19:16
Ответ дляХочу барабульки
Ну то его проблемы. Он должен понимать, что никто не будет ценить того кто спал с другими/бросал одну в беде/всегда обманывал и тд
Трусиковед• 29 марта в 19:18
Ответ дляХочу барабульки
Это классика, конечно. Таскался пока мог, пока жареный петух в попу не клюнул. А как запахло старостью, вспомнил вдруг про когда то заброшенных, верных баб, вечно все терпящих.
Трусиковед• 29 марта в 19:18
Ответ дляХочу барабульки
Пусть ищет дальше. Скажите ему сайонара детка сайонара бой, как в песне.
В курсі діла• 29 марта в 19:19
Ви витрачаєте своє життя на непотріб, ви розрушаєте себе ненавистю. Зберіть всі сили, і зробіть щось для себе і молодшої дитини
Трусиковед• 29 марта в 19:22
Ответ дляХочу барабульки
Никогда не пойму что у таких в голове, когда они думают что их примут обратно после обид, предательств, траха с другими. Ну искал других, ищи дальше, чо уж 🤷