Хочу барабульки• 29 марта в 19:03

З´їдає ненависть

Незважаючи на війну, хоча і живу в прифронтовій зоні, не можу нічого з собою зробити. Живу з чоловіком і дитиною, старша дитина живе в іншій країні, дитина молодша дуже хворіє і я хворію, поїхати не можемо нікуди, але і нікуди їхати. Молодша дуже прив´язана до батька, дуже любить, від цього я в шоці. Чоловік, що тільки не робив((тільки не вживав наркотики і не бив, дуже жалкую, що як народилася дитина молодша, то я з ним не розлучилася, зараз його перенести не можу, бісить, раніше плакала за ним днями і ночами, зараз і говорити не хочу, хотіла щось пропити, щоб легче було, але слабкий дуже Жкт і печінка, пила валерьянку і барбовал, але не діє зовсім, ніколи не забуду, що було, зараз веде себе ідеально, але мені це непотрібно, в голові всі ситуації. Навіть якщо я не з ним буду жити, все рівно не забуду нічого. Дитину молодшу дуже шкода, для неї він Бог, напевно потрібен психіатра, бо з´їдаю сама себе.
автор Хочу барабульки • 29 марта в 21:16
Ответ дляСоседка Маши
А тогда чего вы ждали ?
Почему не ушли тогда ?
Я не знала тогда ничего.
Соседка Маши• 29 марта в 21:23
Ответ дляХочу барабульки
Я не знала тогда ничего.
А когда узнали ?
Соседка Маши• 29 марта в 21:26
Ответ дляХочу барабульки
Из своего дома мне незачем уходить, чтоб тратить деньги на сьем. Дом мы купили вместе,потом он продал мне свою половину.
Так выгоните его и все, продал ?
А зачнм вы покупали ?
Прикуси Язика• 29 марта в 22:03
Ответ дляВстидаюся запитать
Это только так кажется. Педиатра (нашеязычного) - днём с огнем не сыщешь, лечение тоже такое себе, специфическое... Лекарства - тот же ибупрофен, только детский. В общем, не обольщайтесь.
Все равно лучше, чем она в прифронтовом городе под обстрелами, ещё и с мужем неадекватом
Трусиковед• 30 марта в 00:46
Ответ дляПрикуси Язика
Даже в прифронтовом можно кайфовать если нет гулящего токса жлоба рядом
Прикуси Язика• 30 марта в 05:51
Ответ дляТрусиковед
само собой(