Гарні диньки• 29 марта 2025

Що готували сьогодні???

Я наготувала голубців і сирників. А ще купила на розпродажі шикарнющі джинси в Левіс ( 650 грн), лляні літні штани в HM за 300 грн і рубашку блакитну бавовняну в Зарі за 450 грн. З минулого сезону. Задоволена дуже.
verschwommenheit• 29 марта 2025
Кофе только умею делать
За ким я буду?• 29 марта 2025
Як я люблю голубці, і не люблюїх готувати. Ваші апетитно виглядають
Я сьогодні смажила картоплю с м´ясом і робила салат овочевий. На більше мене в суботу не вистачило)
Незнакомлюся• 29 марта 2025
Прийду завтра до вас в гості на голубці
Смешнюча• 29 марта 2025
дайте рецептик сырников пожалуйста
Непогодка• 29 марта 2025
Макдональдс.
Поміркована думка• 29 марта 2025
Спасибо
Кончила два раза
Двойной оргазм
Садова гойдалка• 29 марта 2025
Отбивные из вырезки, тефтели, тушеная картошка с мясом и капустой.
Со вчера немного осталось запечённая рыба с брокколи и бисквит на основе какао и орехоа.
Печальки.нет• 29 марта 2025
Не готовлю по субботах
Муж заказал еду и купил клубнику
Очень довольна !
автор Гарні диньки • 29 марта 2025
Ответ дляСмешнюча
дайте рецептик сырников пожалуйста
1.5 кг творогу.3 яйця. Чашка манки ( десь 150- 200 мл), цукор, ваніль. Все вимішати і лишити на 30 хв. Ліпити і обкачувати в сухарях.
Смешнюча• 29 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
спасибо большое!!! сохранила себе
автор Гарні диньки • 29 марта 2025
Ответ дляПечальки.нет
Не готовлю по субботах
Муж заказал еду и купил клубнику
Очень довольна !
Мой тоже клубнику сегодня принес и 2 кокоса )))
автор Гарні диньки • 29 марта 2025
Ответ дляСмешнюча
спасибо большое!!! сохранила себе
Їх можна і запекти в духовці. Теж шикарно. А можна скласти у форму і протушити зі сметанним соусом
Mede• 29 марта 2025
Крученики з грибами та картопля, запечені в духовці
Хропочка з гривкою• 29 марта 2025
Митболы, рулеты с грибами, котлеты и фарш, филе бедра в маринаде - мясные заготовки в заморозку из курицы
Ангелок з ріжками• 29 марта 2025
Я б ваших голубців зїла. Але сама крутити не хочу.
Не вмію заміряти• 29 марта 2025
А речі покажете))) так цікаво.
Їжа абалденна у Вас!
Ждушечка• 29 марта 2025
Пробовала тесто на паски в новой духовке печь и поставила высоко, не думала, что так подойдет, не могла их вынуть, пришлось прям силой вырывать и все смялось ужас как , тесто нежное.. ну как есть..
Щас ухожу• 29 марта 2025
А вещи где покупали?
Треба ось так• 29 марта 2025
Творожную запеканку и оладьи сегодня готовила
Булку Дай• 29 марта 2025
А як ви готуєте голубці ( вони в вас класно виглядають)? бо я роблю так, що вони покриті водою з томатом та заправкою, так я мама робила, а в вас того нема))
Забрызжу ядом• 29 марта 2025
Автор,а покажите обновки
Докладальниця• 29 марта 2025
Куриная печень с луком и сметаной, филе хека в кляре, пюре, оладьи
автор Гарні диньки • 29 марта 2025
Ответ дляЩас ухожу
А вещи где покупали?
В магазине, в ТЦ
автор Гарні диньки • 29 марта 2025
Ответ дляБулку Дай
Голубці заливаю томатним соком зі сметаною. І тушу. Коли виключаю, рідина осідає. Зразу рідина теж покриває. Але я тушу біля 1 год.20 хв. Тому її менше стає
GaleTTa• 30 марта 2025
У меня своё отдельное питание. Я готовлю себе. Муж себе и сыну отдельно готовит.
Булку Дай• 30 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Дякую, спробую так, мені сподобався вигляд
автор Гарні диньки • 30 марта 2025
Ответ дляБулку Дай
Я раніше у воду додавала пасту томатну і сметану. То зовсім не те. Літр найпростішого томатного соку і все гуд. Рибу теж тушу так, у томатносу соку. Смакота.
Жинси на дитину• 30 марта 2025
Фото не делала, на завтрак олади на кефире, на обед крылышки терияки с запеченым бататом и на ужин для сына сандвич, а для меня и дочери творог.
Жинси на дитину• 30 марта 2025
Завтра задумала киш с лососем и брокколи и меренговый рулет(или Павлова, до сих пор не определилась).
Щас ухожу• 30 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
В магазине, в ТЦ
Ясно, спасибо. У нас сейчас, к сожалению, и НМ и Зара закрыты