ПростоБелка• 11 марта в 07:09
У кого «немає попи», де купуєте джинси?
Я ношу 34 розмір, але всі джинси на мені висять, наче мішок (( окрім скіні, але вони зараз не модні.
Хотіла б щоб джинси гарно сідали зверху, але не можу такі знайти .
Може хтось підкаже, де такі можна замовити? Буду вдячна
Мюллерная• 11 марта в 07:20
Носіть те, що вам іде. Джинси треба міряти. Зараз носять всякі фасони.
Кава з адреналіном• 11 марта в 07:32
Скинни модные и никуда из моды не выходили.
Покупаю мустанг, Хилфигер. Недавно купила прямые том Тейлор
Сладкий лимончик• 11 марта в 08:05
та будь-які Вашого розміру. Доньці 13 років, носить 34 розмір - Зара, Бершка сидять чудово, набагато краще мого 40:)