Флюорография гуся• 31 марта 2025
Хто розбирається, це нормальна машина?
Флюорография гуся
• 31 марта 2025
Ответ дляГуру троллинга
Много жрет. И за такие деньги там рухлядь в таком возрасте
Думала рухлядь оце
Крайня невістка• 31 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Думала рухлядь оце
У них майже однаковий пробіг. Та і підозріло дешево.
Снегурочко• 31 марта 2025
Їздили місяць назад на авторинок.Я навіть не подивилася скільки пробіг,але вгадала,що буде 150+/-.А в реалі може бути під 300.
Карапулька• 31 марта 2025
Дуже дешево, дуже. Там щось не так з нею, до того ж, у цієї моделі є біда- після 120 тисяч пробігу зазвичай коробка-автомат «гавкає» У нас у родині Соната 2019 року, 2,4 л мотор, коштувала 16$ ( брали від першого власника б/в)
Поумничка• 31 марта 2025
С таким пробегом , это дорога от сто до сто , кто то ездил , а кто то получает головную боль
парИла я парИла• 31 марта 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Думала рухлядь оце
2016 рік був майже 10 років тому
Ответ для75В
Такси?
Більшість Сонат - таксі з Кореї, вони на газу
В Кореї обмеження - автомобіль може працювати в таксі до 5 р.
За 5-6 р. вони намотують 400-500 тис , скручують пробіг і продають далі в ’країни третього світу’. або вже у нас скручують
Тому при купівлі - серйозно діагностувати (пробіг та загальний стан)
Ответ дляviter33
На корейцах нельзя так просто проверить пробег
Плету интриги• 31 марта 2025
Ответ дляГуру троллинга
там возраст еще ниочем
Флюорография гуся
• 31 марта 2025
Ответ дляPrervana
По вин коду смотрели хотя бы историю машины?
Незнаю шо це
Плету интриги• 31 марта 2025