Чомучка• 31 марта 2025

Відео про те, що насправді відбувається за кулісами перемовин.

Подивилася вчора відео з Оленченко, пропоную до обговорення хто
також бачив:

Головні тези:
1. Нових виборів в США вже не буде. Принаймні в такому вигляді, до яких ми звикли.

2. Макс є нащадком та представником так званої Технократії, його напівнацистське привітання саме звідти.

3. Технократи вважають демократію неефективною формою керування країною і ведуть США до тоталітаризму. Далі це буде нав´язуватися менш значущим країнам.

4. Тоталитраизм - це по суті те, що ми з вами тут звемо цифровим рабством і Маск його голова чи мозок. В Китаї це вже реалізовано.

5. ЄС є ідейним ворогом для США, як раніше була росія. Це не означає, що Європу треба вбити, це означає, що треба розвалити ЄС, знову роздробивши континет на маленькі країни.

6. Саме цю брудну роботу має виконати росія, саме тому США в обличчі Трампа і надалі її підтримуватимуть і не дадуть втопити.

7. Саме за цю брудну роботу Україна швидше за все була подарована путіну і саме тому нас надалі будуть вбивати та виганяти з країни, б´ючи по житловим масивам аж поки ми не здамося. Нас тут бути не має.

8. Для України мав бути реалізований план США, який робив "мир" між Північним та Південним В´єтнамом. Стороні захисту нав´язали перемир´я, пообіцявши прийти на допомогу при першому ж нападі агресора. На вимогу агресора країну роззброїли, після чого агресор напав, а США не виконали свою обіцянку про допомогу.

Закінчилося все погано для сторони що захищалася, можете погуглити. Якщо коротко, більша частина країни була знищена фізично під різними лозунгами та заселена населенням країни-агресора.

9. Угода про копалини буде подаватися Трампом Зеленському у все більш неймовірному вигляді саме з тим, щоб ми були змушені відмовлятися, з часом нас просто офіційно оголосять недоговіроздатними і неблагонадійними.
Саме на нас перекладуть відповідальність за продовження війни.
kuskus• 31 марта 2025
Хто подарував путіну Україну в 2014?
Ола15К• 31 марта 2025
Каждый день новые блогеры. Надо и себе ютуб канал завести,морозить всё подряд. Мало ли ,может что-то сбудется ,что-то угадаю. Ротшильды и рокфеллеры уже всё? Технократы появились?
Color never seen before• 31 марта 2025
Ответ дляmymoly
Ждём чуда
Скорее наверно марсиане прилетят
Угу, и мы будем с ностальгией вспоминать нынешние времена

Был такой фантастический рассказ Ад на Венере: в будущем земляне колонизировали Венеру и Марс, на венере все плохо, воздух, еда, вода, короче кошмар и все мечтают отправиться на Марс куда отправляют только самых достойных. Один чел сбегает, крадет какую-то космическую посудину и добирается до Марса где его встречают удивленные марсиане ’Ты чего приперся к нам, у нас тут жить невозможно, нормы немеренные, воздух грязный и жратва синтетическая. Вот на Венере это рай!’
Без_паніки• 31 марта 2025
Ответ дляElinaH
Мы все умрем? 🥹
да, инфа сотка...но все в разное время)
kuskus• 31 марта 2025
Ще питання- а коли простий народ був не в рабстві?
Манула• 31 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Печально, но очень похоже на то, что именно так все и есть на самом деле.((
Неимоверно жаль нашу страну и наших людей
Кінця і краю не видно, перспектив теж. Скільки загиблих, скільки виїхало і ніколи не повернуться. Кожного дня просування ворога, руйнування і смерті ...
diamond_shop• 31 марта 2025
таке саме тільки без конспірології та здогадок - вчорашнє відео Юрія Романенка де гість Пьотр Кульпа, називається ’Схватка’, рекомендую

щодо ’темного просвітлення’ - течії неофашизму, то вже пару місяців про нього талдичать, нічого нового, Ви запізнилися. авторе)

але хто сказав, що цій шоблі вдасться задумане? далеко не факт
mymoly• 31 марта 2025
.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Європа нам такий друг,як бамперу кузов автомобіля.
вся Європа нам і не потрібна, є країни, що ситуативно будуть із нами не тому, що нас дуже люблять, а виключно через свої власні інтереси

Балтія вся, Польща, Туреччина, Британія та Франція насамперед, як не дивно, з нами в одному човні також Канада та Австралія, ще скандинави, цього досить
frumoasa17• 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
Арест ле пен вам ни а чем не говорит?
Арест кандидата в Румынии?
Якщо людина порушує закон, то це не дивина, що потім відповідає перед ним. Якщо кандидат, то це карт-бланш на все?
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляkuskus
Хто подарував путіну Україну в 2014?
Гарне питання. Я не великий знавець геополітики, тому сказала б, що це була випадковість і путін просто скористався моментом.
Алекса43• 31 марта 2025
Ответ дляМанула
За бізнес та розподіл світу, путіну - Україну, США - Гренландію
Навіщо нам 3 роки допомагали,навіщо санкціі?
Стешк@• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
путіну. але це може бути форма розподілу якоїсь там країни - економіку собі забирає США, я так розумію це якщо ми таки підпишемо той договір, а фактично країна буде під керуванням путіна, провінцією рф.
Гренландія до речі да, забула - то не жарт і США дійсно її забирає.
А як це - економіку забирає США, а що РФ забирає і чим керує?
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляmymoly
Ждём чуда
Скорее наверно марсиане прилетят
анекдот читала на цю тему, прилітають марсіане на тарілці до України, бачуть змореного солдата, марсіанин запитує його ’а ти чому мені не дивуєшся’? солдат каже, ’та дивного нічого не бачу, ти мені краще скажи (це він про тарілку), а можна тією твоєю штукою русню у@бать?’
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляkuskus
А ви всі ці роки були в рабстві?
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляkuskus
Хто подарував путіну Україну в 2014?
як не дивно - Обама
IrinnkA• 31 марта 2025
Ответ дляkaty_kea
Не осилила столько букв
Печалька...
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop

Дякую, послухаю також.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
на жаль вони не вирішать проблему правих арештом Ле Пен, там є молодий-ранній її зятьок без п´яти хвилин, Жордан Барделя, вони його будуть просувати
Olvia1987• 31 марта 2025
Ответ дляСтешк@
РФ забирає населення і ним керує
IrinnkA• 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
Арест ле пен вам ни а чем не говорит?
Арест кандидата в Румынии?
Это только в Украине преступники гуляют, а патриоты сидят. В Европе наоборот.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляАлекса43
щоб ми за дешевий прайс розваляли рашці усю оборонку, вдумайтеся, які копійки це коштувало Штатам та решті світу, ще й зброю нам відправляли на тестування у бойових умовах

по-хорошому, вони нам всі винні як земля колгоспу за такі послуги!
_Анна_83• 31 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Вы действительно такая наивная или притворяетесь?
Действительно верите, что при желании нельзя всех кандидатов пересажать? Или они кристально чистыми добрались до таких ступеней на этой лестнице?
Только одних сажают, а других - нет.
Потому что не заказано посадить. Вот и все
Olvia1987• 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop

Вы ли это?Моргните,если шо
owl62• 31 марта 2025
Ответ дляlammama
Не поняла только одно,за что путину подарили Украину.
Він її давно хотів
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Дякую, послухаю також.
досить цікаво, там теж напряму сказано, що пакт Трампа-Путіна вже підписано, тільки як завжди вони не врахували, що Україна дещо не така, як їм здається, та й з Європою дещо прорахувалися, гадали, що вона буде чвякать як завжди
frumoasa17• 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
Я більше про румунського екс-кандитата. Так як живу тут.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляIrinnkA
це Ви на Ігора Валерійовича натякаєте?
Алекса43• 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop

Так вони хотіли послабити рашку чи ділити з нею світ?Щось тут не кліється.
Манула• 31 марта 2025
Ответ дляАлекса43
Все змінилось, США 3 роки допомагали, а тепер давайте нам всі ваші недра та активи. Репарації з жертви, а не з агресора. путін і трамп близькі в світосприйнятті, один одного дуже гарно розуміють