Чомучка• 31 марта 2025

Відео про те, що насправді відбувається за кулісами перемовин.

Подивилася вчора відео з Оленченко, пропоную до обговорення хто
також бачив:

Головні тези:
1. Нових виборів в США вже не буде. Принаймні в такому вигляді, до яких ми звикли.

2. Макс є нащадком та представником так званої Технократії, його напівнацистське привітання саме звідти.

3. Технократи вважають демократію неефективною формою керування країною і ведуть США до тоталітаризму. Далі це буде нав´язуватися менш значущим країнам.

4. Тоталитраизм - це по суті те, що ми з вами тут звемо цифровим рабством і Маск його голова чи мозок. В Китаї це вже реалізовано.

5. ЄС є ідейним ворогом для США, як раніше була росія. Це не означає, що Європу треба вбити, це означає, що треба розвалити ЄС, знову роздробивши континет на маленькі країни.

6. Саме цю брудну роботу має виконати росія, саме тому США в обличчі Трампа і надалі її підтримуватимуть і не дадуть втопити.

7. Саме за цю брудну роботу Україна швидше за все була подарована путіну і саме тому нас надалі будуть вбивати та виганяти з країни, б´ючи по житловим масивам аж поки ми не здамося. Нас тут бути не має.

8. Для України мав бути реалізований план США, який робив "мир" між Північним та Південним В´єтнамом. Стороні захисту нав´язали перемир´я, пообіцявши прийти на допомогу при першому ж нападі агресора. На вимогу агресора країну роззброїли, після чого агресор напав, а США не виконали свою обіцянку про допомогу.

Закінчилося все погано для сторони що захищалася, можете погуглити. Якщо коротко, більша частина країни була знищена фізично під різними лозунгами та заселена населенням країни-агресора.

9. Угода про копалини буде подаватися Трампом Зеленському у все більш неймовірному вигляді саме з тим, щоб ми були змушені відмовлятися, з часом нас просто офіційно оголосять недоговіроздатними і неблагонадійними.
Саме на нас перекладуть відповідальність за продовження війни.
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляСтешк@
А як це - економіку забирає США, а що РФ забирає і чим керує?
Остання версія запропонованої Трампом угоди - реальне економічне рабство. Ми віддаємо в повне і безконтрольне користування наші копалини по ВСІЙ країні. Наші заводи, порти, поля. Все економіку. Отримуємо з цього наприклад якісь 10%, решту забирає СШа і продає як свою власність.

В цей час фактично країною керує посаджена путіним людина, умовний медведчук чи янукович, довзолено жити лише людям що взяли русняві паспорти і говорять російською, решті дається пара днів на виїзд, активістів знищують одразу без моживості виїзду.
Це вже було в 20 сторіччі реалізовано з якоюсь країною, можливо дівчата підкажуть з ким саме.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Вы ли это?Моргните,если шо
в сенсі? а що Вас дивує? по моєму профілю давно зрозуміло, що я - реальна людина)))

просто я дуже багато слухаю різного зараз про політику, тому в потоці, тим більше, Ви ж не будете заперечувати, що ситуація змінилася, Байден та Ко робили вигляд, що в них є цінності, а може якісь рештки в них й були, окрім того Байден боявся ядерки та й взагалі соромився того, чого не соромляться Трамп та Ко - стати з шерифа бандитами та сказати, що вони тепер будуть збирати данину з усіх
Olvia1987• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка

Якщо це вже було у двадцятому сторіччі,то навіщо ми знову наступили на граблі?
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Я більше про румунського екс-кандитата. Так як живу тут.
там теж є інший, не пам´ятаю прізвище, але цей Джорджеску вийшов з партії того правого, який тепер начебто буде балотуватися замість нього
frumoasa17• 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
Вы действительно такая наивная или притворяетесь?
Действительно верите, что при желании нельзя всех кандидатов пересажать? Или они кристально чистыми добрались до таких ступеней на этой лестнице?
Только одних сажают, а других - нет.
Потому что не заказано посадить. Вот и все
6 карних справ на нього завели просто так? Там і відмивання грошей, і нульова декларація, а по факту на вибори було витрачено мільйони. В відео про котиків йшла агітація, а це заборонено і тут караул його не допустили та розв´язали цей клубок.
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
досить цікаво, там теж напряму сказано, що пакт Трампа-Путіна вже підписано, тільки як завжди вони не врахували, що Україна дещо не така, як їм здається, та й з Європою дещо прорахувалися, гадали, що вона буде чвякать як завжди
Да, це я також вже чула від Небоженка чи ще когось - ми обламали всі плани тому що в яийсь момент повелися непередбачувано. Тобто всі аналітики прогнозували що ми навіть не рипнемося мабуть.

Думаю це і мав на увазу Оленченко що лише від народа залежить як буде далі
frumoasa17• 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
Ауровець Сіміон. Теж падлюка, правий популіст.
_Анна_83• 31 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
И что? На его оппонентов тоже можно по 6 дел завести при желании. Сомневаетесь?
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляАлекса43
Так вони хотіли послабити рашку чи ділити з нею світ?Щось тут не кліється.
Байден хотів послабити, Штати ділити нічого не збираються, ділити вони будуть з Китаєм, хоча початково вони й цього не збиралися робити, хотіли бути одноосібним гегемоном, точніше не Штати, а Трамп, у нього в голові так насрано, вибачте, що там нема чому дивуватися

а тут ще приїхав його Вітькофф та й сказав, яка рашка могутня, бо йому ту маячню в мацкві розповіли, а Трамп повірив, гадаєте він просто так торочить про оточення наших?

до речі цікаве пояснення про те, чому Трамп триндить про оточення, хоча розуміє що це брехня, почула у Ігаля Левіна, мені здалося цілком притомним, кому цікаво, здається це стрім за минулий понеділок на радіо НВ
Алекса43• 31 марта 2025
Ответ дляМанула
Все змінилось, США 3 роки допомагали, а тепер давайте нам всі ваші недра та активи. Репарації з жертви, а не з агресора. путін і трамп близькі в світосприйнятті, один одного дуже гарно розуміють
Не впевнена.Трамп не такий простий як здається.Слідкуйте за діями,а не за балачками.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляМанула
більше того - Трамп заздрить пуйлу та іншим диктаторам, бо вони сидять у кріслах багато років та роблять що хочуть, а Трамп має звітувати, всі його смикають - журналісти, Конгрес, Сенат, суди, прям капець, не може бідося робити що хоче, заважають йому
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляАлекса43
Для них рашка нецікава як партнер в умовах миру.
А от якщо путін бере на себе всю брудну роботу - то рф стає повноцінним партнером США.
от вони й пнуться.
frumoasa17• 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
Він прямо порушив виборчі правила. Це норм?
In limbo• 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
Арест ле пен вам ни а чем не говорит?
Арест кандидата в Румынии?
Тобто, коли судять політиків, які розкрадають бюджети, спонсорують збройні угрупування фашні, ведуть політ агітацію за кошти сумнівного походження, це ознака тоталітаризму?
Навіть не хочу далі коментувати.
Алекса43• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка

Ну це взагалі якась маячня.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка

тому цю угоду й злили спеціально, щоб сказати Трампу, що бачите - наш народ проти! а ви знаєте, шановний, що у нас все вирішує народ))) це було зроблено спецом, щоб нічого не підписувати
_Анна_83• 31 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ещё раз: вы считаете, что только его при желании можно привлечь за что-то?
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
точно, забула прізвище, дякую
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Тому що це вже колись проканало. Чому вони не мали б хотіти це повторити? Почитайте про технократію - слабкі мають бути підкорені або знищені. Вони не мають цінності.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляАлекса43
звичайно не простий, в нього багато побажань, тому й рекомендую Кульпу послухати, там досить ще цікаво про економіку, навіщо він вигадав ті тарифи, теж пояснення є
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
Коли вони преставлятимуть собою загрозу суспільству - і на них заведуть
LudaSHS• 31 марта 2025
Щось зовсім песимістично. То що технократи ведуть свої ігри, і їм демократія не потрібна - зрозуміло, те що трамп їм -це зручна фігура, але де ділося таки 50% американців? Де демократи і притомні республіканці?
Україна як не впала, то вже і не впаде.
Я про державу. Щоб там за моделювання не було, але допускаю тут політичні ігри і розхитування зсередини.
Те що світ змінюється- так.
Всім начхати на міжнародне право, закони, границі, третій рік пишу - той правий буде у кого бомби, ракетна програма.але Ще таки- Ес це оплот старої проженої демократіі. І вони зараз дуже швидко роблять висновки. Оно ніяких ’правих’ партій - німецькі програли, французьких визнали винними у відмиванні грошей, а там ця Ле пен і спонсорувалася рашкою теж.
Сценаріїв- безліч
І ніхто не може прогнозувати навіть місячні терміни.
Нічого Трамп без Ес не зробить, навіть санкції не зможе відмінити бо то -колегіально Ес з осередком в Бельгії.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
ну Ви серйозно? ок ще про порноакторку, а що сам Трамп казав напряму, що плювати хотів на тих, хто вимагає платити податки, подавав нульові декларації та ще цим хизувався, Ви вважаєте норма?
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляlammama
Не поняла только одно,за что путину подарили Украину.
Ніхто нічого не подаріл
Трамп не вирішує за Україну , у нього окрема реальність в бульбашці, у пуйла окрема.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляАлекса43
Ну це взагалі якась маячня.
що маячня? Ви угоду читали чи забагато літер? то прочитайте! там повна втрата суверенітету України по факту
Еленнн• 31 марта 2025
Ответ дляkaty_kea
Не осилила столько букв
8.
9.
почитайте. авось дійде.
frumoasa17• 31 марта 2025
Ответ для_Анна_83
Якби було на всіх, то знайшли б. В Румунії, коли ще був при владі колишній президент. То розкрутили справу на нього щодо нерухомості. Яку змусили повернути та виплатити весь дохід, який утримував з неї за роки, здається ще і штраф, якщо не помиляюсь. І це не політичні розправи.
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляОла15К
Каждый день новые блогеры. Надо и себе ютуб канал завести,морозить всё подряд. Мало ли ,может что-то сбудется ,что-то угадаю. Ротшильды и рокфеллеры уже всё? Технократы появились?
Про технократів всі зараз пишуть
Такий собі модний Проект 2025, зміна світового порядку. Лана Зеркаль тоже каже про це.
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop

Зараз є такий собі чотирикутник впливовості: США, Китай, ЄС та рф.
Китай та рф разом сильніше за США. Окремо Китай слабший за Америку, а рф самостійно взагалі не варта уваги. Тому задача США також (наївні) відліпити ф від Китаю та прив´язати до себе в той чи інший спосіб.

От тільки незрозуміло мені в який момент ЄС зійшов з дистанції і чому США перестали їх розгялдати як рівних партнерів. Тому що раніше США + ЄС були сильніші ніж Китай навіть разом з рф.

Ось така математика..
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляАлекса43
Ну це взагалі якась маячня.
Що саме?