Вишиванка• 01 апреля 2025

Ви б заклали свою квартиру за борги чоловіка?

Дівчата, сидимо з подругою і вже другий день в неї дилема, з якою дозволила написати сюди за думкою. Бо я не впевнена, що я об’єктивно пораджу - в мене з чоловіком зараз напружено все.
По подрузі: в шлюбі півтора роки, Доні рік, живуть в квартирі з чоловіком і дитиною, яка записана на його батьків, там якась складна історія була з його бізнесом, через що на ньому ніякого майнамнема взагалі. Відповідно правового відношення до тої квартири дружина ніби не має, і ніякого спільного майна теж немає. Є шлюбний контракт; по якому його це його, її це її. Чоловік планує брати в борг велику суму, щоб викупити свою частку в бізнесі, яку раніше забрав партнер за борги. Борг дають під закладку житла. Щоб не залучати в процес своїх батьків як власників квартири він пропонує закласти квартиру подруги, її зробити якби поручителем боргу. Вона відмовляється. Бо в країні війна, ми не знаємо що буде завтра, є маленька дитина, і якщо завтра чоловік захоче піти, або щось стається з ним чи з ними обома, іі квартиру просто відіжмуть колектори, а це єдине майно яке в неї є. І в разі будь якого форс-мажору це все; чим вона зможе розпорядитись, щоб піднімати дитину. Чоловік образився, сказав що вона не довіряє, не хоче допомогти, а він старається для сім’ї. Напруга і перспектива геть зіпсувати відносини. Подруга в роздрав другий день. З одного боку це родина і треба триматись купи, і бути один за одного. З іншого - ризики лишитись з дитиною і ні з чим. Конкретного плану по поверненню боргу і розвитку бізнесу там нема. Як би вчинили ви?
Кили и Манджаро• 01 апреля 2025
Звісно, ні.
Нехай його батьки закладають квартиру.
АБВГДейка• 01 апреля 2025
Ні ні і ні
Проработник• 01 апреля 2025
через 1,5 роки сімейного життя він вже зазіхає на її майно? Та я б на місці вашої подруги дуже крєпко замислилася про розлучення
Летюча помилка• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Ніби не дура, бо все розуміє і прийняла рішення що ні, але він тисне ображанням і маніпуляцією, що це родина і вона в нього не вірить і т д. Тому і виникла ця дилема.
Его семья его знает дольше и лучше
Оле Лукойе• 01 апреля 2025
Щоб не залучати в процес своїх батьків як власників квартири він пропонує закласти квартиру подруги, її зробити якби поручителем боргу. - дальше даже читать не стала. тут ответ только однозначный - НЕТ! на то они и заключали брачный договор!
Радість моя• 01 апреля 2025
Надо быть полной идиоткой чтоб согласиться на эту аферу.
Полонянка SexShop-а!• 01 апреля 2025
Пусть потурбует своих родителей..
Злива інформації• 01 апреля 2025
Пусть второго рожает. А следом и третьего

Бабы дуры
Злива інформації• 01 апреля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Та в принципе дальше заголовка темы можно не читать
ГоловнаЯ• 01 апреля 2025
Да, семья. Да, поддержка и опора.

Но где тут поддержка мужа?
Очень хитросделанный. И брачный контркат у него есть. И активов на нем никаких. Где ж тут про доверие, про мужчину, про добытчика?
Я такая наивная• 01 апреля 2025
Я таке вчинила в 27
Дура була
І він не був чоловіком, а хлопцем
Але по факту разом до сих пір
Мені 44
Двоє дітей
Чудовий чоловік. Будинок побудував нам- скоро переїдемо
Живемо в тій квартирі під яку брали борг за рахунок моєї хати ))))

Тупість дика

Але як є
Ось чоловік автівку подарував мені
Але я виключення з правил
Не робіть такоі дурості
Ви шо
Нормальних чоловіків майже немає
Мій виявився виключенням
вАлнуюся сильнА• 01 апреля 2025
Ні. Якийсь він хитрозроблений. Категоричне НІ!!!
Миззери• 01 апреля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Я таке вчинила в 27
Дура була
І він не був чоловіком, а хлопцем
Але по факту разом до сих пір
Мені 44
Двоє дітей

Тупість дика

Але як є
Ось чоловік автівку подарував мені
Але я виключення з правил
Не робіть такоі дурості
Ви шо
Нормальних чоловіків майже немає
Мій виявився виключенням
Слава богу , Рада что у вас хэппи энд
Понравилось что другим советуете такс не делать 👍🤣
Я такая наивная• 01 апреля 2025
Ответ дляМиззери
Слава богу , Рада что у вас хэппи энд
Ни в коем случае
Думала я тогда явно не головой
дамаАмстердама• 01 апреля 2025
послала бы этого недобизнесмена на три буквы и развелась! сам гол как сокол, все просрал, так теперь еще и на жилье женщины пасть открывает, фу, чмо, а не мужик а с хитрожопым ’мое это мое, а ее это ее’, так в любом случае, даже при покупке нового бизнеса она никак ничего получить не сможет!
Inconvenient• 01 апреля 2025
Ответ дляЛастоноша
Золотые слова! Мужчина в любом возрасте орел вольный, ещё и с половиной имущества в плохом раскладе… А мы с детьми, вы понимаете, тут и объяснять нечего!
Поэтому живем, предложение, кольцо, одно колено и разрешение моего ребёнка есть, а остальное мне не нужно.
Вы совершенно правы! Был бы он тоже с ворохом недвиги, ну ок, можно женится, а так есть у меня, у него так и нет, кроме родительской, какая выгода мне при разводе или, не дай бог, смерти, моему ребёнку? Никакой! Вот и живем так) Ну тут глупые девочки разве что напишут, сАжитИль, а мне так выгоднее, мне)))
Девочки эти выходят замуж за мужчин с квартирами и деньгами, потому так и пишут.
Путающаяся• 01 апреля 2025
1000 раз нет, огромная вероятность остаться на улице с ребёнком. Слишком маленький срок боака, о семье говорить ещё рано, ещё кризисы 3, 7 лет впереди.
Білий Лосик• 01 апреля 2025
Предложить мужу решать свои вопросы самому ,а не женщине в декрете с ребёнком на руках
Білий Лосик• 01 апреля 2025
Ответ дляМуркошечка
Так а хто живе в її квартирі й кому ті гроші? Що за бізнес такий важливий. Взагалі чого за ті яйця тримається? По факту в нього лише борги
Я бы и бизнес не хотела ,мало ли что там за мутки ,потом ещё в тюрьму сядет жена .
Муркошечка• 01 апреля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Отож, що мутки. Гарному й банк кредит дасть
Анти-анонім• 01 апреля 2025
Нет,
У мужика сплошные долги раз за разом. Пусть своё имущество под залог дает.
Подруга пусть не ведется на его попытки давить на жалость.
Сало не люблю• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Його аргумент: це зараз їм скажу - почнуть панікувати, кіпішувати, нерви, мозковинос, і тато його за кордоном і це треба нотаріально все робити, йти в посольство, а подруга під рукою з хатою напоготові. Та й таке
Що за маячня? Нафік йому той бізнес, коли він постійно в боргах? Нехай шурує на роботу і не морочить голову. Так і сказати. ’Чому я повинна ризикувати єдиним житлом заради того, щоб ти порався в бізнесмена? Не можеш керувати бізнесом, йди влаштовуватись на роботу!’
Продаю витрішки• 01 апреля 2025
Ответ дляСало не люблю
Теж про це подумала, як не вміє бізнес вести то нехай шурує на роботу заробляє початковий капітал, а не кредити
Фиона Шрековна• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
автор, я очень надеюсь ,что ваша подруга не поведется на его провокации. Это же просто треш... Я бы на ее месте уже сейчас ушла от такого мужа. неизвестно, что у него еще за аферы в голове
Усатая полосатая• 01 апреля 2025
Автор, вам задам ваше питання:
- Ви б заклали свою квартиру за борги чоловіка?
~BELLE~• 01 апреля 2025
ні , я вигнала такого чоловіка на ---- ,
Як міряти?• 01 апреля 2025
нет и я бы вообщ ушла от этого мужика попахивает разводом ее как дуру. родителей впутывать не хочет а ее квартиру забрать
Ушла и Пришла• 01 апреля 2025
Нееееет! 41 год мне. Нееееет! Это он ей не доверяет, раз брачный договор так записан: что его это его! Жадный, хитрый, он ее по миру пустит. Как вообще можно у женщины с малышом последнюю опору из под ног выбивать, оставлять без жилья (а он оставит, просо поверьте моему опыту). Категорически нет, они уже не семья. Мужчина может просто в долг у мужчины, а знаете почему такие мужики просят у женщин? Потому что возвращать им ничего не придется, потому что она женщина и слабая и не сможет морду набить, а у мужика- знакомого занять слабо, потому что придется отдавать или морду набьют. Никогда не одалживание мужьям. Я своему бывшему 2 раза по 6 тыс дол занимала и не вернул ни разу! Дурная молодая была. Только мудак будет у женщины занимать и еще винит ее за отказ. Я бы на месте вашей подруги собирала подушку безопасности и готовилась к разводу, там дело труба.
Я вся ваша• 01 апреля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Стрьомний чувак зі стрьомними оборудками. Тікати від нього якогомога далі
+100. вечный горе-бизнесмен. уже накерувався так,что партнёр забрал долю за долги. все с ним ясно. никаких залогов и квартир.
Опля Картопля• 01 апреля 2025
А ваша подруга в курсе, что при разводе делится не только совместно нажитое имущество, но и долги(кредиты) супругов. Я бы на месте вашей подруги вообще развелась с таким горе-бизнесменом, пока он не набрался кредитов, иначе и ей придется половину отдавать. Пусть задумается.