Чеширская кошечка• 01 апреля 2025
Видалити папіломи - центр Києва дайте контакти
дякую
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Не центр, але без черги і дешево - 4й пологовий, 3й поверх. Вчора видалила 24 штуки, 50 грн кожна. І невуси також.
Незламна• 01 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Проверяют их перед удалением? Как попасть туда?
Моська-слон• 01 апреля 2025
Габарець-клінік Лук’янівка, там ще приймає Перепелиця (дерматоонколог), можна і консультацію отримати, якщо в чомусь сумніваєтесь
ціни помірні
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Ответ дляНезламна
На 1му поверсі можна спитати, там адміни сидять. Я знаю, як туди йти, а номеру кабінета не пам´ятаю.
В принципі не перевіряють, я вже з перевіреними прийшла.
Можуть вам віддати на гістологію, але мені не треба було.
Полтавська галушка• 01 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
ціни помірні
ужасный этот Перепелица, не понятно, зачем его все пиарят?
Моська-слон• 01 апреля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
до чого тут піар? я написала з свого досвіду. консультація і подальше видалення - все було без зауважень.
Полтавська галушка• 01 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
если у вас опыт без сравнения, то он не очень ценен))) Перепелица хамовитый тип с запугиванием.
Моська-слон• 01 апреля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
чого ви до мене причепились? по цінності ваш досвід такий самий як і мій, тому що він суб’єктивний. я написала свій досвід, ви напишіть свій. а автор вже розбереться що їй робити і куди звертатись.
60 метрів сметани• 01 апреля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Кожвен на Саксаганского.
Там хороший врач и не дорого
вибачте, там один врач приймає?
Чеширская кошечка
• 01 апреля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Кожвен на Саксаганского.
Там хороший врач и не дорого
кожвендиспансер? Бризицька Оксана Миколаївна рекомендують - а як до неї записатися?
Жинси на дитину• 01 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
вибачте, там один врач приймає?
По цим питанням так.
Був один лікар. Васильчук наче прізвище. Не пам´ятаю точно
Жинси на дитину• 01 апреля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Коли я видаляла роки 2 назад, то там тільки один лікар був по цим питанням -чоловік.
Записатися до лікарів там можна через реєстратуру
60 метрів сметани• 01 апреля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
По цим питанням так.
дякую за пораду, якраз недалеко, буду знати
жалкую, що вже не працює інститут краси на Театральній, там були дипломовані лікарі і теж недорого