Чеширская кошечка• 01 апреля в 14:30
Видалити папіломи - центр Києва дайте контакти
дякую
Чижик Пижик• 01 апреля в 14:32
Не центр, але без черги і дешево - 4й пологовий, 3й поверх. Вчора видалила 24 штуки, 50 грн кожна. І невуси також.
Незламна• 01 апреля в 14:36
Ответ дляЧижик Пижик
Проверяют их перед удалением? Как попасть туда?
Моська-слон• 01 апреля в 14:38
Габарець-клінік Лук’янівка, там ще приймає Перепелиця (дерматоонколог), можна і консультацію отримати, якщо в чомусь сумніваєтесь
ціни помірні
Чижик Пижик• 01 апреля в 14:39
Ответ дляНезламна
На 1му поверсі можна спитати, там адміни сидять. Я знаю, як туди йти, а номеру кабінета не пам´ятаю.
В принципі не перевіряють, я вже з перевіреними прийшла.
Можуть вам віддати на гістологію, але мені не треба було.
Полтавська галушка• 01 апреля в 14:55
Ответ дляМоська-слон
ціни помірні
ужасный этот Перепелица, не понятно, зачем его все пиарят?
Моська-слон• 01 апреля в 14:58
Ответ дляПолтавська галушка
до чого тут піар? я написала з свого досвіду. консультація і подальше видалення - все було без зауважень.
Полтавська галушка• 01 апреля в 14:58
Ответ дляМоська-слон
если у вас опыт без сравнения, то он не очень ценен))) Перепелица хамовитый тип с запугиванием.
Моська-слон• 01 апреля в 15:05
Ответ дляПолтавська галушка
чого ви до мене причепились? по цінності ваш досвід такий самий як і мій, тому що він суб’єктивний. я написала свій досвід, ви напишіть свій. а автор вже розбереться що їй робити і куди звертатись.
60 метрів сметани• 01 апреля в 15:37
Ответ дляЖинси на дитину
Кожвен на Саксаганского.
Там хороший врач и не дорого
вибачте, там один врач приймає?
Чеширская кошечка
• 01 апреля в 15:38
Ответ дляЖинси на дитину
Кожвен на Саксаганского.
Там хороший врач и не дорого
кожвендиспансер? Бризицька Оксана Миколаївна рекомендують - а як до неї записатися?
Жинси на дитину• 01 апреля в 15:38
Ответ для60 метрів сметани
вибачте, там один врач приймає?
По цим питанням так.
Був один лікар. Васильчук наче прізвище. Не пам´ятаю точно
Жинси на дитину• 01 апреля в 15:39
Ответ дляЧеширская кошечка
Коли я видаляла роки 2 назад, то там тільки один лікар був по цим питанням -чоловік.
Записатися до лікарів там можна через реєстратуру
60 метрів сметани• 01 апреля в 15:40
Ответ дляЖинси на дитину
По цим питанням так.
дякую за пораду, якраз недалеко, буду знати
жалкую, що вже не працює інститут краси на Театральній, там були дипломовані лікарі і теж недорого