Вітаю, мене звуть Ірина - 28 років
Я шукаю молодого та творчого стиліста, який допоможе мені розібрати мій гардероб та створити новий стильний (фото прикріпила що подобається)
--------------------------------------------------------------------
Зі свого боку, я готова надати портфоліо з новими луками, які ти підбереш для мене.
для звʼязку залишаю пошту irina.karvatskaya@gmail.com
або звʼяжемось у особистих
Божий одуванчик• 01 апреля 2025
Я за такое всего то 12 тыс платила с полной капсулой и ссылками и с обратной связью
Проще взять услугу в оплату частями у профи
1000 грн на год затраты
Ms. Dolly• 01 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Сколько платите?
Тоже не пойму, почему автор самое главное не написала - сколько готова заплатить
ЖующаЯКонфету• 01 апреля 2025
Что за хамство, незнакомым людям тыкать.
Кто мне там рука-лицо наставил, для вас нормально когда к вам чужие люди обращаются на ты?
Ещё и со стороны автора поиск услуг в несоответствующем разделе сайта
ЛолитаНеРазлита• 01 апреля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Автор готова заплатить своими фотками в новых луках
Вумна вутка• 01 апреля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Такая как автор будет ещё требовать от стилиста оплаты
Синди Кроуфорд• 01 апреля 2025
Я не понимаю искренне. Вот у вас есть картинки того, что вам нравится. Вы же сами можете понять, что вам надо купить значит бежевое пальто и красную сумочку, а джинсы такие уже есть, например. Что должен стилист делать в таком случае, показать что вот тут продается такая сумочка?
Дева Мария• 01 апреля 2025
Начинают нужно не с одежды , а с внешнего вида - прическа , качество волос , макияж , фигура .
Светлана 13• 01 апреля 2025
шукаю в Києві на день народження дочки 11 років стиліста, який допоможе розібрати її гардероб, навчити формувати капсули, бути більш впевненою в собі, своєму виборі. Порадити докупити потрібні нові речі. Готова заплатити 3т.грн.
Вічний двигун• 01 апреля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
А ржачный смайл можно? 😂
Вічний двигун• 01 апреля 2025
Ответ дляДева Мария
Оценю ценно. Особенно учитывая то, что автор не писала, что у нее с прической, фигурой и макияжем. И чего тут только не прочитаешь 😂
Дева Мария• 01 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
А что не ценно ? Если ты имеешь яркую стильную внешность , то белая рубашка и джинсы будут смотреться тоже стильно . И так с любым образом , сколько бы стилисту не заплатили .
Вічний двигун• 01 апреля 2025
Разъясню Вам немного, автор. Начинающий это не тот, кто полистал интернет и решил что он стилист, а тот кто вложил немало в обучение и еще не набрал клиентов. Поэтому за бесплатно такой услуги не бывает, да, ниже чем у профессионалов, но не на халяву. Вы же тоже не работаете бесплатно 🤷♀️
Більшість читачів дивно відреагували, тому пояснюю на прикладі
Перукар шукає модель для зачіски або для стрижки
Косметолог шукає модель для чистки облииччя або інші процедури
Масажистка шукає модель для масажу
можна навести ще безліч прикладів, кому потрібні люди, але не близькі для того щоб відпрацювати свої навички
Мабуть я не той сайт обрала, де можуть порекомендувати або допомогти
Масажистка шукає модель для масажу
Жертва интернета• 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Сколько платите?
Судя по всему, общение с Ириной само по себе должно закрыть все потребности молодого и талантливого стилиста
Мрії у вирії• 02 апреля 2025
Ответ дляИрина Снег
Масажистка шукає модель для масажу
авторе, молодий стиліст без клієнтів має - друзів/подруг, родичів, знайомих та знайомих знайомих, навіщо ви йому в якості безкоштовної моделі, якщо свої навички він може натренувати на купі людей, а з найбільш вдалими зробити портфоліо?
чи ви безкоштовні послуги фотографа надасте?
Вічний двигун• 02 апреля 2025
Ответ дляДева Мария
У вас с логикой проблемы? Может к автора все отлично с этим, откуда вы взяли что ей надо начинать с фигуры и макияжа? Абы что-то написать
Вічний двигун• 02 апреля 2025
Ответ дляИрина Снег
Масажистка шукає модель для масажу
Цю послугу не будуть вам робити безкоштовно, бо в цьому немає сенсу. Повно матеріалу, де можна повчитись, для цього ви непотрібні, це не зачіска і не нігті, де люди бояться ризикувати і безкоштовно саме за ризики. А які ризики у вас? А якщо вам хтось і зробить безкоштовно, то це буде на вашому рівні, пальцем в небо. То ви і самі так можете підібрати.