Я_и_моя_собака• 19 апреля в 17:03

Де знайти стиліста

Щоб підібрав зачіску, макіяж, стиль одягу
під мій кольоротип, зовнішність і тд. і під мій стиль життя.
Ну і може кого порекомендуєте
або поділитеся досвідом. Чи звертались до стиліста, що отримали, чи змінило це ваш стиль
Треба підробіток• 19 апреля в 17:07
У вас вопросительные знаки платные?

автор Я_и_моя_собака • 19 апреля в 17:10
Ответ дляТреба підробіток
У вас вопросительные знаки платные?
ні, просто невидимі
Треба підробіток• 19 апреля в 17:12
Ответ дляЯ_и_моя_собака
ні, просто невидимі
, , .
автор Я_и_моя_собака • 19 апреля в 17:25
Ответ дляТреба підробіток
, , .
а смисл?
Треба підробіток• 19 апреля в 17:30
Ответ дляЯ_и_моя_собака
а смисл?
Если надо обьяснять, то не надо обьяснять
автор Я_и_моя_собака • 19 апреля в 17:31
Ответ дляТреба підробіток
вам справді цікаво писати такі шаблонні фрази? і дой...сь до неважливих деталей в темі
Треба підробіток• 19 апреля в 17:34
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не, не цікаво, просто делать нечего, пока собака гуляет

Мейк-ап форева• 19 апреля в 18:16
Я сфотографувала обличчя, фігуру, зробила заміри і створила у безкоштовній версії чату гпт помічника: ’Ти досвідчений стиліст. Допоможи мені підібрати .....Мої параметри такі-то... Мій образ життя такий-то... Я люблю те і те, мій розпорядок дня ось такий....’. Поки що результат мені подобається. З мінусів - через те, що у мене безкоштовна версія, то я мушу все робити онлайн і повільно, поступово закидуючи йому фото одягу та взуття, які мені подобаються. Він мені відразу пояснює, що підходить, що не підходить і чому. Причому він ще й пам´ятає, який одяг я вже купила, і дає рекомендації на підставі цього.
Я дуже задоволена, бо нарешті зрозуміла, як правильно одяг підбирати і які помилки я робила раніше.

Планую пізніше ще й оплатити, щоб зробити просунуту версію.
Забагаловка• 19 апреля в 21:25
Я вчилася на курсі у стиліста Альони Мясоєд, мені сподобалося, її консультація була на курсі. Вона часто безкоштовно робить розбори також.