Тра Ля Ля• 02 апреля в 11:49
Хто працює в SAP? Чи є якісь курси по ньому?
Чи є по ньому якісь курси, можна платні? Бо знайшла тільки на одному сайті і то англійською(. Працюю з ним вже давненько, але не достатньо знань по деяких модулях. Є внутрішні інструкції, але цього теж замало
Крошка Енот• 02 апреля в 12:01
А що саме в сапі вам потрібно. Є загальні курси, але в вашому випадку я думаю ´, що загальне ви вже знаєте
На пів ставки• 02 апреля в 12:04
Курсы онлайн и экзамены есть у самого SAP, на английском. Но это очень дорого и не имеет большого смысла, потому что обычно работаешь только с частью транзакций, которые сделаны индивидуально для фирмы.
На пів ставки• 02 апреля в 12:11
У них есть своя платная платформа для обучения, но там, в основном, все на английском.
На пів ставки• 02 апреля в 12:14
Я была на курсах онлайн, но попался плохой учитель, мы отставали, а он даже слушать не хотел, чтобы вернуться на пару шагов назад. Реально, проще купить учебник и пошаговое делать то, что в нем написано.
Танго утрьох• 02 апреля в 12:30
Ответ дляНа пів ставки
Пишуть, що є підтримка російською.
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:32
Ответ дляТанго утрьох
Добрий день! А ким і де Ви працюєете?
працюю в енергетичній компаніі, вони майже всі зараз облік в сап ведуть
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:32
Ответ дляМотористка
Транзакції всі прописані під ваші функції?
так, але багато питань по функціональності
Мотористка• 02 апреля в 12:33
Ответ дляТра Ля Ля
Підтримка є технічна?
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:34
Ответ дляКрошка Енот
в нас є інеструкція по кожному модулю, але у мене більше питання по функіональності та по звітах, хоча друге питання то більше вже вузько направлене
Крошка Енот• 02 апреля в 12:34
Ответ дляТра Ля Ля
Вузько вам на курсах не дадуть, це буде безсенсова трака грошей
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:35
Ответ дляНа пів ставки
ну так и есть, под нас было доработано несколько отдельных модулей, больше вопросы по функциональности
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:36
Ответ дляНа пів ставки
у нас тоже в самом начале внедрения было обучение, достаточно качественное, но я принималась на другую должность и то, что мне сейчас нужно, не изучала
Мотористка• 02 апреля в 12:36
Ответ дляТра Ля Ля
А є той, хто вивчав серед вас?
На пів ставки• 02 апреля в 12:38
Ответ дляТра Ля Ля
Попробуйте писать вопросы в самой программе, там интегрирована помощь, или у ИИ поспрашивать.
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:40
Ответ дляМотористка
А є той, хто вивчав серед вас?
це було 9 років тому, багато вже звільнилось людей
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:41
Ответ дляНа пів ставки
о, даже как то не обращала внимание на этот символ.Он какой язык воспринимает?
На пів ставки• 02 апреля в 12:41
Ответ дляТра Ля Ля
Наверное, английский.
На пів ставки• 02 апреля в 12:43
Ответ дляТра Ля Ля
У меня в строке сверху есть целое меню.
Мотористка• 02 апреля в 12:44
Ответ дляТра Ля Ля
І хто робив звітність до вас ці роки?
Чи вам, як новому працівнику не хочуть передати знання?
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:45
Ответ дляМотористка
І хто робив звітність до вас ці роки?
я не роблю звітність, але маю до неї відношення, ну і я не зовсім новий працівник, просто хотіла більше розібратися, тому що в деяких питаннях я маю сама людям допомагати, а на 100% інформацією не володію. Чи може мені так здається з моїм перфекціонізмом)
На пів ставки• 02 апреля в 12:47
Ответ дляТра Ля Ля
Проблема в том, что для отчётов нужны чёткие инструкции с скриншотами, где видно, какие параметры нужно задавать. А самостоятельно сложно разобраться
Тра Ля Ля
• 02 апреля в 12:49
Ответ дляНа пів ставки
нуууу, общие инструкции есть. Но вот есть запрос: мне надо отчет, я не знаю, как он называется, но чтоб было то и то, и еще суммировалось то и то. И еще в таких единицах измерения. Ну хз даже чем помочь)
Мотористка• 02 апреля в 12:50
Ответ дляТра Ля Ля
В усіх модулях його ви не зможете розбиратися фізично.
Шукайте колег, які знають і зможуть з вами поділитися навичками в його роботі.
Ваша прЭлесть• 02 апреля в 12:51
Ответ дляТра Ля Ля
*питання щодо