Гарні диньки• 02 апреля 2025

Просветите темный лес в вопросах поступления

Подруга сказала, что сейчас на бюджет может поступить только определенная категория детей. Например, отец погиб на войне. А по баллам?
Моей дочери до поступления ещё несколько лет, может ещё что-то изменится
Панна Кота• 02 апреля 2025
Це неправда, пільговики це квота 1 і квота 2, разом 20%. Попадайте в 80% по рейтингу і поступайте на бюджет
все по ГОСТу!• 02 апреля 2025
Все могут. Просто есть кроме баллов еще и льготники. Ну, как раньше сироты, например, были
Біток чи ефір?• 02 апреля 2025
Бюджет доступний всім, але для пільговиків є окремі умови.
Ось цілий розділ про вступ до університетів https://www.education.ua/vstup/
автор Гарні диньки • 02 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я поняла, спасибо.
Значит она сама не знает
автор Гарні диньки • 02 апреля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Дякую Вам, зараз почитаю
Зоркая Зорро• 02 апреля 2025
Пільговики були завжди. Діти УБД вступають на загальних підставах. Діти, батьки яких загинули, тільки в силові структури мають пільги і конкурсі свій. Пільгові категорії до 20% і конкурс теж є.
Буде дитина вчитись, то вступе на бюджет. Навіть на стомат є
Панна Кота• 02 апреля 2025
І до речі, якщо здав добре нмт, але через високий конкурс не вступив на бюджет, є гранти від держави на оплату контракту, дуже круто
маминаБубочка• 02 апреля 2025
подруга сама не знает, что говорит, слышала звон, видать. льготники всегда были, просто сейчас их немного больше. лайфхак для поступления на бюджет - смотрите разные вузы и родственные специальности, например на комп. науки в крутом вузе мест вряд ли найдете, а вот на инженерию или радиоэлектронику в том же вузе, или вузе чуть попроще места могут быть) ну или на те же науки в вузе попроще тоже могут быть места. смотрите какой будет лимит подачи заявок в год поступления и тратьте его на полную!
Сиренькая• 02 апреля 2025
Ответ длямаминаБубочка
Есть еще вариант, что у той подруги собственный ребенок не особо хорошо сдал НМТ. Обычно в таких случаях у них всегда в рассказах только льготники и взяточники поступают.
маминаБубочка• 02 апреля 2025
Ответ дляСиренькая
причем сдал не особо, а хотел туда, где надо максимум баллов. как по мне, надо трезво оценивать свои силы.
Сиренькая• 02 апреля 2025
Ответ длямаминаБубочка
Конечно, собственные амбиции и результаты НМТ должны в притирочку один к одному идти, это факт
Царівна Жабка• 02 апреля 2025
Ответ дляПанна Кота
А бюджетні місця скорочуються. На деякі спеціальності взагалі прибирається бюджет, бо немає держзамовлень на ці спеціальності.
автор Гарні диньки • 02 апреля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Спасибо, отличный сайт. Я хоть увидела цены и условия поступления.
Думаю конечно снова всё может измениться со временем
автор Гарні диньки • 02 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Дякую 🙂
автор Гарні диньки • 02 апреля 2025
Ответ длямаминаБубочка
Она сказала что будет поступать в колледж, а потом в универ, так мол дешевле, если за ВУЗ придется платить.
Зоркая Зорро• 02 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Чого це дешевше. Після 9 йде?
Зоркая Зорро• 02 апреля 2025
Який середній бал? 7-8 клас?
Сиренькая• 02 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Не виграє вона фінансово
Панна Кота• 02 апреля 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну, це логічно і ні для кого не сюрприз.
Панна Кота• 02 апреля 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ви в курсі, що таке широкий конкурс? :)

Якщо ти не пройшов на бюджет в КПІ за відкритою пропозицією , то ти по цій самій спеціальності не пройшов на бюджет і в Поплавського, не плутайте автора.
Зоркая Зорро• 02 апреля 2025
Фінансово вигідно вчитись. Здати на високі бали реально.
Сиренькая• 02 апреля 2025
Ответ дляПанна Кота
Ви в курсі, що таке широкий конкурс? :)

Як раз за широким конкурсом може не пройти в КПІ, а в Поплавськоно пройти. Звісно, що за умови подолання широкого конкурсу.
Зоркая Зорро• 02 апреля 2025
І вуз теж важливий. В УМСА і в Богомольця на бюджет без проблем, в Одесу трабли
Панна Кота• 02 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
1) В коледж теж конкурс і дуже небагато бюджетних місць. 2) не всі універи пропонують скорочені програми для молодших бакалаврів (випускники коледжа)
Зоркая Зорро• 02 апреля 2025
В Шеву вступити реальніше , ніж в Полтавський пед (психологія). Не шучу. ІТ аналогічно
Панна Кота• 02 апреля 2025
Ответ дляСиренькая
Розберіться, що таке широкий конкурс, ви плутаєтеся.
Сиренькая• 02 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Всі ці розмови ні про що без конкретних балів по конкретним спеціальностям.
Сиренькая• 02 апреля 2025
Ответ дляПанна Кота
Та ви що… Широкий конкурс закривається певними балами, людина туди потрапляє. А далі амбіції починаються. Вона хоче в КПІ. Але туди ж хочуть і всі ті, хто попереду у списку широкого конкурсу, а в Поплавського не хочуть. От в КПІ всі місця зайняті, а в Поплавського вільні.
автор Гарні диньки • 02 апреля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Чого це дешевше. Після 9 йде?
Дитина закінчує 9 класів, начебто залишається в школі, після 11 піде в коледж, потім в універ
автор Гарні диньки • 02 апреля 2025
Ответ дляСиренькая
Не виграє вона фінансово
Взагалі не в курсі. Навіть не рахувала.