Мамзелькіна• 02 апреля в 15:16

Макіяж на випускний, спір з донькою

Донька хоче на випускний зробити макіяж у візажиста. Я проти. Вона має дуже гарну рівну шкіру без висипать. Намалює стрілки, тіні, віїї, блиск для губ і вже красуня.
І ось моя захотіла, щоб був мейк, "по феншую". Але вона сама не вміє. Я кажу, що знайти арного візажиста той ще квест. Ти впевнена, що тебе з молодої гарної дівчини тим мейком не зроблять 40-річною тіткою?
Чи плюнути на все, та хай шукає візажиста та робить той мейк.
Сама допомогти не можу, бо користуюсь тільки підводкою, вії фарбую та блиск іноді. Ще пудра є періодично.
Хвильоватиша• 02 апреля в 15:38
Ответ дляМамзелькіна
Не буде такого макіяжу, випускний в іншому місті, приїдемо за день до випускного, шукати треба в тому місті, де буде випускний.
А на вихідні приїхати місто проведення випускного не можна?
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 15:38
Ответ дляА_мій_самий_самий
Бюджет на мейкап есть? Пусть делает. И сама ищет визажиста. Все выпускница хотят выглядеть взрослыми тетками, просмотрите на Мили Бобби Браун. И это их право.
Я дочери подарила мастер класс с полным визажем на 11 лет. Офигенно сделали, молодая девчонка все по трендам и даже года ей не прибавила. Прекрасно выглядело.
Так что не бойтесь. Ограничьте сумму и отдельно проговорите с визажистом гигиену. Разовые кисти бы сильно не помешали, а то там такой поток будет, что всем районом прыщи пойдут гулять
Так, гроші я виділю.
Скажу, нехай шукає.
Головне щоб в готель прийшла дівчина, бо кудись ще в салон бігти буде не дуже зручно в незнайомому місті.
А_мій_самий_самий• 02 апреля в 15:39
Ответ дляМамзелькіна
Проблема в очікування/реальність. Як з платтячками з аліка. На фотці супер, в реалі жах. Я домовлюсь, заплачу, а зробить чорт зна шо. Без пробного мені страшнувато.
Хоча може дівчата праві, не сподобається, змиє і все.
Чего вы так боитесь ошибки? Ну сколько раз такое было, что деньги ушли впустую, а опыт остался. Так что 50:50, не выйдет - просто умоется. Возьмите косметику для вашей версии нарисовать самой и хорошую мицеллярку.
Замулена ріка• 02 апреля в 15:39
Ответ дляМамзелькіна
Я пропонувала. Кажу давай краще я тобі курси оплачу, купимо косметику, яку захочеш. Це ж тобі в майбутньому пригодиться. Але ні, хоче просто щоб їй візажист зробив макіяж.
Так это может не в том дело, а хочет себя почувствовать Золушкой, которой готовят на балл)
Хвильоватиша• 02 апреля в 15:40
Ответ дляМамзелькіна
Тоді це буде вже моя проблема, бо будуть сльози і соплі, бо надумала собі красу неземну, а вийти може кікімора.
Мда. Чому Ви такої поганої думки про власну дитину?
А_мій_самий_самий• 02 апреля в 15:40
Ответ дляМамзелькіна
А вот и нет. Все, взрослая, ответственность за это твоя, сама и справляйся. Даже если не понравится - это ее решение. Дадите салфетку.
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 15:40
Ответ дляХвильоватиша
Випускний в неділю, ми приїдемо пізно в суботу. Раніше не вийде.
Хвильоватиша• 02 апреля в 15:41
Ответ дляМамзелькіна
Так, гроші я виділю.
Скажу, нехай шукає.
Донька ходила в школу в незнайомому місті? Що за маячня?
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 15:41
Ответ дляХвильоватиша
Бо я її знаю. Якщо в неї щось не виходить так як вона хоче, то вона дуже засмучується завжди.
Хвильоватиша• 02 апреля в 15:42
Ответ дляМамзелькіна
В найближчі вихідні, а не перед випускним. А чому не вийде?
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 15:42
Ответ дляХвильоватиша
Є онлайн школи. Не чули?
Замулена ріка• 02 апреля в 15:42
Ответ дляМамзелькіна
Так, гроші я виділю.
Скажу, нехай шукає.
Автор, вы такой тревожный сырок как я и контролер-паникер и перестраховщик. Поэтому, не нагнетайте раньше времени, хотя это и не просто. Но постарайтесь, принять и забить. Как будет так и будет. А если вдруг так и будет как вы напророчили, то будет наука и опыт. В общем, релакс..тейк ит изи))
Хвильоватиша• 02 апреля в 15:42
Ответ дляМамзелькіна
Є онлайн школи. Не чули?
То і випускний можна провести онлайн і нікуди не їхати
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 15:44
Ответ дляХвильоватиша
Бо мені не дають відпустку. Колега, яка може мене замінити в цей час йде на планову операцію. Так співпало. Зі скрипом дали один день в понеділок.
А просто приїхати покататись на вихідні перед випускним буде дуже жирно по грошам. Плюс їхати ніч.
Сумка з негодою• 02 апреля в 15:45
Когда мне делают профф макияж, днём действительно, я кажусь старше на плюс 10 лет
Но вечером, и на фото на камеру получаются даже очень !
Все относительно
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 15:46
Ответ дляХвильоватиша
Вас забули спитати
Хвильоватиша• 02 апреля в 15:46
Ответ дляМамзелькіна
То відправте майбутню випускницю саму на пробний. І нічним поїздом назад
Замулена ріка• 02 апреля в 15:51
Ответ дляМамзелькіна
Автор, смотрите, вы ей дали выбор, так? Предложили курсы, накраситься самой и т.д. если и будет не так, то это будет опыт ее. А то вы хотите как лучше, а получается как всегда. Не притягивайте уже изначально ситуацию, сделайте то, что от вас зависит и все)) Позитивный настрой не помешает)
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 15:51
Ответ дляЗамулена ріка
Дякую
А_мій_самий_самий• 02 апреля в 15:55
Ответ дляМамзелькіна
Так, гроші я виділю.
Скажу, нехай шукає.
Помогите с отбором. Не переживайте, все будет хорошо, сейчас визажисты очень толковые.

Вот вам по быстрому чек лист:

1. Опыт – Работал ли с подростками? Портфолио без «шаблонных» макияжей.

2. Гигиена – Чистые кисти, одноразовые аппликаторы, дезинфекция.

3. Стиль – Макияж подчеркивает естественную красоту, а не перегружает лицо. Или что дочка хочет.

4. Косметика – Профессиональные бренды (MAC, NARS, MUFE), а не только масс-маркет.
5. Техника – Аккуратная растушевка, без «маски» и резких контуров.

6. Индивидуальный подход – Учитывает тип кожи и цветовую гамму.

7. Отзывы – Реальные комментарии, открытость к вопросам.

8. Тон – Естественное попадание в оттенок кожи без «маски».

9. Коммуникация – Учитывает пожелания, не навязывает тренды.

10. Стойкость – Использует легкие, но стойкие продукты, подходящие для молодой кожи.
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 16:01
Ответ дляА_мій_самий_самий

Вот вам по быстрому чек лист:

Дякую
Істеріомама• 02 апреля в 16:03
Мастер будет ограничен во времени, будет делать свою работу, сделает 1-2 мейка.

Знакомо мне по причёскам на бальные танцы, мастер делает, старается, в итоге заказчику не нравится,и начинаются не довольства, где то тянет, зализ не идёт по форме лица. Испорченное настроение всем...

Автор, у вас есть время, берите косметику, 100 видео на Ютуб и подбираете мейк сами. А там решите.
Крихітка на всі• 02 апреля в 16:06
Завжди дивують подібні думки від матерів.
Ви задайте собі питання - це чий випускний, ваш чи доньки? Якщо ваш, то робіть собі, як вам хочеться. Якщо доньки - то нехай дівчинка втілює свої мрії, не лізьте.
Моя донька на випускний робила і зачіску, і макіяж в салоні, хоча гарна і косметикою вміє користуватись. Тому що ми всі прекрасно розуміли, що для фото та відео потрібен професійний макіяж, інакше дитина буде ’блідою міллю’ на фоні інших випускниць.

Щодо того, що ’не так зроблять’, то салони надають послугу пробного макіяжу, як і пробної зачіски. Скористайтесь, якщо не впевнені в результаті.
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 16:08
Ответ дляКрихітка на всі

Я все розумію. Чому не можемо взяти пробний макіяж писала вище, бо випускний буде не в тому місті, де ми живемо. Як би все було вдома, то зробили б і макіяж, і зачіску і взагалі питання б не виникло.
Крихітка на всі• 02 апреля в 16:18
Ответ дляМамзелькіна
Перечитала ваші відповіді.
Пропоную:
Донька їде зарані, ви приїжджаєте в суботу, це знімає купу проблем.
Візажиста замовляти треба ВЖЕ, і мати на увазі, що в дні випускних хороші майстри в салонах працюють нон-стоп з 6 ранку, і рідко хто погоджується на виїзд. Тож погодиться приїхати або хтось косорукий, без клієнток, або за портійний прайс, щоб не втрачати гроші, витрачені на поїздку до вас.
Якщо зовсім не вийде з пробним макіяжем, уважно передивитись портфоліо майстрині, роботи зазвичай кажуть дуже багато про майстра.
Доньці підібрати зарані фото з макіяжем, який хоче, і скинути фото та обговорити це з майстринею.
Тракторні війська• 02 апреля в 16:31
И причёску и макияж и фото. Это бывает раз в жизни, можно что то среднее по цене. Но чтоб ребёнок был рад и доволен
автор Мамзелькіна • 02 апреля в 16:32
Дякую всім за відповіді.
Погуглила на карті, зовсім поруч з нашим готелем є G.Bar, там роблять і мейки і зачіски. Роздивимось цей варіант, якщо не знайдемо майстра, що прийде додому.
Федорино Горе• 02 апреля в 16:47
Хай побить, що хоче, якщо ще й за свої гроші , взагалі супер це ж не 200 грн коштує