Покорительная• 03 апреля 2025
Вуса над губою в 25 років. Лазер не допоміг
Оцененная• 03 апреля 2025
Я давно зробила курс. Потім двічі на рік, потім раз на рік корекція. Так завжди з гормональними зонами.
Гомосноб• 03 апреля 2025
Ответ дляДуняша
Я брию. Ростуть такі ж мʼякі і світлі. Лазер для мене дорого
Лазер верхньої губи коштує 200 гривень +/-.
Дуняша• 03 апреля 2025
Ответ дляБешене сарі
Краще пінцетом проходитись
Від пінцету у мене подразнення. Як і від воску, шугарінгу та крему.
Дуняша• 03 апреля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Я намного старше видео. Базовый курс физиологии, мама-медик ещё в детстве все объяснила. А вы делайте, конечно, что хотите, но других не уговаривайте.
Яка спеціалізація у мами?
Ряженка• 05 апреля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Ваша мама из тех медиков, которые считают, что от мастурбации волосы на руках вырастают?