Копуша• 03 апреля в 16:58

Мами підлітків з плоско-вальгусними стопами, озвіться

Наболіло. У кого у дітей стопа виросла, але все ще потребує ортопедичного взуття. Де ви його берете??? Конкретно зараз цікавить взуття на літо.
В мене донька може ходити тільки в ортопедичному, з хорошею підтримкою стопи і супінатором, в ідеалі з каблуком Томаса. Але за зиму нога виросла дуже, зараз розмір 40. І я вже тиждень не можу знайти нормальні босоніжки!!! З зимовим і демісезонним взуттям набагато легше, а з босоніжками якась катастрофа(((
Сьогодні отримали чергові, ТМ Здрава обувка. Вони непогані, але для здорової стопи. Знову треба шукати(((
Первая ласточка инфляции• 03 апреля в 17:01
Мы свои вальгусные стопы исправляли в 4 года. С 6 лет интенсивные танцы большой нагрузкой ноги выровнялись . Я удивлена кто-то что кто-то дотянул до подросткового возраста с такой проблемой
Нічна ненажера• 03 апреля в 17:03
Так а вам еще есть что лечить, ортопед настаивает? У моей уже все, стопа сформировалась и смысла в ортообуви уже нет особого. Ставлю индивидуальную стельку куда влезет и выбираю обувь со стабильной пяткой и боками.
Біток чи ефір?• 03 апреля в 17:03
А обычная обувь и индивидуальная стелька не вариант?
котопёс• 03 апреля в 17:03
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В 4 року у вашої дитини виправився вальгус,який був фізіологічний,який сам по собі як раз в такому віці і проходить.
сладкий_ноябрь• 03 апреля в 17:05
Перше, що заборонено робити з вальгусом, це одягати обув, яка фіксує ногу так, що мʼязи не працюють і з часом взагалі йде таке звикання, що в нормальному взутті вже не походиш.
Чому ви не укріплювали мʼязи? Не робили вправи?
Вальгус це те, що можна виправити заняттями.
Маурита• 03 апреля в 17:07
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Піпец, ваш досвід дуже допомагає автору в її питанні
Первая ласточка инфляции• 03 апреля в 17:09
Ответ длякотопёс
Ага точно. Но ортопед был другого мнения. Мы вальгус только начали исправлять в 4 года. Ноги крестом были. В 5 массажи бесконечные занятия с карандашами шариками. Ходили очень много лазили по лестницам. И это всё не останавливалось лет до семи. Вот танцы дали всё и мышцы и ровную ногу и свод стопы. Полтора часа три раза в неделю
Первая ласточка инфляции• 03 апреля в 17:10
Ответ дляМаурита
Да я в шоке она вместо того чтобы что-то делать с проблемой ищет только как это замаскировать
котопёс• 03 апреля в 17:12
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та зрозуміло, вальгус так лікують виключно лікарі пострадянської школи) В моєї дитини вальгус не фізіологічний, з 3 років гімнастика та танці, ортопедичне взуття (не було тоді розуму), щодення спеціальна гімнастика. Нічого це не виправило ситуації. Зараз дівчині 17, вальгус лишився. Єдине що виправилося це іксообразні ноги. Всі сучасні ортопеди мені відразу казали, що це не виправиться, це є варіантом норми. Але ви можете далі тішитися, що завдяки вам ваша дитина позбулася впльгуса)
Первая ласточка инфляции• 03 апреля в 17:19
Ответ длякотопёс
X-образные ноги выпрямляются только в глубоком детстве пока растёт кость. Вот автор поступила точно так же как и вы - забила всё равно ничего не выпрямляется Хай буде и как буде. Ортопедичной обуви у нас никогда не было нам как раз ортопед сказал что она не нужна лучше просто босоножек с пяткой. Не благодаря мне она избавилась А благодаря себе потому что такие танцы полтора часа не выдержит каждый взрослый. И растяжка и укрепление мышц высокими нагрузками. Там руководитель очень требовательная но и результаты супер
Сундучок с каникулами• 03 апреля в 17:21
С дочерью носим сандалии birkenstock.
автор Копуша • 03 апреля в 17:21
Так, одразу відповідаю всім, хто прийшов вигуляти біле пальто. У моєї дитини генетичний розлад. Одним із проявів є вальгусна-деформація стопи. І ні, цю проблему не вирішити танцями, спортом, примочками і ігнором. Стопа вирівнюється ненадовго, і знову ’пливе’. І ні, донька не може ходити в звичайному взутті, починають боліти ноги так, що доводиться робити уколи. І я не буду тут розповідати, яку роботу ми з дитиною проводимо, скільки зусиль докладаємо. Я не буду казати, що дитина вперше змогла піти в школу разом з усіма тільки в 7 клас, а до цього не вилазила з лікарень, та й зараз постійні підтримуючі курси і реабілітації.
Я просто прийшла сюди попитати, де можна знайти якісне взуття.
Дякую, що дозволили відчути себе неповноцінною, а дитину ущербною. Рада, що у вас в житті все добре.
котопёс• 03 апреля в 17:22
Ответ дляПервая ласточка инфляции
З образні ноги в моє дитини виправилися різко після 12 років! Яке глибоке дитинство?
котопёс• 03 апреля в 17:24
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Цікаво,чому в моєї дитини вальгусна постановка стоп не змінилася незважаючи на тренування 6 разів на тиждень по 3 години впродовж 13 років?
хутряна володарка• 03 апреля в 17:31
На perlinka.ua дивилися? Каблука Томаса в такому розмірі, мабуть не знайти. Але фіксована п´ятка, та супінатор там є. Сама ношу звідтіля босоніжки
автор Копуша • 03 апреля в 17:34
Ответ дляхутряна володарка
Дякую, подивлюся ще там
хутряна володарка• 03 апреля в 17:36
Дивіться, які гарні в 40му розмірі є. Виробник Туреччина, Tutubi, шкіра, сяде по нозі Вашій дівчинці.
автор Копуша • 03 апреля в 17:39
Ответ дляхутряна володарка
Ми дивилися на оті чорні, але вони виглядають такими...нормальними Не ризикнули поки замовляти. Такі незвично відкриті просто))
А з квіточками не бачила, пошукаю. Дякую
Дуб береза• 03 апреля в 18:18
Я своїм підліткам купувала біркенштокі, всі інші не змогла примусити надіти
У них навіть шльопанці для басейну цієї фірми. Набагато зручніші кроксів
КоролеВешна• 03 апреля в 18:34
Ответ длякотопёс
100% В моєї також плосковальгус, нічого не допомогло. Але ортопед про це попереджав, можно намагатись не погіршити стан, але вилікувати ні
Шкала Радощів• 03 апреля в 19:50
Заказывала индивидуальные стельки в ортолайн. В магазине была куча ортопедической обуви самых разных размеров.
автор Копуша • 03 апреля в 21:04
Ответ дляШкала Радощів
Ми як раз в Ортолайн і замовили, сьогодні отримали. Босоніжки красиві, якісні, але фіксація стопи слабка, і супінатор маленький, скоріше як профілактика для здорової стопи 😔