Любви вам!• 03 апреля 2025

Мені одної гидко на таке дивитись?

Жіночка показує американський паспорт дитини під гімн України та у вишиванці. І підписує - патріот.

Чи це смішно має бути?
Папобус• 03 апреля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
У нас є знайомі, позиціонують себе як патріотів. На початку війни виїхали, усією родиною, офіційно, там є підстави. Зараз в Канаді. Дуже око ріже те, як вони люблять Канаду, прапор Канади усюди. А як же любов до рідної країни? Як би поїхали , все зрозуміло, але навіщо так напоказ це виставляти?(
та ви вже якось визначтесь))) а то тут що не тема, то зграя з коментами ’чого тут сидите, виїхали - забудьте за Україну’
Папобус• 03 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
Ну не знаю, я за них рада. Понятно, что скоро станут совсем американцами, забудут и гимн, и вышиванки, и язык. Но может это и хорошо, им точно хорошо.
У Штатах і Канаді величезні українські діаспори. Там вже 4-5 покоління українців, котрі України і не бачили, але вони знають українську мову, знають українську історію і допомагають Україні
Мальчижка• 03 апреля 2025
Ответ дляПапобус
Ну в Канаде кто-то знает, кто ехал через диаспору, а кто-то нет. Там мои родственники с 2010 года, уже подбирают слова, когда говорят, дети никто не знает украинский, немного русский с акцентом. В США нет никакой диаспоры, каждый за себя.
Ухахайкина• 03 апреля 2025
Ответ дляПапобус
Какие там диаспоры - не веселите
Каждый сам за себя
Армянские и турецкие диаспоры видела , их взаимопомощь и взаимодействие
Наши- фигвам
Молчалка• 04 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Что гадкого? Круто у пацана американский паспорт
и на фото в паспорте он в украинской вышиванке )))
точно патриот, только он не в курсе ))) особенно с такими именами )))