Любви вам!• 03 апреля 2025
Мені одної гидко на таке дивитись?
Жіночка показує американський паспорт дитини під гімн України та у вишиванці. І підписує - патріот.
Чи це смішно має бути?
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Чим жертвують люди які живуть в умовах війни? Яке недолуге запитання.
І не потрібно казати про власний вибір, бо ніхто за війну не голосував
Тобто патріотизм бо вони живуть в умовах війни, але війна не їх вибір і відповідно патріотизм теж не їх вибір?
Одні живуть в умовах війни, а інші вибрали не жити під обстрілами і це не нормально і вони автоматично не можуть бути патріотами?
ШанельКуКу• 03 апреля 2025
Ответ дляПлету корзинки
автор, Вы просто завидуете, что Ваши потенциальное пушечное мясо и просто расходник, для властей, а у нее сын - американец
(Я бы лично тоже так хотела, да и любой адекватный житель Украины) К чему этот Ваш белопальтовый высер не понятно
І що ,той новоспечений американець національна надбання для Америки? Там нема війни, але кругом свої мінуси і плюси. Чогось в такій чудовий країні, підліток запросто може зайти зі зброєю до школи і покласти півкласу разом з учителькою. За те ж американці, і їм повинні всі заздрити. А хто не заздрить , той бреше.
Хачапууури• 03 апреля 2025
Как по мне, она откровенно тролит украинцев.
Вот как ее сын надежно спрятался, с американским паспортом.
Только пока он вырастет еще не понятно, что с этой планетой будет)))
ШанельКуКу• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А що патріотичного ви побачили на фото?
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
А що патріотичного ви побачили на фото?
До чого це?
Оч@ров@Шк@• 03 апреля 2025
А что такого? Вы не видели как в посольство приходят на выборы в вышиванках? Любовь к родине измеряется километрами
ПробілНеПрацює• 03 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
Гарний такий патріотик у вишиваночці та безпеці, мама молодець, кого тригерить- це його внутрішні питання
Xвостокрутелка• 03 апреля 2025
Ответ дляУхахайкина
Я таких называю «вы все в говне , а я на белом коне»
Родила в Штатах - отлично , закрой вопрос с Украиной
К чему эти патриотические высеры
Просто потролила, бо якби не тцк, не закриті кордони, то може б і не рвалися чуже громадянство отримать, аби свого позбутися, бо боїшся що застосують примус
АБВГДейка• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Моя ж ви люба…ви зі Львова втікали від війни і постійних обстрілів?
Фортеці Львів? Сильно постраждала?
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Фортеці Львів? Сильно постраждала?
От- це і є ваш патріотизм злість, заздрість, знецінення.
Це абсолютно не ваше діло хто і звідки - розумієте? Це моє життя, мій вибір і мої справи, я не взяла у вас абсолютно нічого і не повинна перед вами відчитуватись.. патріоти які ні копійки задонатити не можуть, навіть петицію підписати - руки відсохнуть.
АБВГДейка• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
🤣🤣🤣шановна, вы со своим патриотизмом можете скооперироваться с мамой Никитки и вместе сходить на coffebrake у вас очень много общего)) вы как двое из ларца одинаковых с лица
Патриотка щира
Дайте згадаю• 03 апреля 2025
Ну вот автор, три страницы - вся суть украинцев и значит Украины. Поэтому так живём. Посраться и друг друга обгадить
Дайте згадаю• 03 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Авторице, ви б відмовились від американського паспорта?
Автор не про это писала.
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Патриотка щира
Жаль що вам вже ніхто не зможе дати нове якісне виховання і навчити нормальних манер.
АБВГДейка• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ты б лучше задумалась, почему тебя 90% форума не любит и терпеть не может
И все равно везде как затычка
Даже к Маньке отношение у форумачан более тёплое и радушное
И все равно везде как затычка
АБВГДейка• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Чья бы корова мычала…по-моему не вам говорить о манерах и воспитании
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
И все равно везде как затычка
Жіночко не потрібно дивитись на мене через призму своїх комплексів. Нема мені більше чим займатися як думати про любов форума
АБВГДейка• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
🤣🤣🤣 ну то конєшно…именно поэтому ты здесь из себя корчишь белую кость
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Нам з вами взагалі немає про говорити, ми на кардинально різних рівнях. Не хочу опускатись до вашої озлобленості і незадоволеності всім і вся.
АБВГДейка• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
До побачення!
Карусель-весель• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
На митинги в поддержку Украины уже не ходите?Трамп животворящий пригрозил депортацией?
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляКарусель-весель
От реально- що ви пишете?
І головне для чого, який зміст в ваших словах?
Карусель-весель• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
От реально- що ви пишете?
Так про патриотизм же разговор.Помнится,вы на митинги в поддержку Украины бегали.Сейчас слабО?
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Шо саме слабо?
Мир Мир Мир!• 03 апреля 2025
Ответ дляПарова машина
3 года наверное
Да не имеет значения. 9 месяцев беременности, роды, воспитание, бессонные ночи, переживания, чтобы потом его разнесло по окопы так что и не найдут. Не знаю кому, а мне не до патриотизма. Моим почти 14
Уехали и попросила убежище. Мне лично оно не надо, я бы и в Украине спокойно жила, но ради того, что я делала 3 ЭКО ради этих детей, я буду делать все, чтобы они не попали хотя бы на эту войну. Судьбы не избежать, но пока так
Мир Мир Мир!• 03 апреля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
А, тобто ви українка, і дітей - громадян України, називаєте «расходніками» і «гарматним мʼясом»?
Так оно так и есть! Погибают 18летние. Эти дети с моими на одной площадке играли лет 10 назад.
Щось не спиться• 03 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
И все равно везде как затычка
Это точно. И не только её, но и других, ей подобных.
Папобус• 03 апреля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Вона мені дуже нагадує «до кордонів 91 року», але з-за кордону.
кожен ’бачить’ те, що сам собі придумує
питання тільки нащо придумує і який внутрішній власний дискомфорт хоче такими видумками закрити