Зайканалужайке• 03 апреля в 19:04
Хто стимулювався летрозолом чи клостилбегітом? Чи допомогло?
СПКЯ, класична схема, затримки. Цікавить в кого який досвід стимулювання? Чи домогло і з якого разу?
Коли мовчу- приємна жінка• 03 апреля в 19:06
Клостибегіт, 14 років тому. Стимулювалась три цикла, овуляція була в усіх, вдача на третій раз.
Локшина на вухах• 03 апреля в 19:09
Клостілбегит 3 раза, результат 0. На фоні стимуляції кіста 9 см, лікування півроку кісти. Операція по видаленню кісти , яєчник частково зберегли.
Зайканалужайке
• 03 апреля в 19:27
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Теж не радила б клостілбегит
Летрозол лайтовіший, здається
Скоро_вчера• 03 апреля в 21:19
Клостелбегит 1 раз пробовала - результата не было. Через полгода забеременела сама.