Наверняка• 05 апреля 2025

Діснейленд Париж

Їду у відрядження, хочу взяти доньку 14 років з собою. Вона хоче в Діснейленд, але я взагалі не матиму часу з нею поїхати. Чи може вона зайти сама, чи має обов’язково бути з дорослим?
Соседка Маши• 05 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Перше працюючий телефон
Друге гроші на карті
Заходити діти можуть самі
Там де їй вдруг не можна буде її не пустять.
Купа працівників.
Тут все ок.
Але знаєте що буде їй саме обідне на все життя, що вона була в Діснейленді сама… не важливо де ти, важливо з ким ти.
+
Сама в Диснейленде, а мама очень занята...грустно, возможно автор смодет взять еще и подружку, тогда будет норм.
А шо сталося?• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Діснейленд не в центрі Парижа, якщо шо
Діснейленд взагалі не в Парижі
Солоденька цукОрка• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ніхера там не легко розібратися особливо без знання мови, особливо якщо того метро ніколи не бачили, і нема досвіду подорожей- не знаю звідки автор та дитина.
Парижские метро это квест после Харьковского.
Нарисуй свое счастье• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Діснейленд не в центрі Парижа, якщо шо
Так він і не в самому Парижі, якщо що 😆
Солоденька цукОрка• 05 апреля 2025
На детей 14 лет покупается билет взрослого. В парк пустят, но вы хотя бы проведите ее до прямой электрички. С пересадками сложно разобраться сходу
Солоденька цукОрка• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Жесть. Ви відпустите дитину в чужій країні, незнайомому місті саму?
Візьміть день відпустки і проведіть гарно час разом.
А если нет возможности? У нас на работе ¹¹строго конференция например с 3 по 7 число и нельзя ни приехать на день раньше ни остаться на день.
Скользкая• 05 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Дуже легко розібратися і знову ж таки нема де загубитися. В мене дитина з 12 всюди сама почала їздити
Я билет в метро не смогла купить. Работники метро отморозились. Помог прохожий мужчина. И все без знания языка. Так мне 27 было. Не так там все просто. В вагонах билеты проверяю, в переходе между станциями тоже стоят проверяют. Я не знала, выбросила билет. Хорошо, что на меня посмотрели и не тронули. А я то думаю, чего на меня так смотрят
Не все там так просто. Хотя бы довести до Диснейленда надо
А шо сталося?• 05 апреля 2025
Ответ дляСкользкая
Ну купити квиток багато розуму не треба , про не викидати - це ж логічно. Що саме не просто в метро, якщо все намальовано?
ЛюбимаЯНЬ• 05 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ви завжди за дітьми слідом ходите?
Не завжди. Але в чужій країні, місті, в незнайомих , нових обставинах- так років до 16
ЛюбимаЯНЬ• 05 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Діснейленд взагалі не в Парижі
Тим паче
А шо сталося?• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тим паче
Це ще зручніше
ЛюбимаЯНЬ• 05 апреля 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Взяти 1 день відпустки вам ніхто не заборонить
А шо сталося?• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Переважна більшість дітей такого віку вже більш самостійні і вміють собі давати раду в містах
ЛюбимаЯНЬ• 05 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Справа ваша, можете хоч на станцію Вернадський самого відпустити. Не зрозуміло навіщо вам дитина взагалі.
А шо сталося?• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Дитина має бути нормально адаптованою , а не зашуганою
ЛюбимаЯНЬ• 05 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Шо тільки не придумають, щоб виправдати свою безвідповідальність. Та киньте вже в річку- або навчиться плавати, або й ну хер з ним
А шо сталося?• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Щоб навчитися плавати - дитина ходить в басейн, щоб навчитися орієнтуватися в містах - подорожує, ці навички прививають змалечку
Солоденька цукОрка• 05 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Только билет обратный и отель за свой счет
Скользкая• 05 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ну, мабуть я дурна
автор Наверняка • 11 апреля 2025
Дякую всім, хто радив. Донька зʼїздила, дуже задоволена 🙂 З метро і потягом нормально розібралась, саму пустили. Ну власне ніхто і не дивився - просканувала квиток і все 🙂