БершкомангоЗар• 10 марта в 13:16
Хтось їздив в автобусі тури на 3 дні в Карпати?
Знайшла в інстаграммі Турзнами. Ніколи там не була. Хотіла на весняні канікули з донькою 15 років поїхати . Ми з Києва. Може хто їздив і може поділитися враженнями
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:18
Скажіть що ви хочете від відпочинку, ми накидаємо ідей. Карпати дуже легкі для організації відпочинку
Федорино Горе• 10 марта в 13:18
Їдьте автор, тут багато тем, де дівчата ділились що бажано брати в такі тури, пошукайте
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:19
Ответ дляДама_с_караваем
Що це за тур? Два дні в дорозі, 1 день галопом?
Ні. 2 ночі в дорозі і 3 дні там
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:20
Ответ дляФедорино Горе
Дякую. Зараз пошукаю
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:20
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні. 2 ночі в дорозі і 3 дні там
Автобусом?
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:21
Ответ дляДама_с_караваем
Гори люблю, природу . Смачну кухню спробувати )
Санька-4b93• 10 марта в 13:22
Доедьте до Львова на поезде, оттуда и выбор туров больше и ехать автобусом меньше.
Осенью была в релакс -туре по чанам и водолечебницам от ’Відпочинок на всі 100%’, понравилось.
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:23
Ответ дляБершкомангоЗар
Я просто тут живу. І дуже люблю подорожувати.
Тут дійсно неймовірна краса, чисте повітря, смачна кухня.
Але такий відпочинок передбачає багато руху.
І як на мене, дуже тяжко з автобуса і відразу багато ходити.
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:25
Ответ дляСанька-4b93
Це як ? Приїхати на вокзал до Львова і куди ?
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:26
Ответ дляДама_с_караваем
Я це розумію що багато прийдеться ходити . Ну може один раз спробую та і все )
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:26
Ответ дляБершкомангоЗар
А в турі які місця для відпочинку пропонують?
Витворунка• 10 марта в 13:27
Їздила в Закарпаття. Пилипець, водоспад Шипіт, гора Гимба, озеро Синевір, термальні басейни в Косино, Мукачево замок ’паланок’. Краще туром, якщо без авто. Бо сполучення там не дуже. Як раз тур на 3 дні. Мені сподобалось.
А от в Прикарпаття можна самостійно. Потягом до Яремче чи Ворохти, Татарова, а там і на маршрутках можна доїхати до всіх цікавих місць.
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:28
Ответ дляДама_с_караваем
Перший день в Буковелі. Другий термальні води Велятино, підвісні мости . Третій день Яремче, водоспад Пробій, гуцульський ринок
ПриснитсяЖЕ• 10 марта в 13:28
Ответ дляБершкомангоЗар
Так
Лучше со Львова ехать, с Киева тяжело, а так ночь до Львова лёжа в поезде, а там уже автобусом
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:29
Ответ дляВитворунка
Дякую
Свідок Перемоги• 10 марта в 13:29
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні. 2 ночі в дорозі і 3 дні там
І спати в автобусі сидячі 2 ночі?
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:29
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Може і легше. Але треба знаки куди їхати. Я ніколи там не була
ПриснитсяЖЕ• 10 марта в 13:30
Ответ дляБершкомангоЗар
Просто ищете туры со Львова, есть с Мукачево, а там уже укажут когда и где посадка в автобус
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:30
Ответ дляБершкомангоЗар
От я вам зараз прикину програму на 3 дні.
Ви можете порівняти з тим що пропонує тур.
Берете квиток відразу в Яремче. Там же орендуєте житло. 1 день гуляєте і пізнаєте Яремче.
Піднімаєтесь стежкою Довбуша, відвідуєте водоспад Пробій , якщо вистачить сили ( не вистачить) підете в вольєрне господарство і водоспад дівочі сльози.
Наступний день сідаєте в електричку і їдете в Закарпаття Кваси, там цілющі води, крафтові виробництва, козині ферми, дегустації. Проїлетесь тунелями і віадуками.
Третій день можна відвідати коломию. Дуже живописне і привітне місто
Несемо світло разом• 10 марта в 13:30
Іздила колись давно. десь в 2010 +/- році на травневі свята. 3 дні. 2 поверховий комфортний автобус + мерс спринтер з південного вокзалу. Зупинки на заправках поїсти і в туалет. По дорозі були екскурсії. Приїхали пізно ввечері в Кам’янець-Подільський. Ночували 2 ночі в санаторіі під Кам’янцем з лікувальною водою ( не помню назву). 2й день були екскурсії по Кам’янцю, Хотин. На 3й день виїхали з Кам’янця і по дорозі були екскурсії Бакота і в печері годину лазили. пізно ввечері в Київ приїхали. Мені сподобалося.
ПриснитсяЖЕ• 10 марта в 13:31
Ответ дляБершкомангоЗар
Там в минуте от вокзала стоянка автобусов, не заблудитесь, в крайнем случае позвоните гиду, он сориентирует, но заблудиться там невозможно
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:32
Ответ дляДама_с_караваем
Ух ти. Дякую дуже)
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:32
Ответ дляНесемо світло разом
Дякую. Тут теж обіцяють комфортний автобус
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:33
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Поняла. Спасибо большое
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:33
Ответ дляБершкомангоЗар
Ух ти. Дякую дуже)
З того ж Яремче замість Коломия можете поїхати на 1 день в Буковель. Там гуцулленд + підйомник.
БершкомангоЗар
• 10 марта в 13:34
Ответ дляДама_с_караваем
А орендувати житло треба зазделегідь чи на місці шукати ?
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:35
Ответ дляБершкомангоЗар
Ух ти. Дякую дуже)
як на мене основний плюс самостійної подорожі що ви самі обираєте де саме вам більше часу провести. Бо комусь музей, комусь гори, комусь чани, комусь водоспади.
Теж саме стосується місць харчування і ночівлі