Щаслива Я• 05 апреля в 09:42

обувь Lacoste подскажите

- подойдут ли на широкую ногу? (Nike давят ну или не ту модель брала )
- на стопу 26 см брать женский 9 или 9,5 (Адик 9, а Пума 9,5)
Латексне альтер ЕГО• 05 апреля в 09:47
9 берите
У меня кроссовки puma US 7
Lacoste US 6
Лакоста болешемерит
Кукусики• 05 апреля в 09:51
Поддерживаю автора выше. Ношу nike US 7, puma US 7. Решила и lacoste 7 взять и оказались большеватыми 😅
Атятя_тётя• 05 апреля в 09:58
На 26.5 взяла 41 р і завеликі. Треба було брати 40.5. Ширина залежить від моделі. Моделі з заокругленим носком 100% підійдуть на широку стопу. В мене широка і кісточка збоку, то нозі дуже комфортно, вільно лежить, нічого не тисне взагалі.
дякую аж підскакую• 05 апреля в 11:43
Брала лакосту низкие кеды, то узковатые были и натирали
Продала