БЦАшка• 05 апреля в 20:00
Миколаїв, Центр реалізації на Курортній 7
Можливо хтось звертався туди
Цікавлять відгуки про цей центр реабілітації та чи є результати
Кондуктор автобуса• 05 апреля в 21:48
Ви про Будинок дитини?
Мутні вони ... Зверталася ще до війни, стояли в черзі на реабілітацію (десь з півроку), так і не потрапили
В ін.містах попасти на реабілітацію з дитиною набагато простіше, і швидше
БЦАшка
• 05 апреля в 22:58
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви про Будинок дитини?
Так, про них. Мені дали перелік документів, сказала що зателефонують через місяць.
А ви знайшли в нашому місті інші варіанти реабілітації?
Кондуктор автобуса• 06 апреля в 00:39
Ответ дляБЦАшка
Ні, не в Миколаєві. На жаль, у нас взагалі нічого путнього немає
В подібних будинках дитини міст Рівне, Хмельницький, і без того дурацького пакету документів