Пушап Мі мі• 06 апреля в 10:01
Нужная ли такая покупка как детская ступенька?
Малышу 1.2 года
Не рахую, а вважаю• 06 апреля в 10:01
Так, це шикарна річ для ванної. Дитина може нормально помити руки.
Захекалася читать• 06 апреля в 10:04
У меня и в туалете и в ванной. На унитаз легче самой залазить, в ванной руки мыть. Где-то с полутора лет вроде пользуется в ванной и с двух в туалете.
Наверняка• 06 апреля в 10:07
Так! Це дуже зручно. В нас ІКЕА, дісталась мені від подруги, на ній виросло 2 її сина та моя донька. Дітям зручно в ванній і зараз моя таскає її на кухню, щоб було зручно допомагати мені готувати
Наверняка• 06 апреля в 10:09
Ответ дляЗахекалася читать
Я так згадую, що дійсно десь ближче до 2 років почали користуватись. Але в кого дітки більшого зросту, то може і в півтора рочки вже почнуть.
Пушка заряджена• 06 апреля в 10:21
Однозначно потрібно. Своїй дитині купувала приблизно в рік і 4 місяці. Я завагітніла другою дитиною, то щоб не піднімати старшу до умивальника. Зараз моїм дітям вже 12, 10 і 6 років, то цей девайс все ще інколи використовується.
размахер• 06 апреля в 10:57
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А ще невисока дуже потрібна батькам у туалеті доя правильної позиції. І не треба передивати щоб нормально виглядала, бо є пояснення ’це для дитини’. Я так і не прибираю, хоча вже можуть мити руки без неї
Не рахую, а вважаю• 06 апреля в 11:00
Ответ дляразмахер
А, ну у нас для цього окремі низькі табуреточки :)
размахер• 06 апреля в 11:10
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я так і не знайшла поки таку, щоб естетично виглядала і мене задовольняла. Якщо у вас симпатичне, то покажіть?
Не рахую, а вважаю• 06 апреля в 11:16
Ответ дляразмахер
Мені одну батько подарував, не знаю, де він її відкопав, а іншу дядько склепав в 90х.