begovelik• 06 апреля в 10:25

А почему не было обсуждения, что Кличко еще одну линию метро закрыл?

В Киеве закрыли шесть станций красной линии метро: какая причина.
В КГГА объяснили, что во время демонтажных работ Дарницкого путепровода один из его элементов упал на пути метро и частично их повредил
https://www.unian.net/economics/transport/v-kieve-...

Единственный мэр Киева (да и в мире, наверное), не открывающий, а закрывающий линии метро.
Pole• 06 апреля в 10:56
Ответ дляbegovelik
Киев - мой родной город. Ну понятно…
І саме тому ви сьогодні зранку створили тему-співчуття киянам, які не спали сьогодні вночі? Чи вас більше станція метро турбує?
Lv1107• 06 апреля в 10:56
Головне зраду розігнати. Автор, ви хоча б вчора про це написали. Бо сьогодні запізднилися і вже все працює.
english book• 06 апреля в 10:56
Ответ дляbegovelik
То есть, вам нормально, что оно упало и повредило линию метро?
Ненормально,но там непросто, приедьте посмотрите .Весь пролет расположен над линиями метро,там их много-рядом депо.Заехать краном туда нельзя,так как там рельсы.Там где пролеты над дорогой,то демонтировали легко и просто,без всяких остановок.
Постоянно с обеих сторон дежурят и наблюдают,чтобы ничего не упало на рельсы во время работ.Все контролируется.Повреждений никаких не было.Осмотрели контактную линию и запустили.
Вот фотка из СМИ.Так где красно белые ограждения,там и снимали вчера тот пролет.
AnyaSkazka• 06 апреля в 10:58
Ответ дляbegovelik
Не, бля...ть, нам ненормально, что над нами летают дроны и ракеты, падают на дома и повреждают мосты. Но в этом виноват путин, обсырайте его.
Nathalie27• 06 апреля в 10:59
Ответ дляbegovelik
А вам нормально, что повредили линию метро?
Подайте на них в суд
Pole• 06 апреля в 11:00
Ответ дляLv1107
В неї всі теми такі.
Головне- підкреслити свою закордонну ’нормальність’, і нашу, українську, ’не нормальність’.
Nathalie27• 06 апреля в 11:01
Ответ дляАпель-синка
А сколько дней/месяцев не работало метро на Теремки?
Его тоже Кличко строил или виноват в том, что там начался аврал?
В тому, що синю гілку підтопило все-таки є провина Кличка
Mrs.Ochmonek• 06 апреля в 11:03
Основні злочини Кличка - це руйнування Києва, пам´яток і вигляду. Незаконні будівництва, дерибан землі. Покривання корупціонерів. І витрачання величезного бюджету міста не на захист, не на ЗСУ , а на озеленення, розв´язки та інше, де можна вкрасти. А на ЗСУ - мізер, в %, з гучним піаром.
автор begovelik • 06 апреля в 11:11
Ответ дляPole
В неї всі теми такі.
До чого тут це? Все по суті і по фактам: Яку шкоду Кличко завдав Києву: болюча правда про столицю

Київ — місто з багатовіковою історією, яке мало б берегти свою унікальність. Натомість останні роки під керівництвом Віталія Кличка столиця перетворюється на хаотичний бетонний лабіринт.

🔺 Хаотична забудова
У Києві забудовують усе: сквери, історичні пагорби, двори, зони відпочинку. Порушуються генплани, а дозволи на будівництво видаються ’обраним’. Усе більше висоток, усе менше повітря й простору для киян.

🔺 Знищення історичної спадщини
Старовинні будинки не реставруються, а руйнуються або навмисно доводяться до аварійного стану. На їхньому місці з’являються ТЦ, офіси, ’елітне’ житло. Київ втрачає своє обличчя на очах.

🔺 Інфраструктурний колапс
Нова забудова не супроводжується розвитком інфраструктури: школи переповнені, садочків не вистачає, дороги перевантажені. Влада ігнорує потреби мешканців.

🔺 Корупційні схеми
Чимало забудов пов’язані з фірмами, що мають зв’язки з оточенням мера. Громадські слухання ігноруються, активістів переслідують, а скандальні проєкти просуваються попри опір громади.

🔺 Київ більше не для киян
Це вже не місто для життя, а майданчик для збагачення. Кличко втратив контроль або просто став частиною системи, яка знищує душу Києва.

В Європі такого горе-мера давно б за яйця підвісили на центральній площі. А кияни терплять
автор begovelik • 06 апреля в 11:13
Забудова Києва — це вже не про розвиток, а про великий бізнес і великі відкати. У центрі всього — чиновники, депутати й забудовники, які роками ділять між собою київську землю.

📌 Віталій Кличко — мер столиці
Публічно виступає за ’прозору забудову’, але саме за його каденції Київ пережив найбільший будівельний хаос. Він контролює Департамент архітектури, який видає дозволи навіть на об’єкти з численними порушеннями. Часто прикривається відмовками: ’я не даю дозволів’, хоча має всі важелі впливу.

📌 Вадим Столар — забудовник і сірий кардинал Києва
Один з головних бенефіціарів київської забудови, неодноразово пов´язувався з партією Кличка УДАР та іншими політсилами. Контролює компанію Stolitsa Group, яка веде масштабне будівництво, зокрема скандальні ЖК на Осокорках. ЗМІ неодноразово писали про його вплив на депутатів Київради.

📌 Андрій Вавриш — колишній заступник головного архітектора Києва, девелопер
Близький до оточення Кличка, брав участь у розробці ДПТ, які відкривали шлях до забудови охоронних зон. Його компанія SAGA Development — одна з найактивніших на Подолі, зокрема в районі Річкового вокзалу.

📌 Максим Микитась — колишній нардеп, забудовник
Колишній власник корпорації УкрБуд, один із символів забудовного лобі в Києві. Був фігурантом низки кримінальних справ — зокрема щодо заволодіння майном Нацгвардії. Після скандалу втік, але його компанії залишили по собі десятки ’недобудов’ і обурених інвесторів.

📌 Дмитро Білоцерковець — радник Кличка, колишній нардеп від БПП
Формально відповідав за демонтаж МАФів, але фактично мав великий вплив на земельну політику. Його неодноразово звинувачували в лобіюванні інтересів забудовників у Київраді.
vinika• 06 апреля в 11:13
Ответ дляbegovelik
Вот лично вам не пофик ли в своих заграницах?
автор begovelik • 06 апреля в 11:13
Ответ дляvinika
А вам не пофиг, не пофиг ли мне? По теме есть, что написать?
Файна_зупка• 06 апреля в 11:14
Самый лучший мэр!!!! Идите в пень. Столько сколько он сделал, никто за 20 лет не сделал вместе взятых.
автор begovelik • 06 апреля в 11:15
Ответ дляenglish book
Раз непросто - нужно было найти исполнителя, который бы это мог исполнить. В архитектуре решались и более сложные задачи без последствий.
автор begovelik • 06 апреля в 11:15
Ответ дляAnyaSkazka
что
автор begovelik • 06 апреля в 11:18
Ответ для Файна_зупка
А як це роблять у світі? Приклади відповідального будівництва:
🇯🇵 Токіо (Японія)
Один з найскладніших метрополітенів у світі. При новому будівництві інженери проводять моделювання в 3D, використовують сейсмостійкі технології, будують над або під існуючими лініями, не зачіпаючи їх.
🔹 Наприклад, будівництво комплексу Tokyo Midtown велося поруч із метро без жодного інциденту.

🇬🇧 Лондон (Велика Британія)
При спорудженні гігантської лінії Crossrail (Elizabeth Line) всі роботи велися на глибині 40 метрів під уже діючими станціями метро.
🔹 Використовували спеціальні тунелепробивні щити, цілодобовий моніторинг коливань та ’заморожування’ ґрунту для безпеки.
Ні одна історична споруда чи лінія метро не була пошкоджена.
автор begovelik • 06 апреля в 11:19
Ответ для Файна_зупка
Ви серйозно? Найкращий мер?

Давайте по фактах. Те, що зробив Кличко за 10+ років — це не розвиток, а хаос під виглядом благоустрою. Якщо й зробив щось — то тільки для забудовників.

🔻 Хаотична забудова
Паркани, бетон, бетон, бетон. Двори — забудовані, сквери — знищені. Поділ, Осокорки, Лук’янівка — скрізь висотки замість простору для людей.

🔻 Знищення історії Києва
Скільки пам’яток зруйновано або доведено до руйнування? Будинки на Хорива, Сагайдачного, Ярославів Вал — стоять розібрані, обгорілі або забудовані.

🔻 Корупційні схеми із землею
Землю роздають “своїм”. Працюють компанії Столара, Вавриша, інші забудовники — ті самі, що роками заробляють на знищенні міста.
Кличко “ні при чому”? А хто призначає керівників департаментів? Хто підписує документи?

🔻 Проблеми з метро
Нових станцій немає. Наобіцяли на Виноградарі — досі не добудували. А стару червону гілку ще й загрожують знищити через небезпечну забудову.

🔻 Нуль відповідальності
На будь-яку критику — “я нічого не вирішую”. А хто тоді мер? Функція декоративна? Бо виглядає, що мер просто ’кришує’ те, що вигідно певному колу.
Файна_зупка• 06 апреля в 11:20
Ответ дляbegovelik
Ви серйозно? Найкращий мер?

🔻 Хаотична забудова

🔻 Знищення історії Києва

🔻 Корупційні схеми із землею

🔻 Проблеми з метро

🔻 Нуль відповідальності
Да! Серьезно. Ваш бред даже читать не буду. Я в одной из тем писала подробно что он сделал. Напрягаться и снова писать или искать тему не собираюсь. Лишь бы деоьмо на вентилятор кинуть. Это самый лучший мер из всех, включая другие страны. Вы не из Киева, поэтому беситесь. А я видела с самого начала изменения и есть с чем сравнить. Лучший мэр.
автор begovelik • 06 апреля в 11:21
Ответ для Файна_зупка
Я коренная киевлянка с Татарки, если что. Это вы приезжая, или ваши приезжие, видимо
автор begovelik • 06 апреля в 11:21
ваши родители
english book• 06 апреля в 11:22
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я вчора старі фотки з плану розбудови показувала.Ще задовго до Кличка.Розроблені архітекторами при Омельченко ,частина затверджена або обговорювалась при Черновецькому.Але їх зарубали.До речі ті висотки що вже є,і які спотворили вигляд міста при кому будували?
Дублюю вчорашне
1.Грушевського
2.Пуста ділянка за готелем Дніпро
3.Готель за Майданом Незалежності
4.Дніпровська набережна
5.Лівий берег.Найбільшиц хмарочос на Лівобережжі,та зліва вдалині Рибальській півострів.

Кличко далеко не ідеальний мер.Але попередні далеко не янголи.
Вибачте за фото,їм вже 17 років.
Тут ще багато чого немає,і маю надію що не буде.Я от точно не знаю,але при Кличку здається не збудували ні одного хмарочосу.Всі були побудовані до нього.Останній біля Шулявки він сам зарубав.Котлован засипали,і зробили парк.
автор begovelik • 06 апреля в 11:23
И по старому историческому Киеву невозможно ходить без слез - сколько всего было уничтожено и утрачено...
автор begovelik • 06 апреля в 11:23
Ответ дляenglish book
Дублюю вчорашне
1.Грушевського
2.Пуста ділянка за готелем Дніпро
3.Готель за Майданом Незалежності
4.Дніпровська набережна

Вибачте за фото,їм вже 17 років.
Скільки старих історичних будинків було знищено за Кличко
Nathalie27• 06 апреля в 11:26
Ответ дляbegovelik
🇯🇵 Токіо (Японія)

🇬🇧 Лондон (Велика Британія)
Яке відношення ці події мають до реконструкції шляхопроводу?
автор begovelik • 06 апреля в 11:27
Ответ дляNathalie27
Навіть пояснювати не буду
Mrs.Ochmonek• 06 апреля в 11:27
Ответ дляenglish book
Дублюю вчорашне
1.Грушевського
2.Пуста ділянка за готелем Дніпро
3.Готель за Майданом Незалежності
4.Дніпровська набережна

Вибачте за фото,їм вже 17 років.
Так, попередники постарались по максимуму. Але і Кличко це продовжує.
Чому зараз будинок на Жилянській не ремонтують? Боюсь, що і там поставлять висотку
Nathalie27• 06 апреля в 11:28
Ответ дляbegovelik
Навіть пояснювати не буду
Бо не знаєте?
english book• 06 апреля в 11:28
Ответ дляbegovelik
Там был тендер.Любой мог предложить свои услуги.Значит не смогли.
Мост Метро ремонтируют например турки.
А о несчастных случаях и происшествиях вы просто не знаете.Потому что раньше это замалчивалось.Например вы знаете,что при строительстве метро на Демеевке,прорвало затворы и погибли люди-затопило шахты.Что поразило током целую бригаду строителей возле дворца Украина.И т.д.Об этом молчат,знают только те,кто это видел.
автор begovelik • 06 апреля в 11:28
​За час перебування Віталія Кличка на посаді мера Києва місто втратило низку цінних історичних будівель. Ось деякі з них:​

Садиба на Тургенєвській, 17: Знесена в січні 2019 року. Чотириповерховий будинок, зведений у 1900 році, був яскравим прикладом архітектури початку ХХ століття. На його місці планується будівництво восьмиповерхового житлового комплексу. ​
Інформатор UA

Корпуси заводу «Радар» на Предславинській, 35: Споруджені в 1939–1940 роках за проєктом архітектора Йосипа Каракіса, ці будівлі були знищені для будівництва житлового комплексу Stanford. ​
Інформатор UA

Садиба Лошевичів на Саксаганського, 76: У вересні 2020 року було знесено двоповерховий будинок, найстарішу споруду на вулиці Саксаганського, що датувалася 1870-ми роками. Будівля мала архітектурні елементи пізнього класицизму. ​
Інформатор UA

Будинок Уткіна на Петлюри, 29: Зруйнований у квітні 2021 року. Цей будинок у стилі неоренесансу, збудований на межі ХІХ і ХХ століть, був єдиною спорудою імперської епохи в кварталі. На його місці планується зведення 26-поверхового готелю. ​
Інформатор UA

Садиба на Жилянській, 47: Знесена в червні 2023 року. Будівля 1860-х років спочатку належала пивзаводу Йосифа Бродського, а пізніше використовувалася як адміністрація молокозаводу. На її місці компанія «Ковальська» планує спорудити багатофункціональний комплекс «NUVO». ​
kashtan.news

Будинок-садиба на Січових Стрільців, 91: У вересні 2024 року розпочато демонтаж будівлі 1901 року, відомої як «Лук´янівська поліцейська дільниця», авторства архітектора Іполіта Ніколаєва. ​
Kyiv Post

Садиба Зеленських на Кониського, 12/37: Знищена в липні 2024 року. Будівля 1890 року, відома як садиба Малініна, була останньою дерев´яною спорудою на вулиці Кониського. На її місці планується будівництво житлового комплексу «Тургеневъ». ​
Kyiv Post
автор begovelik • 06 апреля в 11:30
Ответ дляNathalie27
Бо не знаєте?
Що вирішуються більш складні задачі без жодних пошкоджень. Але якщо тендери виконавців проводяться за корупційними схемами - то маємо такі результати.