Ніка Найз• 07 апреля в 09:51
П’ятьох жінок із Запоріжжя оштрафують за використання символіки поліції для зйом
Працівники поліції Запорізького району під час моніторингу соцмереж виявили розважальне відео, в якому п’ятеро жінок були одягнені в однострої зі знаками розрізнення Нацполіції України.
Аналітики кримінального аналізу та працівники управління головної інспекції оперативно встановили особи жінок, які брали участь у зйомці. Їх опитали працівники територіального підрозділу поліції.
Як стало відомо, учасниці відео створювали ролик для привітання своєї знайомої з днем народження. Формений одяг, який вони використовували, жінки придбали на одному з ринків.
На всіх порушниць склали адміністративні матеріали за частиною 1 статті 184-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – незаконне використання найменування та ознак належності до Нацполіції.
Жінкам загрожує штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень. Поліція наголошує, що використання одностроїв і символіки правоохоронних органів без відповідного дозволу є порушенням закону.