Ms. Похвала• 07 апреля в 12:46
Что будет дальше? Как думаете?
❗️Світ на порозі глобальної кризи: крипта і фондові ринки летять вниз через дії Трампа
📍Ціна Bitcoin «впала» нижче $75 тисяч. Капіталізація криптовалют за добу обвалилася на 12,8%.
📍Фондовий ринок Китаю відкрився падінням на 10% через тарифи Трампа. Це найбільший одноденний обвал із 2008 року.
📍Нафта марок Brent і WTI стрімко дешевшає з самого ранку після відкриття торгів в Азії. Brent, зокрема, впала нижче $64 за барель — такого не було з квітня 2021 року.
📍За 2 дні з ринку зникло $5 трлн. Таких падінь було лише 4 рази за 85 років. Причина — торгівельна війна Трампа.
📍Світові фондові індекси масово просідають: Гонконг — мінус 10,7%, Тайвань — 9,6%, Сінгапур — 7,8%, Китай — 6,5%, Японія — 6,1%, Малайзія — 4,3%, Австралія — 4,2%, Філіппіни — 4%, Індія — 3,8%, Нова Зеландія — 3,6%.
📍Гонконгська фондова біржа закрилась на 13,12% — це найгірше падіння з 1997 року.
📍Фондовий ринок Тайваню закрився падінням на 9,7%, що стало історичним рекордом.
📍Економісти кажуть, що наближається 2-й в історії «чорний понеділок» в економіці. Таке було в жовтні 1987-го, коли світові ринки обвалились.
Додамо, що 19 жовтня 1987 року індекс Доу-Джонса впав на 22,6% — це найбільше одноденне падіння в історії США. Паніка швидко поширилася світом, вразивши ринки Європи, Азії та Австралії. Саме цю подію і назвали чорним понеділком.
Кукарачка• 07 апреля в 13:36
Ответ дляГубка Боб
Наша песня хороша , начинай сначала. Путин умрёт от рака, Сибирь заберут китайцы , рашка развалится.
не смейся матрешка, учи историю, все повторяется
Кусачая Я• 07 апреля в 13:38
Ответ дляСвезло так свезло
Войну с кем?)
Да ни с кем. Европа прекрасно знает, что на нее никто не собирается нападать. Им выгодна война у нас, т.к таким образом они сохраняют у себя американское присутствие. А США не хотят быть больше дойной коровой, говоря им: вы или сами, или платите нам по-настоящему 5% от ВВП.
СкиниУскачи!• 07 апреля в 13:38
Ответ дляЛетчица
А чому кадирка з родиною втік?
Мусульманів вже скільки ,от в Москві навіть?
Чи не вернеться московія назад?
Як мусульмани в Москві являються передумовою розпаду росії?
Так, їх не люблять
І що?
Мають проходити якісь процеси, які запустять громадянську війну і розпад
З другого боку.... В них набирає обертів машина терору і репресій власного населення. Сидять собі мовчки і гаряче підтримують есвео
Так, їх не люблять
І що?
СкиниУскачи!• 07 апреля в 13:39
Ответ дляКукарачка
їх економіка залежить від вартості нафти
Їх економіка зараз тримається на впк, який єбашить 24/7 , 365 днів на рік
СкиниУскачи!• 07 апреля в 13:41
Ответ дляКусачая Я
Так считают многие эксперты. Они на войну тратят сейчас 6-7% от своей экономики. Чтобы им развалиться, надо 40% тратить
Мені дуже хотілося б, що в них там почалася громадська війна, і вони в кінці кінців відчепилися, і повбивали один одного.
Але, на жаль....
Летчица• 07 апреля в 13:52
Ответ дляСкиниУскачи!
Так, їх не люблять
І що?
Так, їх не люблять
І що?
Так там повальна мусульманізація.
Почитайте статистику.
Вміло керуючи віруючими, можна робити революції
Почитайте статистику.
Для драки• 07 апреля в 14:02
Ответ дляВалькірія
так вона ж дешевшає якраз.
Усе як раз тільки дорожчає
Цветов Мне срочно• 07 апреля в 14:55
Ответ дляMs. Похвала
Кстати, вот тоже новость
❗️Школярів потрібно готувати до війни, — Міністерство внутрішніх справ Німеччини
Вони мають на увазі своїх школярів?
ротцвеники• 07 апреля в 15:29
Ответ дляРву и мечу
что прикупить? гречку? туалетную бумагу?
Для простолюдин хоч би й так, бо індекс туалетного паперу останнім часом йде стрімко вгору, комусь акції а комусь і гречка.
СкиниУскачи!• 07 апреля в 15:31
Ответ дляЛетчица
Так там повальна мусульманізація.
Почитайте статистику.
О, а тут саме цікаве)))
ХТО буде ними керувати?))
Де та сама харизматична особистість, яка поведе за собою сотні тисяч на штурм Кремля?)
ХТО буде ними керувати?))
ротцвеники• 07 апреля в 15:32
Ответ дляЗалетна Я тут
Ерунда все это.Уже через лет пять Украина станет процветающей страной.Со всего мира люди захотят приехать именно к нам в Украину!
Це вам з ’центру’ інформація надійшла ? Якби ж то, стражденній УКраїні, за всі роки, коли її знищували, швидше можна порахувати коли жили спокійно.
Губка Боб• 07 апреля в 16:10
Ответ дляКукарачка
Сама матрёшка, ещё и бестолковая.