Рожки-да-ножки• 07 апреля в 17:39

Що ви купуєте своїм дітям в Sinsey- чи обходите дальньою дорогою?

Намакушка• 07 апреля в 17:40
Нічого там не купувала, ніколи
Пекельнi Борошна• 07 апреля в 17:40
На один сезон норм абсолютно все.
Агент Пинкертона• 07 апреля в 17:41
Покупаю только младшему меня устраивает относил и выбросил , 9 лет . Старшему 14 беру уже хорошие вещи
Кнопус• 07 апреля в 17:42
Все що брали, все гарно носиться. Зараз не гірше резервд. Він споганився по якості
Блиск думки• 07 апреля в 17:43
Ответ дляПекельнi Борошна
На один сезон норм абсолютно все.
В нас ще з минулого сезону пару футболок і лосини лежать в досить непоганому стані.
Водійка хімарса• 07 апреля в 17:44
Взагалі беру якісь дрібниці, типу, серветниця, тримач паперових рушників. А то якось побачила сорочку білу віскозну, взяла своїй школярці. Вона треба раза два в рік, бо інколи просять саме білий верх, не вишиванку, то для таких цілей - вогонь
автор Рожки-да-ножки • 07 апреля в 17:44
Ответ дляАгент Пинкертона
А ви не рахували можливо в Next дешевше? Там упаковками можна купляти футболки якщо розбити яка вартість 1 футболки буде? Десь 300₴ а в сенсей дешевше?
Їжак в панчохах• 07 апреля в 17:45
да, покупаю детям, штаны, футболки и т д
Кнопус• 07 апреля в 17:47
Ответ дляРожки-да-ножки
Я в Сінсей брала футболки по 50 грн. Прекрасно носяться. Замовляла з європейських сайтів. Носяться так само
СМСница• 07 апреля в 17:47
Трикотаж, и себе иногда беру. Доход семьи хороший.
автор Рожки-да-ножки • 07 апреля в 17:47
Ответ дляСМСница
Я купила 1 одного разу кофтинку із Флісом то воно таке неприємно цей Фліс
Прям аж зуби зводить
Престидижитатор• 07 апреля в 17:51
Дочь-подросток себе там джинсы берет, сидят и носятся хорошо, худи несколько штук есть.
Допоможіть знайти• 07 апреля в 17:52
Панамку и тканевую сумку
Два-три тижні і фсьо• 07 апреля в 17:53
Сину дошкільнятку купую там речі, футболки, штани, кофти, зимовий комбінезон. Воно служить якраз стільки, скільки підходить за розміром, поки з цього не виростає. Собі брала футболки, нормальні на пару років.
Почемучка• 07 апреля в 17:55
Футболки-шорти для сина (11 р.) на сезон, домашні штани-джоггери - скачуються, якість дуже така собі, худі теж для дому-двору брала - аналогічно.
Кто крайний?• 07 апреля в 18:03
3 футболки сину взяла - зі знижкою 280 гин за три. Чоловіку джогери на роботу. Норм . Кофти сину . На сезон вистачає. Домашні костюми сину також норм .
Пекельнi Борошна• 07 апреля в 18:03
Ответ дляБлиск думки
Діти зазвичай швидко ростуть, я це мала на увазі в основному.
So_so• 07 апреля в 18:06
Покупаю дочке кучу всего там - по принципу дешево-красиво-поносили-выкинули.
Одежда, сумочки, заколки.
Кнопус• 07 апреля в 18:25
Ответ дляРожки-да-ножки
Прям аж зуби зводить
В мене є худі, дуже ніжне
Белая и пушистая• 07 апреля в 18:27
Ответ дляРожки-да-ножки
Покупаю Некст много лет, беру наборами. Отлично стирается, качество. Носит ребенок на улицу, потом ещё дома как дом одежду. Синсей взяла спортивки, мес не прошло и дырочки. Лучше уж вайкики
Леди Г• 07 апреля в 18:28
Футболки-лонгсливы для дома. Куртки для дачи. А, пижамы еще на сезон хватает.
руки_Крюги• 07 апреля в 18:47
Раньше на сезон и выбросили. Сейчас дочке 14,с 11 лет нет там модного уже на нее. А так домашняя одежда иногда берется недорогая и трусы мне нравятся там недельки. Поносил и через пару месяцев выбросил. Новые покупаем. Дёшево и сердито,вообщем
Агент Пинкертона• 07 апреля в 19:08
Ответ дляРожки-да-ножки
Да в синсей копейки выходит беру наборы где 3-5 футболок выходит 1 шт 100 грн и это без скидок когда скидки и того дешевле , относил и не жалко вообще . Шорты , штаны паками дешево выходит и сезон хорошо носит потом как домашнюю одежду зимой шорты с футболками дома донашивает
Кинг-Конгша• 07 апреля в 21:19
Ответ дляРожки-да-ножки
Коли в магазині сінсей речі береш в руки то це тупо тряпочки, для дітей як расходнік на прогулянку, удома носити то підійде, но якщо до садочку, або до школи то краще пошукати щось якісніше. І те що прекрасно ті речі носять то казки, футболку три рази вдягнути і вона вся закашлачена, а після прання розтягнута у різні боки. Я надаю перевагу H&M, якість набагато краща, але проблема що нема у моєму місті стаціонарного магазину щоб приміряти, а з Польщі замовляти то завжди лотерея з тими розмірами.
Lacrimo• 09 апреля в 17:05
Звісно купляю. Виростає дуже швидко. А ще швидше заляпує тим ,що не відпирається або рве на вулиці. Сезон-другий відтягує і на тряпки. Ще той вік, коли нема різниці в чому ходити. На брендах не розуміється. Взуття купляю краще дорожче не в сінсеї. І собі деколи щось базове можу купити.