ГонУрова дівка• 07 апреля в 21:21

Погода сошла с ума

Выползла утром на рынок,погода ещё была ничего.В 17.00 дай,думаю,выйду погуляю немного,мозг уже устал и ухайдокался.Снег,солнце,тучи и так по кругу.
В марте было +20 и ходила без куртки даже.
Мир сходит с ума,и погода за ним вприпрыжку.
ПадаюВреверансах• 07 апреля в 21:22
Дзвонить квітень січню і каже вийди за мене на роботу, я ж за тебе виходив))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 апреля в 21:24
плохо, что абрикосов не будет
Жена сантехника• 07 апреля в 21:28
Ха.унас другий день заметіль. І мороз. Хоч бери санки
Вінниччина
Диви яка я пава!• 07 апреля в 21:28
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
плохо, что абрикосов не будет
стандартно - урожайный год 1 в 4 года
Пожарник• 07 апреля в 21:31
Обычная погода в апреле
Жена сантехника• 07 апреля в 21:31
УжеВотДа• 07 апреля в 21:33
Якби ще 1-2 дні, а то ж цілий тиждень морозів( Яблуні, вишні все в бруньках...Про абрикоси і так зрозуміло.
Докладальниця• 07 апреля в 21:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
плохо, что абрикосов не будет
На. Цвет. Абрикосов. Всегда. Похолодание.
Лепешечка• 07 апреля в 21:35
да, погода не радует. сегодня за час немного подморозилась, еще и без шапки гуляла. посмотрела прогноз завтра еще холоднее и снег с дождем до конца недели.
это что еврейские кучки, и тут от них..
Мимишная Булочка• 07 апреля в 21:48
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
плохо, что абрикосов не будет
Походу в скором времени деликатес
Брюльтик• 07 апреля в 21:55
У нас хорошая погода
Солнышко, на сонце тепло
Не везде так
Мир большой
Завжди недо...• 07 апреля в 21:55
И шо?
Ноу коммент• 07 апреля в 21:57
Майже кожного року після різкого потепління в березні, настає похолодання в квітні. Інколи і дуже часто зі снігом.
Пам´ятаю ми років 15 тому навіть на Великдень в церкву йшли, сніг валив
Гл. Амурная• 07 апреля в 22:05
Ответ дляНоу коммент
Коли цвіте терен і абрикоси - завжди зимно, але ж не - 5 :(
Вся в кредитах• 08 апреля в 00:11
Ну да, ніколи ж такого не було і от знову
Ласунка• 08 апреля в 09:27
Я живу на Одесщині .Так от за часів моєї бабусі і її батьків(бабуся 1920р народження) тут було стабільно - с листопада і до квітня(обо навіть травня) морози,сніг такий що в селі вахта була ,відкопували хати старих і слідкували щоб димарі димили, а тепер тут щось геть с погодою страшне. Посухи,дощю немає,літом така спека що сохне все живе,де немає поливу. І це за 100 років .Насправді це дуже швидка зміна клімату
Подрысь• 08 апреля в 10:10
Ответ дляЖена сантехника
фото
красиво