Кишмишная Мая• 07 апреля в 22:03
Ситуація в колективі: я дурна чи людина з гниллю? Що думаєте?
Я сиділа в кабінеті одна. Щастя тривало недовго: з віддаленої роботи вийшов відділ, і до мене посадили дівчину (не вистачило місця в опенспейсі).
Дивлюсь, вона така відлюдькувата, ні з ким не спілкується, сидить і мовчить. Так як ми однолітки, і сидимо разом, я вирішила з нею потоваришувати.
Мені стало її шкода.
Я старалась знайти спільну мову, ніби подружились, почали довіряти секрети (більше я їй, скажу чесно).
І ось вже декілька разів я ловила її на тому, що вона мої таємниці розповідає колегам, коли ми в одній компанії: просто спілкуємось чи на кухні.
Умовно, стоїмо 6ро, і вона при них це розповідає, сміється і дивиться мені в очі.
Або те, що вона ніколи ніяк не виручає мене по роботі: хтось може скаржитись на мене, а вона мені про це не розповість, не підкаже.
Хоча я їй постійно допомагаю.
Або коли я їй щось говорю тихо, вона повторює це в голос при інших і каже ʼв тебе що, є якісь таємниці від колективу?ʼ
Або коли з кимось на роботі виникає не те що конфлікт, просто якесь питання зʼясовуємо, вона завжди стає на бік іншої людини, навіть не слухаючи мою точку зору - ʼмені це не цікавоʼ.
Я відчуваю нудоту. Так неприємно…хотіла допомогти їй і отримала таке
Чи може я не так все розумію?
Мені стало її шкода.
Хоча я їй постійно допомагаю.
Чи може я не так все розумію?
Кишмишная Мая
• 07 апреля в 22:05
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Чего вы лезли вообще к человеку? На работе работайте
Ми сидимо разом.
Ніхто не може сидіти цілий день заклеївши рота
ХтоЯкщоНеЯ• 07 апреля в 22:06
Ответ дляКишмишная Мая
Ми сидимо разом.
Необязательно доверять секреты и изливать душу. Можно общаться на более отстраненные темы
Луковая• 07 апреля в 22:06
Нафіг би мені здались чіїсь таємниці на роботі. Вона Вам дає зрозуміти, що не хоче такого спілкування, а Ви не розумієте.
Луковая• 07 апреля в 22:06
Ответ дляКишмишная Мая
Ми сидимо разом.
Є нейтральні теми
Криниця щастя• 07 апреля в 22:06
пригрели змею.. чего не сбросите? иллюзию дружбы изображаете?
зачем, какой то корыстный вопрос.
если вам так было обидно, почему вы не защитили себя, почему молчите.
не понятно ни ситуация ни ваша позиция.
зачем, какой то корыстный вопрос.
не понятно ни ситуация ни ваша позиция.
Люблю пиво• 07 апреля в 22:07
Ваша допомога нікому не потрібна, як і ці аналізи особистості «відлюдькувата», ви забагато на себе берете та заходите за чужі кордони
Кицюююня• 07 апреля в 22:07
Оце сміхота....
Вона її пожаліла, бо та відлюдькувата...😂
Бредятина повна...
Зубачистка• 07 апреля в 22:07
Ответ дляКишмишная Мая
Ми сидимо разом.
Можна
Для цього місце називається роботою, а не тріпалкою чи говорилкою.
Бідна дівчина вже не знає, як від авторки відкараскатись.
Люблю пиво• 07 апреля в 22:08
Ответ дляКишмишная Мая
Ми сидимо разом.
🙄🙄🙄🙄
Кишмишная Мая
• 07 апреля в 22:08
Ответ дляКриниця щастя
зачем, какой то корыстный вопрос.
не понятно ни ситуация ни ваша позиция.
зачем, какой то корыстный вопрос.
не понятно ни ситуация ни ваша позиция.
А що мені казати?
Звісно, я не розповідала їй про колишнього і де ховаю заначку.
Я про те, що будь-яке моє слово вона говорить при всіх, хоча достатньо було наодинці сказати мені, що не хоче спілкуватись
Триндю-бриндю• 07 апреля в 22:08
Підла людина. Тримайтеся по далі і будьте обережні, бо вона ще й мстива буде
Мусик Пусик• 07 апреля в 22:09
Бачите: відлюдкувата, а осудити вас при всіх і не боїться. Не треба було їй нічого розповідати, припиняйте ці душевні розмови. Бо в кабінеті сиділи ви одна, а в перспективі буде сидіти та співробітниця
ХтоЯкщоНеЯ• 07 апреля в 22:09
Ответ дляКишмишная Мая
А що мені казати?
А вы не понимаете сами, что она не хочет общаться?
Кишмишная Мая
• 07 апреля в 22:10
Ответ дляТриндю-бриндю
Так. Тут ви праві.
Підла.
Так мало того, що вона розказує те, що я казала, вона ще й бреше: питає, де була. Кажу, що курити ходила з Сашою
Через півгодини при всіх ʼа чого Сашу не покличеш? Він же тобі подобається, курити разом ходитеʼ
З чого вона це взяла, що за маячня
Підла.
З чого вона це взяла, що за маячня
Криниця щастя• 07 апреля в 22:10
Ответ дляКишмишная Мая
А що мені казати?
это же случилось не вчера. вы человека не измените. вам самой надо измениться. работа для работы. там мало искренности. ищите это в другом месте. а поговорить с ней надо было сразу, когда вам не понравилось ситуация.
Кишмишная Мая
• 07 апреля в 22:11
Ответ дляКриниця щастя
Я говорила
Вона каже ʼа що я такого говорила? Не пам’ятаю ʼ
ИграйМойГормон• 07 апреля в 22:11
Ответ дляКишмишная Мая
А що мені казати?
То рассказывайте только то, что можете рассказать всем, всему коллективу, а не секреты
Перестаньте есть кактус
Это же надо до такого додуматься… Коллегам на работе рассказывать секреты
Перестаньте есть кактус
Кишмишная Мая
• 07 апреля в 22:13
Ответ дляИграйМойГормон
Перестаньте есть кактус
Ну я недавно університет закінчила, у мене не так багато друзів
Вона на 3 роки старша
Добродійка• 07 апреля в 22:14
Робіть висновки. Вона вам не подружка і спілкуватися з нею можна про щось нейтральне, а не таке, що можна використати проти вас. Драма у стилі ’я тебе пожаліла, а ти зі мною так повелася’ очків репутації у компанії вам не додасть.
ИграйМойГормон• 07 апреля в 22:15
Ответ дляКишмишная Мая
Вона на 3 роки старша
И что? Ищите друзей, подруг не на работе
Вы понимаете, что даже, если бы она хранила ваши секреты, при малейшей ссоре весь коллектив о них узнает и весь коллектив станет участниками ваших личных отношений.
Стебель березы• 07 апреля в 22:15
Ответ дляКишмишная Мая
Ми сидимо разом.
вы не можете поговорить о погоде, прочитанных книгах или новой кофейне? Обязательно надо вываливать все, что у вас в жизни происходит? Кем вы работаете, что кроме личного ничего не можете обсудить?
Мядуза аля моргонер• 07 апреля в 22:15
Ответ дляКишмишная Мая
Ми сидимо разом.
Спробуйте попрацювати для різноманіття
Стебель березы• 07 апреля в 22:16
Ответ дляКишмишная Мая
А що мені казати?
т.е. книги вы не читаете
ХтоЯкщоНеЯ• 07 апреля в 22:16
Ответ дляКишмишная Мая
Так. Тут ви праві.
Підла.
З чого вона це взяла, що за маячня
Підла.
З чого вона це взяла, що за маячня
Та вы друг друга стоите с ней
Мядуза аля моргонер• 07 апреля в 22:17
Ответ дляКишмишная Мая
Так. Тут ви праві.
Підла.
З чого вона це взяла, що за маячня
Підла.
З чого вона це взяла, що за маячня
Ну вона ж не випитувала у Вас ваші секрети. Ви самі все вибовкали. А що знають двоє малознайомих людей, то знають усі. Причому тут підлість
Мядуза аля моргонер• 07 апреля в 22:18
Ответ дляКишмишная Мая
Вона на 3 роки старша
Это что, проблемы вашей сотрудницы, что у Вас нет друзей?
Стебель березы• 07 апреля в 22:19
автор, это не вы из соседней темы со всеми обнимаетесь, зовете гулять, пишите?
Мядуза аля моргонер• 07 апреля в 22:20
И это прям смешно ’я вирішила її пожаліти’. Вы кем себя возомнили вообще?