Кишмишная Мая• 07 апреля 2025
Заміна лічильника, цілий квест.
Захотіли ми змінити лічильник, на день ніч.
Приватний будинок.
Написали заявку, приїхали через тиждень, поставили. Лічильник не рахує ніч, лише день. Дзвоню кажу так і так, РЕМ відповідає поміняємо, проходить ще тиждень, привозять новий,ставлять і вуаля,він не рахує ніч. Одразу на місті фіксують і кажуть будемо вирішувати. Проходить місяць, нуль реакції, телефоную,фіксують і все! Пройшло три місяці,і нічого не відбувається. Дзвоню і мені відповіли:
-Вам треба купити свій лічильник( за свої кошти) бо ви стоїте на лінії яка не рахує день ніч, ми поставимо його на баланс, тоді вам встановимо.
Лічильник коштує 2000 грн, мій робочий зняли і забрали, поставили не робочий,як ви думаєте це норма?
Приватний будинок.
Иванка Бур• 07 апреля 2025
У нас ставили всім , була якась програма. . але потім ще дзвонили і пропонували за гроші поставити)
Кишмишная Мая
• 07 апреля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Ну, не считает ночь, что ж... Будете меньше платить.
Ні нажаль, бо він все мотає як день, не бачить ніч
Прикуси Язика• 07 апреля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
А! Тогда- невыгодно получается
Угги_в_горошек• 07 апреля 2025
У меня вообще стал счётчик, не мотает. Пошел второй месяц ожидания электрика. Звоню в Облэнерго - ожидайте....
БоВжеВільна• 07 апреля 2025
РЕМи то ,взагалі , цікава структура.
Щось там дізнатися чи вирішити то задача з нелегких .
Нога на ногу• 07 апреля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Дисковий
Угги_в_горошек• 07 апреля 2025
Ответ дляНога на ногу
Дисковий
Как раз думала менять на день/ночь, а тут он сам остановился
Нога на ногу• 07 апреля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Ви звяву хоч написали?
Угги_в_горошек• 07 апреля 2025
Ответ дляНога на ногу
Ви звяву хоч написали?
Если в облэнерго сказали ожидайте - как думаете?