З царем в голові• 07 апреля 2025

коли постійно з дитиною - не важко морально?

настає такий момент, що дуже важко самій з дитиною. не одразу, а з часом.
а коли хвора, потім знов хвора, і знов.
і лягає о 23, встає о 7.
і виходить так, що часу з собою нема. що весь час налаштований на те, що будуть дьоргати.
а коли зовсім сам, що і самій не вийти нікуди.
я так мріяла про такий час, про дитинку дуже мріяла.
але коли 24/7, коли разом з цим ще й сама все забезпечую, коли час тиші з 23 до 7. і хоч не спи, щоб побути з думками. та навіть приготувати щось не в нервах чи кіпіші.
Хто так - як справляєтесь саме морально
автор З царем в голові • 08 апреля 2025
Ответ дляГолодаю
Та можливо все, якщо є житло, не треба на оренду гроші заробляти/ допомога батьків - то звісно)
Я якраз і заробляю на оренду
Та прям багіня• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Я якраз і заробляю на оренду
вы в Украине?
автор З царем в голові • 08 апреля 2025
Ответ дляТа прям багіня
вы в Украине?
Ні
А шо сталося?• 08 апреля 2025
Ответ дляТа прям багіня
показать
пропустили получебы и про трусы тут
Ваш ник Вам так идёт.
Я между прочим, кроме того, что почти отлично закончила учебу, еще и по специальности больше 20 лет отработала уже. И на работу вышла через неделю после получения диплома.
Что-то еще интересует?
Та прям багіня• 08 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ваш ник Вам так идёт.
Что-то еще интересует?
я рада что у вас все хорошо
выдыхайте
помогите автору по теме советом лучше
Голодаю• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Я якраз і заробляю на оренду
В тому і справа, бо в кого житло своє, то думає, що так у всіх) ну і бабусі помагають всім теж
А шо сталося?• 08 апреля 2025
Ответ дляТа прям багіня
я рада что у вас все хорошо
выдыхайте
помогите автору по теме советом лучше
Я уже посоветовала расставить границы.
Могу еще посоветовать выработать режим (хотя это и без меня уже написали) и не реагировать на нытьё и истерики. А, ну и если мать боится забрать планшет, потому что ребенок ’бьётся’, то роли взрослый-ребенок в семье явно не тем достались.
автор З царем в голові • 08 апреля 2025
Ответ дляГолодаю
Якби я працювала в спокійному темпі і мала допомогу- то і теми не було б)
автор З царем в голові • 08 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Я уже посоветовала расставить границы.
А якщо боюсь, що сусіди чують істерику? Бо це реально правда..
А шо сталося?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Истерика - это представление для зрителя. Нет зрителей - нет истерики.
Вы - авторитет и взрослый человек. Нет - это нет, и хоть усрись, хоть 100 истерик устрой. А будешь орать - еще 2 дня планшет не увидишь. За каждую истерику - минус какой-то бонус. Как только этот способ манипуляции перестанет работать - истерики сразу прекратятся.
И еще. Сделайте ’стул для наказаний’. На котором надо посидеть и подумать над своим поведением. тихо и спокойно. И потом попросить прощения за дурацкое поведение.
Говорите мадмуазель, пройдите на стул (кресло). А потом я жду у себя в комнате с извинениями. И уходите.
175см55кг19лет (она)• 08 апреля 2025
Отак і справляюся. Ще й дитина часто хворіє- через це я не працюю. Постійно з дитиною. Ось встала я на 1 годину раніше - просто щоб спокійно провести ранок, випити каву
Сундучок с каникулами• 08 апреля 2025
Девчата, а ребенок вообще авторки?
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
не можливо лишити саму дитину. 7 років.
Вот тут я взоржала.
Было очень жаль вас ровно до этого поста.
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
розуміє.
іде, потім пиходить просити планшет.
якщо забираю потім - крик годину, навіть якщо робочі дзвінки.
або планшет від самого ранку до пізньої ночі (це 12 годин +), або дьоргання мене.
ну як варіант, що мене також злить це бардак.
дитина сьогодні свою кімнату перетворила просто в атас. на підлозі всі олівці, пазли розкидані, мусорні пакети порізані, фантики, їжа...
у ванній порозливано..
Вы тряпка. У вас нет правил , нет режима, нет субординации. Это всё идёт от родителя.
Наслаждайтесь.
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
так, але я не можу кинути роботу, бо ніхто не допомагає.
а я багато працюю як тренер і спікер, то мені не можна, щоб на фоні був кіпіш.
Вы - тренер????
Вот так верь потом всяким тренерам....
Ребенка уже натренировали.
Ясамаякрасивая)• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Была бы тема.
Потому что такое отношение ребенка вы будете выгребать ещё долго.
Їжак в панчохах• 08 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Як вимкнути малу дитину? Що за дурня новомодна?
Прямо ніхто не знає як вимкнути семирічку.
Дурня-це потакання всим прихотям і відсутність виховання
Давно без алко• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
розуміє.
іде, потім пиходить просити планшет.
у ванній порозливано..
Блин, у меня ребенок старше и то планшет ограничен. Если целыми днями мультики и игры - он потом неуправляемым становится. А у вас в 7 лет, еще и режим сна ужасный, конечно, ни одна нервная система не выдержит. Пожалейте ребенка.
Да, это будет тяжело в начале. Но этот кошмар нужно прекращать.
Радикальная• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
В дитини є планшет, ноут, дома телевізор.
Без телевізора не буде одягатися і йти на вулицю/до школи
Вам говорять пороблену а ви не хочете чути і тим паче щось робити. В моєї дитини також є планшет телик і телефон і в свої 8 років вона має межі. Бо планшет раніше 9 не вмикається і вимикається у 8 вечора. В цей проміжок у неї є 1,5 години щоб погратись. Телефон не має ніяких ігор і додатків , окрім вайберу. Зранку може мене не будити і зробити собі чай з гренками. А ще ми по черзі зранку і ввечері вигулюємо собаку. Я не кажу що моя дитина тише води ниже трави але вона має обов’язки і обмеження які дитині необхідні. А всунути планшет і вкл тел легше всього.
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Прочитала з теми лише ваші коментарі.
Мої висновки - ви самі загнали себе і дитину в таку ситуацію.

Дитину показували психіатру? Бо істерика годину у семирічної дитини то не норма.

Друге - часті хвороби. Існує вакцина, яка допомагає менше хворіти і переносити хвороби легше. Це або вакцина уколом або є в таблетках (це не зовсім вакцина, але препарат, який допомагає імунітету справлятись з хворобою і рідше хворіти). Як називається в тій країні де ви - не знаю.
Моя теж часто хворіла. Після того як попали в лікарню - лікар призначив цей препарат, він пився курсом з перервами. Після того все добре.

Третє - привчайте дитину до того, щоб проводила час сама. Без гаджетів. Можливо спочатку разом щось робити, а потім поступово лишати саму з тими заняттями. Чітко обмежити час гаджетів і виконувати обмеження. На істерики не вестись. Я це особисто пройшла.

Це те, що робила я в схожій ситуацією. Вам скоріш за все мої поради покажуться дуррими. Зі мною так було. Мені радили, а я думала ’ага, я вже все пробувала, воно не діє, тими препаратами травити не буду. І взагалі я і так все роблю. ’
А потім дослухалась і видихнула.
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
не можливо лишити саму дитину. 7 років.
Тобто дитина в школі, а ви не можете прогулятись?
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
їсти, пити, мама дивись, танцює біля мене, мама стань, сядь, іди туди, по кругу.
а я в той час якось ще стараюсь працювати
Автор, у мене склалось враження, що ви не хочете нічого міняти, бо не буде приводу страждати.
Вашій дитині 7!!! років, не 1 чи 2, а сім!!

Мама, їсти - відповідь - там в холодильнику стоїть ... розігрій собі в мікрохвильовці. Або щроби собі яєчню. Не вміє? Два рази стоїте поруч і показуєте що робити, ще один стоїте і робить дитина сама, на четвертий самостійно.
Пити - ти знаєш де твої напої.
Ви працюєте а дитина танцює, співає поруч - ’Будь ласка, пограй в своїй кімнаті. Я працюю. Якщо я не зможу працювати, то не зможу тобі купити ... Мене сварять за те, що чути спів і сторонні розмови.’. Якщо у дитини немає відхилень - з другого разу зрозуміє’ Якщо не розуміє - до психіатра.

Стань, сядь, іди туди - ’Вибач я працюю, мені не можна заважати. Приділю тобі час пізніше. А ти придумай чим ми займемось потім.’
Якщо не працюєте в цей час ’Давай хвилин через 15-20 я приділю тобі час’.
Оце так цабе• 08 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Режим называется, погуглите если не слышали
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
і що мені лікар допоможе?)
я вже просто не вивожу. відчуваю, ніби мене закрили в 4 стінах
Випише препарат, щоб ви спали, і щоб зменшилась тривожність і дратівливість.
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Надеюсь, вы осознаете, что таких детей в 7 лет единицы
Не так.
Одиниці батьків привчили дітей до самостійності. А діти в 7 років вміють дуже багато. Просто їх не привчили
Козяка-маляка• 08 апреля 2025
Вам просто потрібно відпочити. Я вас розумію, в мене схожий син. Він грається біля мене, постійно хоче щось показати, спитати, розказати, досліджувати щось нове, робити імпульсивні вчинки. Він прекрасний хлопчик, але я постійно в напрузі. В мого сина підтверджений рдуг. Що допомагає. Чіткий розклад. Я наперед йому кажу сьогодні те і те. Режим сну. Ритуали. Обнімашки. Розставлені кордони і зменшення екранного часу. Все це гарно діє коли ви заспокоїлися, встановили правила і спокійно їх дотримуєтесь. Вас будуть виводити на емоції, але якщо ви справитись то так краще для вас обох
годовасик• 08 апреля 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?

Пити - ти знаєш де твої напої.

Автор тільки теми тут строчить. Поради в них явно не читає. Причому ситуація міняється в гіршу сторону. І на початку тем дитина була нормальна. А от автор і роботу свою ніяк не могла загнати в рамки (багато там було, і делегувати не хоче і пише в неробочий час а тоді скаржитися, що її постійно з роботи смикають, це тільки те, що швидко згадала). І прибирати треба щодня, бо орендодавець прикрашений і може прийти без попередження. І готує автор постійно по багато часу. При тому гуляють на вулиці вони максимум пару годин на вихідних. На море не їздять бо раптом там буде оса і вкусить автора (краще просидіти все літо в хаті). Моє ІМХО за результатами: автор себе заганяє справами, не вміє ставити рамки, в результаті автор постійно втомлена і роздратована, її практично ніколи не вистачає на нормальне проведення часу з дитиною, плюс на неї (дитину) автор постійно зривається (ну не на керівника ж на роботв зриватись), дитина внаслідок поводиться відповідно ’очікуванням’, в результаті винного в усіх негараздах автора знайдено: це ї дитина.
годовасик• 08 апреля 2025
* притрушений орендодавець, не прикрашений. Т9 поміняло а редагувати такий пост не зручно, чомусь тепер прокрутки в режимі редагування не працюють
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Ви не повірите. ні - на все.
дома може 100 книг, багато завдань.
лего, домік ляльки.
але дитину цікавлять лише гаджети.
вона буде кожні 5 хв клянчити.
але якщо дати - я вже не заберу до кінця дня, бо бється.
тому варіант це попізніше дотягнути без них, хоча б до обіду.
робота в хлам, знов сьогодні ніч працювати
Якщо за три роки (чи скільки ви за кордоном?) у вас більше 100 книжок і купа іграшок, лего, значить ви непогано заробляєте. Значить можете дозволити найняти няню на кілька годин в день.
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Новый вид искусства булинга. Думаете,автор в посте не указала бы?
Просто по відповідям автора складається враження, що у дитини є такі проблеми. В 7 років годину істерику влаштовувати, або істерити через те, що піца не виходить - це не норма для такого віку.