З царем в голові• 07 апреля 2025
коли постійно з дитиною - не важко морально?
настає такий момент, що дуже важко самій з дитиною. не одразу, а з часом.
а коли хвора, потім знов хвора, і знов.
і лягає о 23, встає о 7.
і виходить так, що часу з собою нема. що весь час налаштований на те, що будуть дьоргати.
а коли зовсім сам, що і самій не вийти нікуди.
я так мріяла про такий час, про дитинку дуже мріяла.
але коли 24/7, коли разом з цим ще й сама все забезпечую, коли час тиші з 23 до 7. і хоч не спи, щоб побути з думками. та навіть приготувати щось не в нервах чи кіпіші.
Хто так - як справляєтесь саме морально
а коли хвора, потім знов хвора, і знов.
і лягає о 23, встає о 7.
Хто так - як справляєтесь саме морально
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
і щоб постійно з нашого дому були крики?
Якщо приїде поліція, то крики навряд чи будуть
З царем в голові
• 08 апреля 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
якщо приїде поліція - то нас виселять, таким не здають житло
Сколько_мне_лет?• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
То може варто подумати над ним і пояснити дитині.
Вона не малявка, щоб не розуміти
Дама с заначкой• 08 апреля 2025
Ответ дляНеправдиша
Это Вы ,конечно, идеализируете - только в этом учебном году ветрянкой перекосило всю школу , потом тяжёлый грипп ,да и обычные гадкие вирусы никто не отменял , но по сравнению с садиковским возрастом ( отиты- бронхиты) старшие дети это перерастают.
Ну грипп понятно никто не отменял, как и ветрянку, и скарлатина была в школе. Но это же не так,что только выздоровел и снова заболел. У меня болела за этот учебный год 1 раз сильно гриппом и может осенью каким-то вирусом один раз, уже не помню. У вас же не болеет так часто ребёнок в средней и старшей школе,чтоб из болезней не выходить? В первом классе у нас было неделя в школе, две дома. Как и в садике.
Дама с заначкой• 08 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Блин, сфоткала б Вам комнату своей дочки 🤣 только вот сегодня закрыла дверь в её комнату, сделала лицо кирпичем и решиласчто пусть будет порядок везде, а ща рей срач убирать задолбалась 🤣 вот будет время в выходные,пусть сама и разгребает свое дерьмо 😅
Так,что я с вами согласна. Иногда тоже хочется взять велик и сделать то,что Вы написали 😅
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля 2025
Ответ дляПошаманю
зачем такое писать?? это призыв к абьюзу.
ничего ужасного на полу нет, да, беспорядок, но это не повод для того, чтобы применять физическое и эмоциональное насилие к ребенку.
всмысле насилие? я ничего не писала про насилие. я написала про физическое замечание.
Коханозадовільна• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
розуміє.
іде, потім пиходить просити планшет.
якщо забираю потім - крик годину, навіть якщо робочі дзвінки.
або планшет від самого ранку до пізньої ночі (це 12 годин +), або дьоргання мене.
ну як варіант, що мене також злить це бардак.
дитина сьогодні свою кімнату перетворила просто в атас. на підлозі всі олівці, пазли розкидані, мусорні пакети порізані, фантики, їжа...
у ванній порозливано..
іде, потім пиходить просити планшет.
у ванній порозливано..
згрібаєте ото все і в мусорку, а їй пояснюйте, що так буде кожного разу, що лежить не на своєму місці. Вона ж на голову вам вилазить, а їй всього 7 років.
Коханозадовільна• 08 апреля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Моей 22, таки да, хуже🤪
интересно, чем хуже? вроде ж подростковый уже прошел)
Балаболка• 08 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Эммм, давно откинулась?
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля 2025
Ответ дляEL13
Думайте, пожалуйста, что Вы пишите в комментариях
Мне иногда страшно Вас читать
не читайте. черный список доступен каждому
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
Эммм, давно откинулась?
после вас, вы может не запомнили.
Балаболка• 08 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
после вас, вы может не запомнили.
Может семья неблагополучная была? Хз, что с вами.
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
может и так. в любом случае, я вам сочувствую.
Балаболка• 08 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
не все рожают так как твоя мама. успокойся уже, маргиналка. ты сегодня хоть без боярышника? попробуй недели две не пить, и увидишь эту жизнь в других красках.
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
’посачувствуй’ - это от какого слова? Сачок?
Балаболка• 08 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
К зеркалу, зайка, к зеркалу иди. Ты все написала о себе)
ЧупакабраЗеБест• 08 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
Балаболка• 08 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Насыщеная у тебя жизнь.
Кава з адреналіном• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
не можливо лишити саму дитину. 7 років.
Це прикол?
Кава з адреналіном• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
сьогодні хотіла зробити разом піцу.
отримала істерику, бо я мала вийти з кухні (дитина ще жодного разу не робила піцу сама), потім істерику, бо треба було давати один ігредієнт, а не інший, потім вилила воду на кухню і на мене.
я все викинула і закрила то питання. але мене тоді просто вже трясло.
Вийшло психіатра з дитиною ходили?
Кава з адреналіном• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Отаке от дома з вчора.
Навіть мені прибрати не дає - крик.
Зараз встане і буле знов клянчити гаджети
Навіть мені прибрати не дає - крик.
Ви засранка.
Ответ дляЗ царем в голові
В дитини є планшет, ноут, дома телевізор.
Без телевізора не буде одягатися і йти на вулицю/до школи
вам треба вводити правила.
прямо розпорядок дня.
до 2х годин на день гаджет.
Пояснюйте, що ви працюєте. Така ситуація, що - хоче щось купити- немає грошей, мама не працювала. Смаколиків також немає.
І віділяйте дитиі час. Коли ви точно будете приділяти увагу лише їй.
Ось о закінч. роботу і ми ідемо гуляти.
Прочитала, що без ТВ не збирається/їсть. Вимикайте. Зломався. В мене дитина - роки, з року, з підвалу їсть лише з мультиками, ну не було там можливості. Залишила його зі старшою - ість сам, ложкою, без мультика.
А мені коники)
Єх ні. Не вмикаю тепер.
Я обіймаю вас. Це правда важко, сама так працюю. Але вводіть правила, обмежуйте гаджети, давайте 100% увагу. І не треба висиджувати дома 5 днів після хвороби.
прямо розпорядок дня.
до 2х годин на день гаджет.
Ось о закінч. роботу і ми ідемо гуляти.
А мені коники)
Єх ні. Не вмикаю тепер.
Кнопус• 08 апреля 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Ви встановлюєте правила , а не дитина, не потрібно бути 24/7 на обслуговуванні
Яка брєдятіна 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️
Кнопус• 08 апреля 2025
Дуже вас розумію. У мене ще така особливість: я люблю все робити, коли сама вдома. Бо так, ці смикання мене - вони мене дратують. А нікуди не подінешся.
Малій уже 4, але це все ще є в нашому житті.
Аноним_1859• 08 апреля 2025
Этот период быстро пройдет, потрм садик-школа-работа и вся это канитель. Будете еще кайфовать от минут, проведенных вместе.
Аноним_1859• 08 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
не можливо лишити саму дитину. 7 років.
7 років?
вибачте, якийсь діагноз в дитини? Вона не відвідує дитячи заклади? Садок чи школа? Я думала немовля у вас до 2, ну може 3 років