Дама_с_караваем• 08 апреля 2025
Финал "Белого лотоса" это разрыв
Как вам?
Єдина Країна• 08 апреля 2025
Ще не дивилася. Чекала поки всі серії вийдуть. Вам сподобався? Бо про третій сезон були погані відгуки на перших серіях.
Ручки-Крючки• 08 апреля 2025
Мені так нудно було 3 сезон дивитись, гляну вже і фінал може розірвусь
Налитое яблочко• 08 апреля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
я після першого ще не відійшла, то решту і не намагалася дивитися
Крошка Енот• 08 апреля 2025
Класний фінал. Третій сезон взагалі найкращий. Таїланд прекрасний!
Але Тані не вистачає.
Библиотекарь• 09 апреля 2025
Дуже нудний, але останню серію ще не додивилася.
Приблизно передбачую що там буде.
Дама_с_караваем
• 09 апреля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Приблизно передбачую що там буде.
Там всё неожиданно)
Библиотекарь• 09 апреля 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Там всё неожиданно)
Ну інакше ніяк, вони роблять по канонам - чим закінчився - тим запамʼятався.
Библиотекарь• 09 апреля 2025
Додивилась, ви тут так заінтригували) але дива не сталося.. таке… мелодрама для домогосподарок.