Файна дівка• 08 апреля в 10:34
що зараз школярі після 9 класу здають, щоб вступити в коледж? як тест називаєтьс
і які предмети?
Анонимарик• 08 апреля в 10:36
Предмети за профілем коледжа + мотиваційний лист. Іспити в самому коледжі треба здавати, кабінет вступника формувати в єдиній державній базі.
Белочкой зови• 08 апреля в 10:36
Різні колдеджи різні умови вступу. Від співбесід до екзаменів і конкурсу

Все питаю зарання• 08 апреля в 10:36
Внутрішні тести самого навчального закладу. Донька буде вступати в ліцей при університеті місцевому, на філологічний профіль, здавати буде укр. мову та англ. мову. На фізмат відповідно діти здають укр. мову та математику. Знайомі йдуть в медичний коледж, там здавати біологію або хімію на вибір + укр. Мова. Тобто дізнавайтеся в тому навчальному закладі куди ви плануєте вступати.
Мания-Величия• 08 апреля в 10:38
Немає ні тестів, ні екзаменів.
В коллежі співбесіда. Донька здавала математику і укр мову.
В інших укр мова і біологія.
Тримбулька• 08 апреля в 10:40
Минулого року вступала дон на на Право, то тільки мотиваційний лист в здається табель потрібно було
Анонимарик• 08 апреля в 10:56
Ответ дляМания-Величия
Немає ні тестів, ні екзаменів.
В інших укр мова і біологія.
Це називається співбесідою, але насправді це повноцінний екзамен: роздають завдання, сидиш, пишеш, здаєш.

Заздрість то погано• 08 апреля в 10:58
После 9 класса, в школах, отменяли каждый год тест. Как будет в этом году - вроде ещё не объявляли. Для поступления - внутренние экзамены в колледже + мотив письмо. У сына были математика и украинский. Но экзамены были онлайн, Харьков. Баллы свидетельства в расчет не брали, нужно было только его наличие. Вступительные по баллам за экзамены только.
Я_з_Франека• 08 апреля в 11:04
Працюю у великому коледжі Києва у нас: мотив лист (котрий нафіг нікому не цікавий) + співбесіда матем укрмов (щось подібне до іспиту - написав підійшов до викладача розказав). На контракт вступають усі бажаючи 100%, на бюджет (окрім самих популярних спеціальностей типу програмістів) також.
Загалом в коледжах не вузькопрофільної спеціалізації (типу медичні, хореографічні, тощо) зараз недобор, бо багато виїхало молоді за кордон. Не зайняті часто навіть бюджетні місця.