Гопница-Советчица• 08 апреля 2025

Чи потрібно подавати декларацію після продажу нерухомості?

Пасти Ла• 08 апреля 2025
Нотаріус є податковим агентом.
Первая ласточка инфляции• 08 апреля 2025
Ви держслужбовець?
автор Гопница-Советчица • 08 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ви держслужбовець?
Ні, але податковий резидент іншої країни
Ответ дляПасти Ла
Нотаріус є податковим агентом.
Тобто треба чи не треба?
Пасти Ла• 08 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Тобто треба чи не треба?
Ну, у вас стовідсотково угоду проводить нотаріус. Він є податковим агентом. Це означає, що законом він зобов´язаний подавати ці дані самостійно, без вашої участі.
Ответ дляПасти Ла
Так, угода вже відбулася. Але забула спитати чи мені щось потрібно подавати
Пасти Ла• 08 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Якщо ви не резидент, то у вас має бути ідентифікаційний код тієї країни, де ви є резидентом. І щоб не потрапити під подвійне оподаткування, вам треба декларувати отримані кошти не лише по іпн країн, в якій проводиться угода, але й по іпн країни, де ви є резидентом наразі.
Ответ дляПасти Ла
Так, є код. Тут мені сказали, що не потрібно нічого декларувати, оскільки податки сплачені за кордоном
Пасти Ла• 08 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Якщо ви їх сплатили по тому коду, то все гаразд. В країні, де відбувається продаж, нотаріус всю необхідну інформацію подасть - не сумнівайтесь.
Ответ дляПасти Ла
Дякую
dreamsunny• 09 апреля 2025
Нет. Если продажа через налоговых агентов, то вы ничего не продаете