Давно без алко• 09 апреля в 11:08
Как вы считаете? Хороший вкус - это врождённое?
Хороший вкус - это врождённое или его можно приобрести ?
Или это как и чувство юмора - не дано, так не дано?
ДА да да• 09 апреля в 11:31
Навчитися, звісно можна, але чуття або є або нема. Подивіться на Люду з голівуда в інсті (тепер вже луцюк) - ніякі гроші не помогли їй виглядати вишукано
Котогосподиня• 09 апреля в 11:32
Я считаю тоже, что в разных сферах жизни, понятие «хороший вкус» очень различается. Мода опять же, то что 15 лет назад считалось хорошим вкусом то сейчас полный «несмак».
Но определенно есть люди, у которых к этому способности
Играю_на_кларнете• 09 апреля в 11:32
Ответ дляБритоножка
А от для того щоб порушувати пропорції і стандарти, спочатку необхідно їх опанувати.
Саме тому картини сюрреалістів відрізняються від каля-маля п´ятирічної дитини.
Можете назвати хоч одного відомого сюрреаліста без художньої освіти?
Ви можете забити в Гугл художники самоучки або художники без освіти. Купа статей. Якщо вас ця інформаці цікавить. Це не складно.
АсобеннАя• 09 апреля в 11:49
Для мене смак це більше насмотреність і розуміння пропорцій тіла і того що підійде саме цій людині з її особливості фігури.
Те саме стосується ремонт квартири чи обсталення будинку щоб комфорт і практичність були гармонійно поєднуються для життя людей а не бути в будинку як в музеї.
Играю_на_кларнете• 09 апреля в 11:53
Ответ дляБритоножка
Я вам можу назвати людину з художньою освітою, досить відому, яка продавала свої картини, виставляла їх в галереях, іх купували відомі люди за тисячі долларів, Соня Морозюк. Ви вважаєте її картини смаком чи несмаком, талантом чи ні? Я тут пробіглась по Анри Руссо, який без освіти, це різне мистецтво. Але право на існування має і одне, і інше. Комусь і Сонічка потрібна була.
Анонимарик• 09 апреля в 13:40
это врожденое, по своим детям вижу. Но конечно можно чему-то научиться, развить.
Є творці, художнє мислення мають, це майже завжди вроджене по крові передається + трохи удосконалюється. Є , що подобається і людина сама розвиває. Але є люди технарі, їх не навчиш, хіба будуть копіювати. Бо вони просто не розуміють, самі не можуть нічого придумати. У мене така подруга є, вона просто не розуміє як я так підбираю речі, що воно так ефектно виглядає. А я не особливо задумуюсь , просто комбіную як мені подобається. Ця подруга взагалі не стежить на модою, вона має математичне мислення. Інша подруга відчуття краси не має, але дуже старається, копіює , цікавиться.