Луковая• 09 апреля в 19:07

Баба відписала хату онуку,у якого все є,онучку бідову кинула!

Двоє онуків.Онук безтолковий,онучка без житла і дуже набідувалася в житті.Онучка вирішила на могилу не ходити .Обідно
Пирожкиня• 09 апреля в 19:52
Ответ дляЛуковая
У онука є житло і він ледачий.А онучка нещасна
Авторе, це Ви така нещасна онучка? Чи яка Ваша роль в цій історії?
Вічний двигун• 09 апреля в 20:00
Все вірно, внук чоловік- він повинен дружину привести в житло. А внучка хай гав не ловить, а виходить заміж і йде до чоловіка.
Наодинцi• 09 апреля в 20:01
Ответ дляЛуковая
А в том что она такая ’несчастная’ кто виноват? Не она ли сама создала себе все несчастья? Это ваш субъективный взгляд кто из вас бестолковее.
Тушьмушьнюшь• 09 апреля в 20:46
Ну, всі свій вибір зробили, мають право.

Можливо, «безтолковий» онук більше бабусі допомагає. А може просто бабусі здається, що йому потрібніше/більше хочеться залишити. Її право
Конфиденциальность• 09 апреля в 21:04
Ви з полтавський троль?
Грибной_Дождик• 09 апреля в 22:26
Ответ дляЛуковая
Автор, а вы кто в этом шапито?
Тюрюнь_Тюнь• 10 апреля в 06:11
Ответ дляЛуковая
Можна було б на двох
Можна було б. Але що ж тепер? Зробили висновки про бабку і живіть собі далі.