В курсі діла• 10 апреля 2025
Зрозуміла в чому користь корисного шоколаду
В тому що його не їсиш навіть коли він є. І не хочеться.
В курсі діла
• 10 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Це який шоколад?) Чорний, чи певної марки?
Ага, чорний гіркий без цукрів
Точная копия плова• 10 апреля 2025
Коли відмовилась від цукру та солодкого, то чорний шоколад 78% здається медом 🥰 та як ви і казали багато його не зʼїш
Угадайс• 10 апреля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ага, чорний гіркий без цукрів
Я только такой и ем. Молочный невозможно сладкий для меня
В курсі діла
• 10 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Цей 90)
Дівчина заглядєніє• 10 апреля 2025
Точно ,обычно шоколад улетает,а такой черный линдт сейчас спокойно лежит в ящике,даже забыла за него
Замороженная селедка• 10 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
Я молочний теж не можу їсти.
Тільки чорний. Правда можу і з цукром, але один квадратик.
Дуняша• 10 апреля 2025
не розумію любителів молочножироглюказної суміші під назвою шоколад
справжній шоколад тільки чорний
Залізна тьотя• 10 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Ещё как съешь , плитку легко, он намного вкуснее молочного, белый вообще гадость по сравнению с брютом.
Рожки-да-ножки• 10 апреля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ага, чорний гіркий без цукрів
Я ем, вернее, грызу
Миловидна леді• 10 апреля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Мені дуже сподобався кероб за солодкісттю ,чому я раніше на нього не звертала уваги? Я люблю какао,а це мені навіть смачніше в напої
Воздух в банке• 12 апреля 2025
я теперь ем шоколад ем в качества како-порошка с бананом или мороженым) Потому что магазинный молочный слишком сладкий, а черный мне невкусный из-за горькости.
Люблю порядок• 04 мая 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ага, чорний гіркий без цукрів
Я 💯 процентний 2 плитки за раз зхомячую. Дуже смачно. В радянські часи були такі цукерки гіркі це наша марка і ще не пам´ятаю назву, ото гіркота але смачно було