Швидка Настя• 10 апреля 2025
А у вас безболезненные месячные на КОК?
Швидка Настя
• 10 апреля 2025
Ответ дляМerida
да. вообще идеально все было. ни боли, ни интенсивности.
У меня на них только мазало, полноценных месячных не было.
Лупаю цю скелю• 10 апреля 2025
У мене кровотечі відміни мали таку саму інтенсивність і ті самі відчуття болю, що і місячні.
Єдине, що вони регулярні були, рівно через 28 днів.
Боліти живіт і спина перестали після пологів.
Але це тимчасовий ефект, зараз меншому 11 років і вже іноді невеликі болі є.
Не за Будка• 10 апреля 2025
Да, все было идеально . Кроме безболезненных месячных точно по часам, ещё и кожа и волосы отличные были.
В курсі діла• 10 апреля 2025
По-різному. На Клайрі взагалі безболісні, на щоденну прокладку 3-4 дні. До цього приймала Ярину, то перший день місячних тягнуло живіт, не сильно, таблетку пити не треба було, але я відчувала що починаються місячні. І місячні звичайні, тобто були потрібні прокладки або тампони.
До початку прийому КОК перший день були адські болі, нурофен, но-шпа, спазмалгон трохи зменшували біль, але повністю не прибирали.