Шопингмонстр• 10 апреля 2025

Дівчатка,а шо,до сих пір деякі не знають,що паска(випічка) символізує член?

Як символ родючості,цей символізм прийшов з глибини віків,освячення в церкві виникло вже пізніше. Ерегований член,а глазур символізує сперму-життєдайне сім´я.
Невже це таємниця якась?
Агент Пинкертона• 10 апреля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Та кто ж вас , расиянцев , знает , символ чего у вас куличик .
А ви знаєте, що російськомовних українців не існує? Ви або українець, або кацап))
Реанимация• 10 апреля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляПупс
Звичайно знали, і яйця символізують не курячі яйця...Просто його в 10 ст. прив´язали до християнства.
І щедрівки про ’прилетіла ластівочка’і ’овечки покотились’ це явно не про зимовий час.
От теж цікаво яка така ластівонька прилетіла в грудні і щось рано вівці привели ягнят. Щедрик прадавній текст, тут без спору
УраганнаЯ• 10 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
1 марта празднуется Ярилин день - древний славянский праздник в честь бога солнца и плодородия Ярилы . До 1492 года этот день считался началом нового года . А в 1492 году датой начала года закрепили 1 сентября .
Швабристка• 10 апреля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
древние кельты (в других источниках — германцы) в день зимнего солнцестояния приносили кровавые жертвы лесным духам, чтобы те позволили им пережить холода. Юных девушек якобы убивали, а их внутренности развешивали на самой большой ёлке в лесу в качестве подношения силам природы
Юные девушки и вообще женщины детородного возраста ценились, они рожали воинов и работников на поля, их воровали у других племен, в гаремы, в жены, в рабыни. Думаю, легенды превратили овец и свиней в юных девушек))
автор Шопингмонстр • 10 апреля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
а як зовут мужа утки?
Утконом
Приму в дар• 10 апреля 2025
Конечно, знаем. Так каждый год мужу и говорю: сложи писюны в корзину , яйца туда же, пойдем утром в церковь святить.
автор Шопингмонстр • 10 апреля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Думаю,що це росіський агент пише,як по методичці. Типу упоротий бендеровєц. Потім таке скрінять і поширюють,які ми ненормальні фашисти. Безліч російськомовних українців зараз воюють.
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Я це знаю. Навесні прадавні слов´яни святкували Новий Рік. А от вересневий Новий рік має коріння з Європи при Стародавньому Римі новий рік святкували восени, коли збирали урожай, далі податки в казну імперії
Статус Ква• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не знала. Спасибо. Отбили охоту и аппетит.
Получается есть паску и глазурь это как делать минет ?
Я его и мужу не делаю.
Не, ну этот хоть приятный и от него удовольствие, так сказать пасхальное)))
Жменятко• 10 апреля 2025
Совсем с ума посходили со своими членами
чаревна• 10 апреля 2025
И про пасхального плодовитого зайчика не забудьте. Люди любят легенды)
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ длячаревна
А ось і я• 10 апреля 2025
Знаю, что покрестили всех насильно, навязали язычникам «цивилизованное» христианство, так было выгодно. Сказали - теперь у вас будет один бог и молитесь ему.. Несогласных убивали, жгли их храмы, но люди тайно отмечали свои праздники, передавали традиции своим детям… так весенний праздник плодородия трансформировался в современную жизнь..
а изделие это действительно символизирует то, что выше писали с яйцами..
УраганнаЯ• 10 апреля 2025
Ответ дляА ось і я
.
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляА ось і я
Я не згодна про те, що здобний хліб символізував у слов´ян дохристиянської доби . Хліба, а тим більше злобного тоді не пекли.

Як завойовувало православ´я ці землі:. Одна з легенд про Голосієво, що туди звезли 300літніх волхвів, закопали живцем і вони там з-під землі голосили.

При Видубичі, коли кинули ідола Перуна з капища на Подолі в Дніпро, він потонув, але люди молили сили : видибай, видибай, видибай і він в районі Видубичів піднявся і люди його витягнули, встановили назад
Перуну поклонялися і молилися древні кияни
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляА ось і я
Яйце сивлолізує Всесвіт, а не плодючість. Цілісність Всесвіту
Душа компанії• 10 апреля 2025
Вы уверены в этом ?? Хотя похоже реально 🙈
ЯяяКакаджамбо• 11 апреля 2025
Ответ дляПупс
Новий рік починався у березні.
ЯяяКакаджамбо• 11 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
Абсолютно вірно. Наш Новий рік співпадав з днем весняного рівнодення - 20 березня. Коли Сонце входить у перший градус Овена, символічного першого знаку зодіаку.
А ось і я• 11 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
Плодородие символизирует мужской половой орган.
Ритуальный хлеб как раз имеет его форму
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
а синиця, це дружина горобця
Они давно в разводе
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я его и мужу не делаю.
Почему
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не вы так кто то другой )
Мужики изменяют, так как хотят новое тело. Можете хоть порто пати делать мужу. Пох