Шопингмонстр• 10 апреля 2025
Дівчатка,а шо,до сих пір деякі не знають,що паска(випічка) символізує член?
Як символ родючості,цей символізм прийшов з глибини віків,освячення в церкві виникло вже пізніше. Ерегований член,а глазур символізує сперму-життєдайне сім´я.
Невже це таємниця якась?
ПироженкА• 10 апреля 2025
Наконец пасхальные темы
Вчера посрались в теме про название (паска/кулиц), сегодня за член поборемся
Я_не_аноним_100%• 10 апреля 2025
Не знала. Спасибо. Отбили охоту и аппетит.
Получается есть паску и глазурь это как делать минет ?
Я его и мужу не делаю.
Шопингмонстр
• 10 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
а синиця, це дружина горобця
Так. А лисиця,це дружина вовка. І ще лисиця не просто так жила з Паном Коцьким,там явно був романтік ...
Бабка-ежика• 10 апреля 2025
Автор, яка ви нудна. Про це кожен рік тут пишуть. Я тут 11 років, і ще ні разу не було, щоб ця тема не піднялась..Тае, що ви в прольоті зі своїси знаннями.
Я инженер, меряю от 1• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я его и мужу не делаю.
Не вы так кто то другой )
Шопингмонстр
• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я его и мужу не делаю.
Ні це не так,просто їсте паску. Не придумайте і не відлинюйте,зробіть чоловіку сьогодні ввечері!
Відморожена• 10 апреля 2025
Походу для многих да, откровение. Яйки и член-паска. Все так очевидно. Все мы язычники.
Я инженер, меряю от 1• 10 апреля 2025
Ответ дляБабка-ежика
Серйозно ?😟
Шопингмонстр
• 10 апреля 2025
Ответ дляБабка-ежика
А чого не підняти тему раз в рік? На новий рік піднімають постійно про столи і кумів. Це нормальна циклічність тем.
как тебе такое илон маск• 10 апреля 2025
Ну, циганские паски так уж точно... Если кто фото видел, поймет))..
А как же брат панеттоне? И почему на рождество)?
Я_не_аноним_100%• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не вы так кто то другой )
Я ему всегда говорю, если хочешь что-нибудь эдакое, иди к женщине проституточного типа. Не идёт ...
Я инженер, меряю от 1• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А он привязан к вам ?)
Вы знаете каждый его шаг?
Лівий Локіть• 10 апреля 2025
Ответ дляШопингмонстр
а про украшения на елках писали?
Зубная фея• 10 апреля 2025
А яйця символізують всесвіт. І да, все це вкрадено церквою, перекручено, і справжнього глибинного сенсу ми не знаємо.
Бува і таке• 10 апреля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
трахатся полезно и на рождество
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Тут теж родючість
, а на Великдень коломба...
Я_не_аноним_100%• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А он привязан к вам ?)
Вы знаете каждый его шаг?
Можно сказать, да )
Бува і таке• 10 апреля 2025
Ответ дляЗубная фея
не но так все понятно...
член и яйца, причем все по красоте
Шопингмонстр
• 10 апреля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Панеттоне дійсно різдвяна випічка,хз чого так. Цікаво,що символізує різдвяне поліно?
Идууу--уууу блин• 10 апреля 2025
сегодня вон выкладывали. в Сильпо обрезанные будут продавать!)))
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляШопингмонстр
От це класно. тістом лисиця собі голову мастила... А може то не тісто?
черная мамба• 10 апреля 2025
автор, та паска, яка з глибини віків, ніякого члена не означає і прикрашається зверху не глазур´ю а тістом.
ота штука що з глазур´ю, називається кекс, а на росії, звідки пішла традиція обливать зверху білим, куліч.
традиційна паска НЕ СОЛОДКА
Ответ дляОновлена версія
Тут теж родючість
, а на Великдень коломба...
Ну вот, шото не сходится теория))
Шопингмонстр
• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну,Ви дозволили,він і ходить. Нащо ж вам афішувати,тим більше афішувати,шо з бюджету гроші тягне.
Шопингмонстр
• 10 апреля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
а про украшения на елках писали?
Ні,напишіть
Леннон_Жив!• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я его и мужу не делаю.
Я мужу тоже не делала, а вот любовнику делаю.