Шопингмонстр• 10 апреля 2025

Дівчатка,а шо,до сих пір деякі не знають,що паска(випічка) символізує член?

Як символ родючості,цей символізм прийшов з глибини віків,освячення в церкві виникло вже пізніше. Ерегований член,а глазур символізує сперму-життєдайне сім´я.
Невже це таємниця якась?
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ длячерная мамба
автор, та паска, яка з глибини віків, ніякого члена не означає і прикрашається зверху не глазур´ю а тістом.

ота штука що з глазур´ю, називається кекс, а на росії, звідки пішла традиція обливать зверху білим, куліч.
традиційна паска НЕ СОЛОДКА
Я Вас підтримаю. З глибині віків хліб не був здобним. Дріжджі з´явилися не в язицькі часи, а білим верх стали прикрашати років 40, максимум. Для посадки треба цукор, пудра, ну виробництву цукру зовсім небагато століть, максимум 150-180 років, де язичники?
ir.zhuck• 10 апреля 2025
Ответ длячерная мамба

традиційна паска НЕ СОЛОДКА
однак до Пасхи взагалі не має відношення. бо тоді здобною випічкою не займались.
ir.zhuck• 10 апреля 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ні,напишіть
прикраси на ялинці (гірлянди) = кишки (внутренності)
черная мамба• 10 апреля 2025
Ответ дляir.zhuck
я додала уточнення про те що паска не солодка
автор Шопингмонстр • 10 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
От це класно. тістом лисиця собі голову мастила... А може то не тісто?
Омг оце ви віртуоз,я і не додумалась до такого .
Потребую апгрейду• 10 апреля 2025
А ви в курсі, що традиційна автентична українська паска прикрашалася саме орнаментами з тіста, на зразок короваю. І жодної помадки на ній не було.
А оті всі кулічі з помадкою прийшли з кацапії.
ir.zhuck• 10 апреля 2025
Ответ длячерная мамба
і що? однак!
ir.zhuck• 10 апреля 2025
авторе, багато всього привласнили християни.
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляШопингмонстр
То моя мама якось в розмові казки українські згадала(їй 68), про те, що казки досить коровожадні по змісту...і я така...от блін...а казки можна читати на інший лад
Лівий Локіть• 10 апреля 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ні,напишіть
древние кельты (в других источниках — германцы) в день зимнего солнцестояния приносили кровавые жертвы лесным духам, чтобы те позволили им пережить холода. Юных девушек якобы убивали, а их внутренности развешивали на самой большой ёлке в лесу в качестве подношения силам природы
18 мнеУЖЕ• 10 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
а синиця, це дружина горобця
За думкою деяких диких (сусідніх) народів синиця то перефарбований Бандерою снігур. Його примусово українізували
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Красіво вийшло, творча тонка українізація так
автор Шопингмонстр • 10 апреля 2025
Ответ дляir.zhuck
А дід мороз старий збоченець з росії
СИРЕЛИ• 10 апреля 2025
В одно окно смотрели двое.
Один увидел дождь и грязь,
Другой — листвы зеленой вязь,
Весну и небо голубое.
В одно окно смотрели двое.
Ms. Похвала• 10 апреля 2025
Якесь дурне придумало, а тепер його адепти по світу розносять…
Asteroidea• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не знала. Спасибо. Отбили охоту и аппетит.
Получается есть паску и глазурь это как делать минет ?
Я его и мужу не делаю.
А тепер уявіть як важко їсти паски черницям
Звісно це маячня і нічого спільного зі статевим органом паска не має
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляMs. Похвала
По інтернету!
автор Шопингмонстр • 10 апреля 2025
Ответ дляСИРЕЛИ
В одно окно смотрели двое.
Один увидел дождь и грязь,
Другой — листвы зеленой вязь,
Весну и небо голубое.
В одно окно смотрели двое.
Це до чого?
Потребую апгрейду• 10 апреля 2025
Ответ дляir.zhuck
От вам рука/лице наставили, але так і є. Міфічний кровожерний і злий лісовий дід мороз (пращур сучасного) прикрашав дерева нутрощами і кишками жертв.
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляAsteroidea
Я це доказую не один рік. Спеціально цікавилася в музеї історії України в залі дохристиянської доби, яким був хліб.
Зубная фея• 10 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
Тому що казки писалися для дорослих. Дозвілля було таке. Ви Б. Грімм читали?
СИРЕЛИ• 10 апреля 2025
Ответ дляШопингмонстр
Це до чого?
до того, що ви бачите в пасці член, а інші хліб святий.
Лівий Локіть• 10 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
то недалекие наставляют
автор Шопингмонстр • 10 апреля 2025
Ответ дляСИРЕЛИ
В одно окно смотрели двое.
Один увидел дождь и грязь,
Другой — листвы зеленой вязь,
Весну и небо голубое.
В одно окно смотрели двое.
Правильно! Ерегований член зі спермою дійсно має асоціюватися з весною,красою і блакитним небом!
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Бо це від народів Півночі, це не наша культура , слов´яни не приносили в жертву тварин і т д. Я цікавилася. Слов´яни в жертву прадавнім богам приносили: зерно, квіти, овочі/фрукти, мед, одним словом: дари природи
А я нівроку• 10 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
а синиця, це дружина горобця
А снегирь тогда кто?
Ля-ля-ля• 10 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Це як з кутею. Все життся мама варила рис и прикрашала шоколадом або изюмом. А потім вийшла заміж і дізналася на насправді це пшениця і мак))) Донецьк-Тернопіль.
Оновлена версія• 10 апреля 2025
Ответ дляЗубная фея
Саме так
автор Шопингмонстр • 10 апреля 2025
Ответ дляСИРЕЛИ
Я там бачу і те і інше. Член це просто частина тіла,нічого брудного в тому нема.
Asteroidea• 10 апреля 2025
Ответ дляОновлена версія
От бачте, ви в музеї ходите, цікавитесь у фахівців. А у деяких єдине джерело освіти це Порадниця, тому і паска в їх розумінні символізує член