Зліпок ступні• 10 апреля в 15:21
К чему снится банка шпротов пролитая ?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 апреля в 15:23
ахах, я когда на диете сидела мне только застолья и свадьбы снились
Зліпок ступні
• 10 апреля в 15:23
Ответ дляШвидка Настя
Аннушка вже пролила олію …
Все авторе, далі сама зрозумієте
Типун вам на язык ..
Зліпок ступні
• 10 апреля в 15:24
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Но я не на диете ..
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 апреля в 15:25
Ответ дляШвидка Настя
Аннушка вже пролила олію …
Все авторе, далі сама зрозумієте
никогда не понимала восхищения творчеством, о котором вы говорите, Булгаков частенько не трезв был и писал в этом состоянии.
МадамОхмури• 10 апреля в 15:28
Ответ дляШвидка Настя
Аннушка вже пролила олію …
Все авторе, далі сама зрозумієте
Авторе,то сниться до пролиття ароматної олійної змазки. Готуйтеся до запального масажу і ніжного аналу. Ми вам заздримо.
Астоновитесь!• 10 апреля в 15:39
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Багато хто із відомих письменників писав в цьому стані.
Тюрюнь_Тюнь• 10 апреля в 15:55
А мені снилось що дочка попала в паралельний світ і стала там королевою вовків. Після того вона повернулась додому, зняла унітаз, запхала ганчірками отвір і сказала що від тепер ми всі будемо ходити на лоток.
До чого я. Сон це просто сон. Нема чого шукати потаємного сенсу в звичайній праці мозку під час сну
Швидка Настя• 10 апреля в 18:12
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Може і на підпитку, але писав цікаво