Джавеліна• 10 апреля 2025

10 класс, в какой лицей посоветуете перевести?

Девушки, нужна помощь. Ребенок 9 класс учится в обычной школе. Учится довольно хорошо. Хотим перевести на 10-11 в "сильную" школу либо лицей. Сначала думали в частную, поехали, нам назвали 8000 евро., дофига за школу. Нужен упор на языки, можно и математику. Дайте, пожалуйста фидбэк. Спасибо
Статус Ква• 10 апреля 2025
Город, конечно, Киев?)
Трейдер кріпти• 10 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Город, конечно, Киев?)
Вам жалко кофе выпить и погадать?
Статус Ква• 10 апреля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Вам жалко кофе выпить и погадать?
Жалко, для этого надо из-под одеялка выползти))
автор Джавеліна • 10 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Город, конечно, Киев?)
блин, забыла...Киев
Чемна панночка• 10 апреля 2025
У нас лицей частично частный. Так как до 18 вечера и доп занятия входят
( 4500 в месяц )
Но 10 классов только два
Один упор на языки, второй математика. Высокий конкурс по баллах.
Гидроусилитель руля• 10 апреля 2025
Сейчас все школы где есть 10-11 класс называются лицеем))
Бандитка Сью• 10 апреля 2025
Син навчається в Русанівському ліцєї. Зараз набирають новий 10-й клас. Але для навчання математикою і фізикою треба буквально жити, просто рівня ´непогано навчається в школі´ - недостатньо.
Тантрический кекс• 10 апреля 2025
Вы териториально берег уточните
автор Джавеліна • 10 апреля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Вы териториально берег уточните
живем на правом, но можно и левый рассматривать.
автор Джавеліна • 10 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
дякую, почитаю.
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2025
Ну якщо звичайна школа була 9 класів, і ви хочете в 10 з розширеними предметами і сильну, з чого ви взяли, що дитина потягне рівень?
В сильних школах рівень і вимоги дуже сильно відрізняється від звичайної.
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Згодна з вами.
Для звичайної дитини навчання в сильній школі буде насиллям
Бандитка Сью• 10 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Згодна з вами.
+++
Імхо, якщо дитина - не геній, не варто розглядати вступ в 10-й клас в ліцеї рівня 145, УФМЛ, Політех, Русанівський і тп, де діти у 9-му класі вже пройшли загальноосвітню програму з математики за 11-й. Туди слід йти у 7-8 і починати з усіма.
автор Джавеліна • 10 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
ну він відмінник, думаю потягне. Англійською займається додатково.
Бандитка Сью• 10 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
На сайтах ліцеїв є приклади вступних завдань попередніх років. Дайте дитині спробувати їх.
Відмінник з ´простої´ школи без доп занять (гуртки, репетитори, олімпіадний рух тощо) частину задач ліцею не розв´яже, бо багатьох тем в програмі загальноосвітніх шкіл немає взагалі.
Звезда в шоке• 10 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Автор, из опыта для подумать.
В лицеях часто дети с 5-7 класса. Уровень от школы отличается очень сильно

Переводила сына в 8 класс, где дети учились с 5 класса.
Маткласс.
Сын учился отлично, математика прямо его на 200%, на олимпиадах районного уровня и городского 1-2 место, логика огонь. Но в лицее ёма первый год было очень сложно. Первый семестр математика 5 баллов, второй 8. Учил и догонял круглосуточно. На все остальное времени не хватало, как и потом до конца учебы в принципе.
По другим предметам тоже уровень был выше и оценки тоже 6-8.
Догнал аж к концу 9 класса, то есть почти 2 года выходил на их уровень. Закончил единственный из класса с золотой медалью. Но чего это стоило...

В филологическом то же самое. Там большинство детей уже свободно говорили в 8-9 классе.

Но плюс был - без репетиторов зно и хорошее окружение, дружат до сих пор (закончил в 2021).

В 10 нужно подумать стоит ли и сможет ли тянуть. Или это будет один сплошной стресс
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Будь-який трієчник сильної школи буде відмінником в звичайній.
Ви не зовсім розумієте рівень навчання в сильних школах.
Звезда в шоке• 10 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Згодна з вами.
Згодна.
Писала вище про старшого.
Молодшу не віддавала в ліцей. Хоча в своїй школі вона відмінниця. Але до старшого далеко. Вона краща з англ мови на паралелі, виграє олімпіади, але це все одно не рівень ліцея. Це будуть лише нерви і стрес.
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
+++
Повністю з вами згодна. Всі перечислені школи взагалі не вчаться по підручникам звичайної школи. Автор цього не розуміє
Бандитка Сью• 10 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Згодна.
Писала вище про старшого.
Аналогічно
Після досвіду зі старшим сином, знаючи, що коштує, щоб отримати хоча б 8 балів, сказала, що молодша дочка точно не буде навчатись в мат.ліцеях
Звезда в шоке• 10 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Вступні істипи мій вирішив всі швидко. Проходив співбесіду з математиком, бо мат клас. Брати не хотіли, але математик сказав ’беремо точно’.
Все одно перший рік був дуже жорстким. Бо одна справа олімпіади, де більше логіки, де все знайоме. Те саме вступні завдання. А навчатись, коли в ліцеї вчать те, що в школі будуть проходити через 2 роки... складно було, це м´яко кажучи.
Звезда в шоке• 10 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Аналогічно
Я і не тільки про мат сказала б.
У меншої краще англійська, але рівень англійської в ліцеях профільних класах теж розумію, і теж не віддала туди дитину.
Бандитка Сью• 10 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Якщо зі вступними завданнями впорається, можна пробувати, розуміючи, що легко не буде, а як ні, то одразу зрозуміє, що це не його шлях.
Освічую темряву• 10 апреля 2025
Наукова зміна,Інтелект,Русанівський. Але не радила б в старших класах переходити
Освічую темряву• 10 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Підтримую. Як мама учня одного з таких ліцеїв. І як репетитор, який бачить рівень багатьох дітей
Глаза_в_3_карата• 10 апреля 2025
ліцей 208.хороше оточення.потягне.
Гага Газу• 10 апреля 2025
Автор, у кожному районі є рейтингові ліцеї. Берете рейтинг шкіл зно/нмт за останні роки і дивитесь першу 30. Гуглите школи і визначаєтесь, які вам підходять територіально. Потім по обраним школам прицільно шукайте відгуки, вступ та таке. Можливо так навідь станеться, що в 10-11 клас вступити буде не так важко, бо багато дітей в цьому віці виїжджають. Не слухайте тут нікого, краще спробувати, ніж нічого не робити.
Бандитка Сью• 10 апреля 2025
Ответ дляГага Газу
Краще послухати порад, аніж зробити і пожалкувати ...
Хто пройшов шлях з власного досвіду (!) розповідають, що буде дуже і дуже важко, середній бал атестату точно буде нижчим, ніж у школі, бо на оцінку хоча б 8 треба пахати (буквально) зранку до ночі.
І виникає питання - заради чого? Щоб здати НМТ / ЗНО потрібний репетитор саме з ЗНО, а не ліцей.
Я знаю випадки, коли батьки в 11 класі переводили дітей з ліцеїв (!), до звичайних шкіл аба в онлайн школи - щоб мати вищий бал атестату + вільний час на вивчення мови країни, куди в рішили вступати (чеської, польської, німецької і тп)
Гага Газу• 10 апреля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Важко, звичайно, ну то й що. Кожний обирає свій шлях, автора цікавить хороші школи, а не вступ закордон.
Помилуйте мадам• 10 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Ви пробуйте і не сумнівайтесь. Мої племінники з далекого села закінчили ліцей політеху, а потім ще й виграли гранди на навчання в США в престижному закладі . Вступали після 9 класу.