Аноним НаВсеГда• 1 час назад
All inclusive не для мене і моєї сімі
Мені смачно вдома та у нас в кафе, ресторанах в Україні.
Закордоном все не те.
Їжа несмачна.
Вдома я ретельно вибираю продукти, якісні.
Закордоном у ол інклюзів це все низької якості продукти.
Звичайно я не говорю про ол інклюзів за 10к баксів, можливо там і дійсно смачно.
Донька теж нічого не їла.
Алкоголь теж жахливий.
Ну таке.
Розкажіть про ваш ол інклюзів
Яку їжу їли ? Смачно чи ні ?
Наприклад були креветки,не чищені від какашок
Я пробувала очистити , а воно вже як прилипло там і все 🤷♀️
Ну не знаю я дома все вичищаю.
Баклажани та картопля були сирі тверді, не доготовлені.
Скрізь де була щось не так.То спецій забагато.
То одна спеція на всі страви, що теж не смачно.
Закордоном все не те.
Їжа несмачна.
Донька теж нічого не їла.
Алкоголь теж жахливий.
Ну таке.
Розкажіть про ваш ол інклюзів
Яку їжу їли ? Смачно чи ні ?
Ну не знаю я дома все вичищаю.
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
обирайте нормальні готелі і буде нормлаьна їжа. Ми зазвичай обираємо сніданок-вечеря. На ол були лише в Турції, але і там їжа була смачна.
Дорадо, сібас на грилі наприклад. Таку рибу складно зіпсувати, хіба що недосмажити чи пересмажити.
Ви помиляєтеся, будь-яку рибу можна зіпсувати і навіть прекрасні свіжі морепродукти можна приготуванням зіпсувати ((((
Істеріомама• 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
я з таким не зустрічалась.
СкокоМнеДадите• 1 час назад
Именно завтраки почти всегда вкусные. Редко когда не очень. Обеды и ужины были по разному, бывало вкусно, бывало так себе.
Само_достаточная• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Спасибо вы правы!
Выпечка и сладкое все безвкусное.
Низкого качества всё.
Увы.
За эти деньги можно было купить хороших продуктов и самим готовить.
Короче мы любим вкусно покушать.
Ребенок ела в основном утром йогурт, в обед арбуз и нектарин, вечером картошку фри.
Выпечка и сладкое все безвкусное.
Низкого качества всё.
Увы.
Короче мы любим вкусно покушать.
десерты это отдельное ха-ха. как, но вот каааак можно наштамповать 20+ разных на вид десертов, но одинаковых на вкус? у меня бы так даже специально не получилось. а турки умеют
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Все верно, только вот отдыхом эту бесконечную закупку продуктов и готовку не назвать.
Я теж не згодна готувати на відпочинку.
Гарні диньки• 1 час назад
Не знаю. Цього року були в Іспанії. Брали сніданок і вечерю. Живі, голодними не були.
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
я з таким не зустрічалась.
В багатьох країнах додають спеції - і все, рибі хана, чи крабу, чи креветкам (((((
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
Та, звісно, що живі, якби вдома хтось готував, я б їла і не жалілася. Мені все, що приготоване не мною, смачне. Але, щоб не жирне, не солодке, а як я люблю і звикла.
Ласунка• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
Мы не выдерживали с 10 до 19. Я б может и продержалась, но дети требовали еду.
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Так ніхто не витримає, в кафешці обід десь, де застане.
Гарні диньки• 57 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
Не було у нас ніяких таких кошмарів. Тобто ,на наш смак було що обрати.
Просто у вас, напевно, не готель винний чи формат харчування, а просто то не ваше.
У мене син, іноді ,може обрати хліб і сік - все інше не підходить .
Гарні диньки• 58 минут назад
Ответ дляЛасунка
Я на вечерю йшла, бо потрібно 😂 ми в обід ’ перекус’ робили, хамон з оливками я ще рік точно не захочу їсти 😂
Обід навмисно не брали. Ото точно були б викинуті гроші
Ласунка• 59 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
Да, но по бюджету вышло, пожалуй, больше, чем если б на олл инклюзив или просто трехразовое питание поехали. На троих 40 евро обычный чек был, бывало и больше. Плюс минимальные напитки за ужином брали, тоже расходы.
Болтушка Му• 58 минут назад
А вы в какой стране отдыхали? Мне кажется в Египте часто не очень вкусно (или мы так попадали). А вот в Турции , Мексике, доминикане было объедение (ну или тоже нам везло)
Ласунка• 56 минут назад
Ответ дляГарні диньки
Мои дети такое не едят. Потому приходилось куда-то ходить или брать на вынос.
Гарні диньки• 52 минуты назад
Ответ дляЛасунка
Мій також ні. То дорослі. Син міг і бутерброд з´їсти, фрукти, випічку.
Також ходили у бургер Кінг двічі, один раз у кафе там грецька кухня.
Я такая - жду трамвая• 50 минут назад
По-белому завидую тем, кто может ехать на оллинклюзив. У дочки непереносимость глютена и для нас практически все обычные рестораны закрыты.
Ласунка• 50 минут назад
Ответ дляГарні диньки
От нас тоже был близко Бургер Кинг и дети его просили несколько раз. Вот это для меня хуже любого олл инклюзив, но на отдыхе можно изредка ))
Гарні диньки• 48 минут назад
Ответ дляЛасунка
Ми пішли перший раз бо ніколи раніше не були. Полотенце взяли на пам´ять 😂 а другий, то просто захотів попробувати бейбі бургери. А так і не просив більше
Глубоководная селедка• 43 минуты назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Веселіше ходити в різні колоритні ресторанчики
У автора на это не хватило бы денег ))
Ну що ви, мамо!• 42 минуты назад
Ответ дляГлубоководная селедка
У автора на это не хватило бы денег ))
Ціна на all переважно дуже завищена. Це актуально для бідних країн , коли не дуже безпечно виходити з готелю і їсти в містах
Глубоководная селедка• 40 минут назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Нет, это про удобство и заработок отелей.
Ну що ви, мамо!• 39 минут назад
Ответ дляГлубоководная селедка
Для готелів, це звичайно , зручно, туристи платять ні за що
Патика-мотика• 38 минут назад
Ответ дляГарні диньки
На мій смак теж є завжди що обрати - салат/овочі, якесь м´ясо/риба. Дітям тяжче догодити )))
Патика-мотика• 38 минут назад
Ответ дляГарні диньки
100%
Істеріомама• 38 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
та ні, я ж кажу просто на грилі, в жодному готелі не було такого, щоб там були якісь спеції специфічні. Але це все були європейські готелі.
Глубоководная селедка• 38 минут назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
В смысле ни за что? В нормальных отелях есть за что.
Патика-мотика• 36 минут назад
Ответ дляЛасунка
Але це свобода, ну і з напоїв мені лише вода потрібна, а вранці - кава. Дітям - лише вода.